a_sedleckiу

Замки дверей и мороз

Recommended Posts

На минулих  вихідних лив дощ, а з понеділка нежданно прийшла зима та...

Замерзли всі 5 замків, при чому не резинки ущільнювача, а саме замки, ну точніше не тільки резинки :(

Хто має який досвід боротьби з цим явищем?

Відігрів протягом півтори доби в теплому боксі проблему вирішив частково- 3 з 5 замків продовжують примерзати.

Поделиться сообщением

Постояти в теплі, продути на мийці потужним компресором всі замки і ручки, змастити все, до чого дістанеш WD-40. Знову дати постояти, щоб ведешка всюди просочилася. Потім силіконовим спреєм обробити всі ці місця і ущільнювачі дверей і багажника. Для ущільнювачів краще користуватися невеличким шматочком поролону, на який бризнеш трохи з балончика і акуратно нанесеш на гуму, щоб не заляпати салон.

Мене така процедура рятувала, правда на іншому авто. Ну, і якщо не допоможе, то знімати карти і робити все те саме, тільки уже з усім лівером у дверях: тяги, їх сполучення і т.д.  

Поделиться сообщением

21 час назад, a_sedleckiу сказал:

Хто має який досвід боротьби з цим явищем?

Прошлую зиму, после покупки машины, я материл японцев как мог.Начитался форумов. По теплу разбирал все двери, силиконовой смазкой задувал под оплетку в поводках смазку. Затем все окончания поводков (шарики) я с помощью капроновой нити закрепил в своих пазах. Некоторые рекомендуют закреплять капроновыми хомутами. Вот и все - пользуйся и радуйся.

Поделиться сообщением

Є така проблема. Якщо двері із замерзлим замком відкрив то вони не закриваються. Тільки тримати двері на місціі та клацнути кнопку закривання всіх дверей на водійському місці. Замок закриється і ці двері не відкриються поки не відігріються (ні з салону, ні з вулиці).

Я колись замок відкритої двері на морозі клацнув рукою - потім їхав із прив'язаними мотузкою дверима в гараж і феном на морозі дув в замок щоб можна було хоча б закрити ці двері.

В 02.12.2018 в 12:12, NissanDnepr сказал:

Прошлую зиму, после покупки машины, я материл японцев как мог.Начитался форумов. По теплу разбирал все двери, силиконовой смазкой задувал под оплетку в поводках смазку. Затем все окончания поводков (шарики) я с помощью капроновой нити закрепил в своих пазах. Некоторые рекомендуют закреплять капроновыми хомутами. Вот и все - пользуйся и радуйся.

Якби ви ще фотки поробили як і що ви робили :)

Чи може є посилання де глянути що із цим робити.

Поделиться сообщением

16 часов назад, ponoch сказал:

Якби ви ще фотки поробили як і що ви робили :)

Чи може є посилання де глянути що із цим робити.

Вот тут есть хорошие фото. https://www.drive2.ru/l/519144861488644469/.Там видны тросики с шариками на конце.Надо убрать заводскую смазку (желательно из оплетки тросиков) ВД-шкой, затем смазать силиконовой смазкой (которая на морозе не прихватывается) и закрепить эти шарики. Все неприятности от застывания смазки. Ручку дернули , а тросик не убрался и выскочил из паза.Многие их крепят пластмассовыми хомутами, но они от времени стареют, становятся хрупкими. Я себе закрепил капроновым шнурком. Просто сделал удавку и шарик прификсировал к пазу.

Поделиться сообщением

Замки я не снимал.только фиксировал тросики.

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас

• Сейчас на странице   0 пользователей

Нет пользователей, просматривающих эту страницу