Denis Grigorash

Альтернативний головний пристрій (Head Unit) від Dasaita

Recommended Posts

Дякую, Omni, за онлайн консультації по установці! Дійсно, у кого підсилювач Босе, потрібно трохи по-іншому під'єднувати.

Від себе доповню, що по гучному зв'язку трохи гірше стало мене чути співрозмовнику і щось я трохи запутався по підключенню рідної GPS-антени - не було перехідника від голови до нього. Тепер або якось перепаювати потрібно або просто під'єднати той, що в комплекті йшов.

Пристроєм ДУЖЕ задоволений.

Р.S. Хто надумає отримувати root-права на ньому не зробіть, як я помилку - не оновлюйте бінарний файл SuperSU))

Хтось розглядав варіант AudioSources? на шкодах і фольсквагенах  магнітоли себе добре зарекомендували, думаю і для ніссана є щось нормальне теж

раніше був сайт audiosources.com , який зараз чомусь не працює, і українські сайти аналоги , де все скопійовані з китайського і ціна за магнітолу замість 350 дол з доставкою - 700

знайшов каталог через alibaba, може тут є щось щоб підсилювач тягнуло і камеру виводило на екран ?

https://audiosources.en.alibaba.com/productgrouplist-806785651/For_Nissan.html?spm=a2700.icbuShop.98.13.249bfe92J4jvz8

Привіт,

маю питання по пристрою:

1. Чи вмикається вид задньої камери автоматично при задній передачі?

2. Так розумію, пристрій працює лише при заведеному авто?

3. Чи має хтось досвід із built-in DSP версією? Чи є різниця в плані якості звуку?

Вітаю.
1. Так, вмикається.
2. Так, тільки в режимах запалення/заведена.
3. Лежить плата з Buil-in DSP вже місяць-півтора - ніяк руки не дійдуть розібратися.

1 hour ago, Omni said:

Вітаю.
1. Так, вмикається.
2. Так, тільки в режимах запалення/заведена.
3. Лежить плата з Buil-in DSP вже місяць-півтора - ніяк руки не дійдуть розібратися.

Зрозуміло, дякую за інфо.

Пересипав голову на плату з DSP.

Плати досить різні (прийшлося трохи паяльником попрацювати):
DSP1.jpg

Візуально змінилися меню Amplifier:
DSP2.jpg

DSP3.jpg

DSP4.jpg

Перше враження - треба брати з Built-in DSP! Саб реально качає. При чому тепер можна зробити так, щоб ну дуже качав ... аж гремить все :))
Але ще прислухаюся. Шукаю до чого придратися.

Вивів від прикурювача, через понижаючий напругу модуль (з 12В на 5В), живлення на WiFi роутер. І заодно "+" прикурювача завів на АСС голови. Тепер голова оживає разом з розеткою, незалежно від того - запущений двигун, чи ні. Наприклад, просто двері відкрили. Тухне коли "гасне" розетка. Тобто тепер, коли з машини виходиш, приходиться вимикати ... поки що звикаю ;)

В 15.12.2018 в 01:22, Omni сказал:

Якось так (заміна голови): https://www.aliexpress.com/item/Dasaita-10-2-Android-8-0-Car-GPS-Radio-Player-for-Nissan-X-Trail-Qashqail-2014/32851032491.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4dceTefR

hu_radio.jpg

hu_video.jpg

hu_nav.jpg

Назва станції виводиться на приборку.
З підтримкою рідного around view monitor control unit (360°).
Ну і рідними кнопками на рулі по can-шині, звісно. Задня камера також по can-шині вмикається.
Одразу попереджаю - для підсилювача BOSE прийдеться перепакувати "косу-перехідник" від голови до рідних проводів. (Втикнувши як є я дивом не спалив підсилювач)

Дякую, теж собі замовив, чекаю. 

Скажіть, будь ласка, чи були проблеми з  доставкою та установкою? 

В 13.07.2019 в 12:12, Denis Grigorash сказал:

Дякую, теж собі замовив, чекаю. 

Скажіть, будь ласка, чи були проблеми з  доставкою та установкою? 

Дивлячись, що для Вас є проблема.
Доставили звичайно, "без переплат" ;)
Встановлення потребує перепаковки роз'ємів. Просто втикнути як є - не самий кращий варіант.

В 15.07.2019 в 13:45, Omni сказал:

Дивлячись, що для Вас є проблема.
Доставили звичайно, "без переплат" ;)
Встановлення потребує перепаковки роз'ємів. Просто втикнути як є - не самий кращий варіант.

Я думаю у мене проблем з підключенням не буде, в мене система без підсилювача Bose

В 18.07.2019 в 17:10, Denis Grigorash сказал:

Я думаю у мене проблем з підключенням не буде, в мене система без підсилювача Bose

Питання по рідній голові, там два кольорових коннектора, рожевий та синій, синій - GPS, а рожевий??? Підскажіть що це. 

10 часов назад, Denis Grigorash сказал:

Питання по рідній голові, там два кольорових коннектора, рожевий та синій, синій - GPS, а рожевий??? Підскажіть що це. 

Satellite antenna signal - супутникове радіо SXM. https://uk.wikipedia.org/wiki/Sirius_XM_Holdings

On 12/15/2018 at 1:22 AM, Omni said:

Якось так (заміна голови): https://www.aliexpress.com/item/Dasaita-10-2-Android-8-0-Car-GPS-Radio-Player-for-Nissan-X-Trail-Qashqail-2014/32851032491.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4dceTefR

hu_radio.jpg

hu_video.jpg

hu_nav.jpg

Назва станції виводиться на приборку.
З підтримкою рідного around view monitor control unit (360°).
Ну і рідними кнопками на рулі по can-шині, звісно. Задня камера також по can-шині вмикається.
Одразу попереджаю - для підсилювача BOSE прийдеться перепакувати "косу-перехідник" від голови до рідних проводів. (Втикнувши як є я дивом не спалив підсилювач)

Дякую за лінк на магнытолку і опис. Скажи будьласка, що до кріплень - встановилась без проблем? Просто виняв штатну і поставив цю? Я так думаю так і має бути, але дивився обзор на ютубі якоїсь з таких десятидюймових магнітол, то чувак росказував що вона не підійшла по кріпленням. Довелось дещо підпилювати, сверлити, ставити хомутики, передвигати корпус відносно екрана ітд. Таким займатись не хочеться, тим більше за таку вартість медіасистеми. Я незнаю яка саме була в тому ролику, можливо щось дуже недороге, що аж по кріпленнях непідходило..

9 часов назад, jonson сказал:

Дякую за лінк на магнытолку і опис. Скажи будьласка, що до кріплень - встановилась без проблем? Просто виняв штатну і поставив цю? Я так думаю так і має бути, але дивився обзор на ютубі якоїсь з таких десятидюймових магнітол, то чувак росказував що вона не підійшла по кріпленням. Довелось дещо підпилювати, сверлити, ставити хомутики, передвигати корпус відносно екрана ітд. Таким займатись не хочеться, тим більше за таку вартість медіасистеми. Я незнаю яка саме була в тому ролику, можливо щось дуже недороге, що аж по кріпленнях непідходило..

Рідна голова має додаткові кронштейни. До сабжа кронштейни не підійшли. Я звернувся до виробника, мовляв, що за діла - кронштейни не стають. Відповідь: кронштейни не потрібні. Ок, поставив без кронштейнів ... пару раз вже доводилося виймати - металевий корпус не відвалися і не люфтить. Коротше кажучи - ставити без кронштейнів.

Нічого не пиляв, не сверлив, не рухав корпус відносно LCD. Політ нормальний.

Дякую друже! Зрозуміло, зберіг цей лінк, коли приїде рог, буду брати)) Можливо той чувак на ютубі мостирив з кронштейнами, того пиляв, сверлив.. Покищо поняття не маю що там за кронштейни, але розберусь) Скажи, взагалі нова магнітола тримається тікі на защелках, чи на парочці гвинтів також?

30 минут назад, jonson сказал:

Дякую друже! Зрозуміло, зберіг цей лінк, коли приїде рог, буду брати)) Можливо той чувак на ютубі мостирив з кронштейнами, того пиляв, сверлив.. Покищо поняття не маю що там за кронштейни, але розберусь) Скажи, взагалі нова магнітола тримається тікі на защелках, чи на парочці гвинтів також?

Тільки на защіпках і прикривається боковими панелями. Спочатку були сумніви відносно "без кронштейнів", але практика показала, що цього достатньо - стоїть надійно.

Здравствуйте, подскажите, при замене штатного ГУ на этот девайс сохраняется возможность заходить в сервисный режим?
@Omni

В 04.08.2019 в 13:58, Denis Grigorash сказал:

Тобто dasaita не підтримує, і відповідно він просто висить? 

Мало того, вся Україна не підтримує цю антену

Привіт,
поставив собі таку штуку у версії з DSP на Nissan Rogue 2016. Встановлення реально просте, роз'єми різні, кабелі підписані і переплутати важко. З інструментів потрібно мати знімачі для обшивки і викрутку.

Руль в мене запрацював лише з роз'ємом з більшою кількість дротів (medium plug), все інше - задня камера, GPS, AUX, USB і тд - відразу. Роз'єми потрібно з'єднувати ретельно, я все підключив, візуально все добре з'єднано і стало на місця, а ні руль, ні камера не працювали. Потрапив пів години на налаштування в меню і вже навіть трохи збентежився, а потім сильніше позатягував роз'єми і все запрацювало. В користуванні андроїд не тупить, якість звуку (без Bose сабвуфера), як на мене, покращилась. Пристрій кріпиться лише на кліпсах, але досить міцно і проблем за 1500 км поїздку не було.

Ще була проблема із Maps.me, якщо встановлювати через Play market, аппка зависала з чорним екраном при старті. Вирішилось тим, що звантажив попередню версію APK (9.0.8 чи щось таке).

Може комусь буде корисним :)

Привет. Подскажите по опыту установки десаиты на Nissan Rogue 2016 S комплектации!! (та,которая без климата,а только с кондером. фото прилагается)

Какую модель выбирать? кругового обзора нет,и походу там другая рамка идет для этой комплектации. Не хочу заказать не ту голову.

спасибо за помощь.

0-02-04-7e05cbba7b464f1891d71ee23206525e7541774383080f61eea01482c3f54331_9afe75d8.jpg

Установили сегодня ГУ Dasaita

Столкнулся с проблемой -белый шум

Когда звук на 0 - шума нет. Стоит включить на 1 - появляется. Добавляешь звука, шум не увеличивается

Заснял видео - https://photos.app.goo.gl/UA4ra1pcGTzYerQV6

Ктото сталкивался?