Denis Grigorash

Альтернативний головний пристрій (Head Unit) від Dasaita

Recommended Posts

4 часа назад, Denis Grigorash сказал:

Подскажите, кто  как решил вопрос с работой радио?

Якось так (заміна голови): https://www.aliexpress.com/item/Dasaita-10-2-Android-8-0-Car-GPS-Radio-Player-for-Nissan-X-Trail-Qashqail-2014/32851032491.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4dceTefR

hu_radio.jpg

hu_video.jpg

hu_nav.jpg

Назва станції виводиться на приборку.
З підтримкою рідного around view monitor control unit (360°).
Ну і рідними кнопками на рулі по can-шині, звісно. Задня камера також по can-шині вмикається.
Одразу попереджаю - для підсилювача BOSE прийдеться перепакувати "косу-перехідник" від голови до рідних проводів. (Втикнувши як є я дивом не спалив підсилювач)

Omni, спасибо, что отписались по поводу головы, уже скоро полгода как мучаюсь с этой херней штатной - вроде и хороша машина, но муляет постоянно))

Прошу немного помочь, чтобы не вляпаться с неправильным выбором

https://ru.aliexpress.com/item/Dasaita-8-0-Android-10-2-gps-Nissan-X/32851032491.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4dceTefR

там куча модификаций, какую лучше брать? нужно ли еще что-то брать чтобы эта голова подружилась с камерами по кругу и кнопками на руле? можете кинуть ссылку? и вопрос организации доступа в интернет, данные о пробках в частности

ну и еще вопрос, если вы из киева, можете подсказать толкового специалиста чтобы это все корректно установить - сам даже пробовать не буду - достаточно дорогие игрушки чтобы косячить

@mutineer 

2018_12_30_22_26_18.jpg

Я замовляв CB008 + SM001.
Дослівно (я в них питав яку саме вибрати): and we suggest you to order 4G cb008 sma001 , the SMA001 is the adapter for original GPS antenna
Ставив сам, тому нікого не можу порадити.
Голова НЕ підтримує супутникове радіо (Sirius XM Radio).
Голова НЕ має 3G/4G модема на борту!
В голові стоїть підсилювач TDA7850 ... "коса" розпінована так, що звук на "косу" знімається з підсилювача (!!!) голови з натяком, що далі мусять бути одразу динаміки.
Якщо у Вас авто з підсилювачем BOSE, то треба перепаковувати "косу", щоб звук не йшов з підсилювача на підсилювач. (!!!) Повідомте це інсталятору одразу, поки він не зробив фатальну помилку. (!!!) Може банально згоріти підсилювач BOSE!

20181103_221046.jpg

2018_12_30_22_49_28.jpg

Я собі косу повністю перепакував/перепаяв, щоб без зайвих з'єднань (там на тюльпанах звук і відео). Лишнє викинув, щоб не заважало.
Голова вміє вмикати зовнішній підсилювач - контакт №13 "AMP".

UTB8z8NHEwQydeJk43PU763yQpXaH.png

У рідній голові є кронштейни (bracket) для кріплення голови. Я їх намагався приліпити до цієї голови ... не вистачило мені наполегливості (требі розрахувати положення, сверлити, різати різьбу), а продавець сказав, що (цитую): about the bracket , our device fixed by clamp, no need to use the bracket. Ну, ноу нід, так ноу нід. Голова легка - в принципі клемпи мусять тримати.

Відео як запрограмувати клавішу на примусове увімкнення around view 360° monitor function: https://www.sendspace.com/file/f9h2y3
Пароль для доступу в меню спеціальних налаштувань (factory setting): 126

УВАГА!!! Якщо завести авто з відімкненим блоком індикації подушки пасажира (той, що під блоком керування кліматом) - загориться помилка подушок на приборці. "Тушиться" виключно Консалтом. Клема з акума на ніч, сервісні режими - до лампочки! Я пробував. Офіціали пояснюють це тим, що питання подушок дуже важливе, тому помилка записується надійно і просто так не стирається.

4G модем (WiFi роутер) застосовую такий Huawei E8372. Купляв тут: https://ru.aliexpress.com/item/Unlocked-Huawei-E8372h-153-e8372-4g-wifi-dongle-4G-Wifi-4G-LTE-Wifi-Modem-PK-E8372/32781966474.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4dtbaynN

PS: we can put 100 usd value on invoice  ;)))
PPS: будуть питання - питайте, поки ще не забув. :)

Omni, спасибо огромное, от души, уже заказал и оплатил, и запросил инвойсовую стоимость в 100 уе))) будем пробовать и ставить, а что еще делать?! пойду еще свисток тот закажу для инета)

Добрый день! Пришла андроидная голова, что заказывал из Китая с подачи Omni. Форумчане, подскажите умельца, что возмется ее поставить

3 часа назад, mutineer сказал:

Добрый день! Пришла андроидная голова, что заказывал из Китая с подачи Omni. Форумчане, подскажите умельца, что возмется ее поставить

+38О9З8796I32 Владимир.

Район аэропорта Жуляны. Занимается электроникой, думаю должен помочь (на Хонды ставил нестандартные головы).

С ним же и по охране советую поговорить, если не установлена.

Omni спасибо за подсказку с головой, стало замечательно, даже принудительное включение камер повесили на джойстик слева на руле, а не лонг-клик хоума андроида, вайфай раздается, данные о пробках всегда под рукой, радио стало нормальным, а не американским, телефон по блутусу тоже нормально стал. в общем отличная покупка вышла! спасибо. музыка правда какая-то другая стала, настройки видать сбили от того что было. Надо поудалять массу лишних приложений еще, но доволен как слон пока. Спасибо еще раз!

Радий бути в нагоді. :)
Музика інша - Ви за низи? Я щось теж прислухався, навіть на сабі сидів - думав, що він не працює ... але він працює. В налаштуваннях еквалайзера підняв низи - стало краще - перестав звертати увагу. Але іноді, коли включаю гучно, то чогось наче не вистачає - наче було краще. Потепліє - переберу там все, подивлюся ... до морозів не встиг.

Omni, саб я услышал хоть не сразу, но потом, работает, но что-то не так) стоковый саунд вроде солидней был) а раз не одному мне показалось, значит снова буду просить мануала как тропинку протопчите - у меня матчасти не хватает в этом деле, а на инсталляторов надейся, но на форумах спроси )) Еще вопрос который муляет, мне поставили голову так что работает только при включенном двигателе, не как штатная - пока дверь не откроешь.Как вы себе сделали?

В 02.02.2019 в 01:03, mutineer сказал:

Omni, саб я услышал хоть не сразу, но потом, работает, но что-то не так) стоковый саунд вроде солидней был) а раз не одному мне показалось, значит снова буду просить мануала как тропинку протопчите - у меня матчасти не хватает в этом деле, а на инсталляторов надейся, но на форумах спроси )) Еще вопрос который муляет, мне поставили голову так что работает только при включенном двигателе, не как штатная - пока дверь не откроешь.Как вы себе сделали?

Якось стояв скучав на залізничному переїзді - ковирявся в менюшках. Подивіться чи увімкнена у Вас опція loudness:

20190205_165701.jpg

З нею і без неї - дуже велика різниця. Я весь цей час, виявляється, слухав без неї :))))
З нею тепер я щось не впевнений, що рідна була краща. Навіть еквалайзер "вирівняв". Потепліє - підключу рідну - послухаю - порівняю.

Стосовно вимикання, коли двигун вимикаємо. В мене стояла рідна Navi ... боюся збрехати, але вона наче так само поводила себе ... не пам'ятаю вже точно.
Але точно пам'ятаю, що з вимкненим запаленням/двигуном голова точно НЕ вмикалася. Я тоді вмикав запалювання (двигун не запускав), і ковирявся в голові - десь хвилини за 3 приборка казала, що потрібно економити заряд батареї; ще десь за хвилину останнє піонерське попередження - мовляв, закінчуй, бо зараз вимкну; а потім занавіс - комп примусово вимикав голову. І мене це дратувало, бо за ці 3-5 хвилин я не встигав нічого зробити :)))

Рішення є:
1) реле/таймер вимикання...
2) прицепитися до китайців, щоб розказали, який пункт в сервісному меню треба відредагувати. Після 13го причеплюся до них ... нехай спокійно відсвяткують свій китайський новий рік. ;)

В 07.02.2019 в 01:20, Omni сказал:

Якось стояв скучав на залізничному переїзді - ковирявся в менюшках. Подивіться чи увімкнена у Вас опція loudness:

20190205_165701.jpg

З нею і без неї - дуже велика різниця. Я весь цей час, виявляється, слухав без неї :))))
З нею тепер я щось не впевнений, що рідна була краща. Навіть еквалайзер "вирівняв". Потепліє - підключу рідну - послухаю - порівняю.

Стосовно вимикання, коли двигун вимикаємо. В мене стояла рідна Navi ... боюся збрехати, але вона наче так само поводила себе ... не пам'ятаю вже точно.
Але точно пам'ятаю, що з вимкненим запаленням/двигуном голова точно НЕ вмикалася. Я тоді вмикав запалювання (двигун не запускав), і ковирявся в голові - десь хвилини за 3 приборка казала, що потрібно економити заряд батареї; ще десь за хвилину останнє піонерське попередження - мовляв, закінчуй, бо зараз вимкну; а потім занавіс - комп примусово вимикав голову. І мене це дратувало, бо за ці 3-5 хвилин я не встигав нічого зробити :)))

Рішення є:
1) реле/таймер вимикання...
2) прицепитися до китайців, щоб розказали, який пункт в сервісному меню треба відредагувати. Після 13го причеплюся до них ... нехай спокійно відсвяткують свій китайський новий рік. ;)

да-да loundness уже тоже натыкал)) но честно говоря, все кроме "вокал"-а слишком шлепает по ушам. Дальше, штатная точно работала при зажигании, да, со временем просилась отключится, это понятно, но ей можно было отказать насколько помню, а также работала когда глушил мотор и до открытия двери, не всегда это было удобно, но все же, куда чем сейчас

В 15.12.2018 в 01:22, Omni сказал:

Якось так (заміна голови): https://www.aliexpress.com/item/Dasaita-10-2-Android-8-0-Car-GPS-Radio-Player-for-Nissan-X-Trail-Qashqail-2014/32851032491.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4dceTefR

Ну і рідними кнопками на рулі по can-шині, звісно. Задня камера також по can-шині вмикається.

Подскажите плиз по круговому обзору. В отзывах к товару на ли пишет что нет принудительного вывода передней или боковой камеры. Как у вас с этим?

13 часа назад, MaxK сказал:

Подскажите плиз по круговому обзору. В отзывах к товару на ли пишет что нет принудительного вывода передней или боковой камеры. Как у вас с этим?

пиздеж, пардон за мой французкий, даже на китайской голове, спасибо, с подачи омни, он есть, клавиши програмятся как захочешь, на на родной голове кпопкой "камера" включались. головы смотрите что омни советовал, верняк уже со слов двух роговодов, у меня принудительное включение поставили на нажатие/утопление джойстика слева на руле, отлично все работает,  даже лучше чем думал. правда голова работает только при двигателе, что меня реально муляет))

В 19.02.2019 в 21:58, mutineer сказал:

пиздеж, пардон за мой французкий, даже на китайской голове, спасибо, с подачи омни, он есть, клавиши програмятся как захочешь, на на родной голове кпопкой "камера" включались. головы смотрите что омни советовал, верняк уже со слов двух роговодов, у меня принудительное включение поставили на нажатие/утопление джойстика слева на руле, отлично все работает,  даже лучше чем думал. правда голова работает только при двигателе, что меня реально муляет))

сам планирую заказать и в отзывах на али кто то подсказал как подключить чтоб сразу голова не отрубалась "Установил без проблем, внутренние крепления не использовал, не подходят, ограничился переносом защёлок. Микрофон и антену GPS не устанавливал, подключил к штатным, все работает отлично. Круговой обзор 360° работает, только нет принудительного включения передней камеры и боковой, будем разбираться. Двойной экран не знаю как установить. установленный лаунчер работает, но не все функции доступны, будем разбираться. Звук действительно стал лучше. Установил стороннюю программу TPMS и датчики в колесные диски ,все работает. Питание дополнительно подключил к прикуривателю (красный провод) работает после выключения зажигания ещё 10 минут или выключатель принудительно."

@Omni @mutineer 

А такой момент - вывели на экран головы навигацию ( Гугл карты или там igo) и едете с нею, слушая музыку - подсказки озвучиваются:

1. на равне с музыкой по громкости

2. приглушая музыку

3. прерывая музыку

4. иной вариант)

А если навигация включена и поступает входящий звонок и отвечаете через громкую связь авто - экран переходит на режим телефона или нави не скидывается с экрана и отображает карту? И как голосовые подсказки навигации в таком случае - как то слышно или прекращаются на время разговора?

Користуюся навігацією Waze.
В мене варіант 2 - приглушає музику.

Є оновлення firmware.

UPDATE file: https://www.sendspace.com/file/9b1n89
MCU file: https://www.sendspace.com/file/u16bq4

Зі слів продавця:

1. Скачуємо UPDATE file, і копіюємо ZIP файл (не розпаковуючи) на пусту флешку. Вставляємо в USB - оновлення може початися автоматично.
2. Після цього, скачуємо MCU file, розпаковуємо ZIP файл, і копіюємо MCU root file на пусту флешку. Вставляємо в USB - оновлення може початися автоматично.

Відео how to update: https://www.sendspace.com/file/xkwmrg

PS: я ще не оновлювався

Обновився.

1. Флешка мусить бути в не NTFS форматі. В моєму випадку при NTFS оновити не вдалося і голова зависла в термінальному режимі. Прийшлося відключати живлення. Декілька разів пробував - не пішло. В FAT32 пішло з першого разу як діти в школу.
2. Спочатку заливаємо скачуємо UPDATE file, розпаковуємо аж до update.zip файла. От саме update.zip і записуємо на голу флешку. Вставляємо, оновлюємося. Після перезавантаження голова знову ж таки побачить цей файл на флешці і запропоную оновитися - відміняємо.
3. Потім скачуємо MCU file. Розпаковуємо аж до dmcu.img. Ось цей dmcu.img заливаємо на флешку і ще раз оновлюємо.

Тема виробника із апдейтами на XDA-developers форумі: https://forum.xda-developers.com/android-auto/mtcd-android-head-units-general/dasaita-mcu-updates-rockchip-px5-octa-t3575155

Edited by Omni
Оновився!

В 19.02.2019 в 08:19, MaxK сказал:

Зображення з камер, їх комбінації і проекції траєкторій формує спеціальний модуль (around view monitor control unit) в авто. Не голова.
На голову заходить вже готове (сформоване) зображення - на порт VIDEO-IN.
(Роблю такий висновок тому що: камер чотири, а відео-порт лише один! Датчик кута положення руля знаходиться в рулі, і голова його не читає. Подивився електричні схеми :) )

Кнопка примусового виклику зображення програмується довільно - на Ваш смак. Примусовий виклик зображення є!

При натисканні цієї кнопки голова в can-шину відправляє повідомлення: натиснута кнопка "CAMERA". Рідна голова робить те саме.
Отой спеціальний модуль з can-шини ловить повідомлення "CAMERA" і в моєму випадку формує зображення перед/зад+360° на вхід голови VIDEO-IN.
На вході VIDEO-IN голови з'являється сигнал - голова автоматично починає показувати зображення.
Ще раз жмемо кнопку "CAMERA".
Модуль виконує другу дію, яка в нього закладена при другому натисканні кнопки "CAMERA". В моєму випадку змінює комбінацію зображень на перед/зад+правий борт.
Ще раз жмемо кнопку "CAMERA".
Модуль виконує третю дію, яка в нього закладена при третьому натисканні кнопки "CAMERA". В моєму випадку це вимкнення камер - сигнал на VIDEO IN зникає, голова відображає те, що відображала до першого натискання кнопки "CAMERA".

Резюмую:
1) голова вміє в can-шину відправляти повідомлення "натиснута кнопка CAMERA".

2) голова постійно слідкує за портом VIDEO-IN і вміє автоматично відображати вхідний відеосигнал з порту VIDEO-IN, як тільки він там з'являється.
3) кількість зображень і їх комбінації не залежать від голови. Всі зображення формує і комбінує спеціальний модуль в авто.
(Не виключаю, що цей модуль може бути відсутній у певних модифікаціях авто (якщо взагалі нема рідних камер), або може інакше сприймати повідомлення "CAMERA" і як наслідок - по різному формувати зображення.)

Доречі, я псіханув, і купив у них плату з DSP ($70).
Прийдеться трошки процесор попаяти, як прийде - на платі розпіновка під проц інша.
Ну і в цілому, щось не дуже вірю, що звук буде кращий ... але будєм посмотрєть, як то кажуть. :)

В 19.02.2019 в 21:58, mutineer сказал:

правда голова работает только при двигателе, что меня реально муляет))

В налаштуваннях голови (в меню factory, здається) є пункт - таймер вимкнення. Логічно припускаю, що це саме те, що нам треба, але з якихось причин таймер не працює.
Маю надію, що в обнові прошивки вони цей баг виправили і цей пункт запрацює.

@Omni на родном ГУ настраивается время. 
Это же время отображается на приборке.

После установки головы от Dasaita время на приборке так же тянется?

4 часа назад, MaxK сказал:

После установки головы от Dasaita время на приборке так же тянется?

Да. Також на приборку виводиться назва радіостанції.

On 12/15/2018 at 1:22 AM, Omni said:

Назва станції виводиться на приборку.
Одразу попереджаю - для підсилювача BOSE прийдеться перепакувати "косу-перехідник" від голови до рідних проводів. (Втикнувши як є я дивом не спалив підсилювач)

Привіт всім!

Питання до Omni -

1) після заміни на цей пристрій, чи залишається постійний шум/фон в колонках як був на рідному пристрої ? (наприклад коли не слухаєш музику)

2) чи можна вимкнути цей пристрій при заведеному двигуні?

Люди допоможіть хто може, нервує постійний фон/шум в колонках. А головний пристрій ніяк не виключається. Вже пів-року мучаюсь.

Вітаю.

1) на НЕзаведеній машині я чую. Ті хто не в курсі, що треба чути, підсаджуються в машину і не чують :) Деякі, навіть після "ну ти послухай" - все рівно не чують. На заведеній машині я не чую. Звісно, якщо голова увімкнена. Вимкнена голова вимикає підсилювач і на динаміках пусто.

2) можна. В мене вимикається.

Беруші? :)) Шуткую. Розказуйте, що ставили, як підключали, як нарушали :)))