saxp

Rogue (2014-...) - особенности американского брата-близнеца T32

Recommended Posts

15 часов назад, sasha.k78 сказал:

підключаєш через релюху і все ок!!

А індикація?
"Метелик" - це клавішна матриця яка обробляється BCM.

2018_12_23_1_06_05.jpg

І сигнал не простий на матрицю подається.

А вже далі BCM по саn-шині розказує:
- приборці: який індикатор треба засвітити;
- IPDM: який силовий ключ включити.

2018_12_23_1_02_48.jpg

Так от BCM вперто не бачить клавішу задньої туманки і не каже приборці засвітити індикатор задньої туманки (а він там є, якщо подивитися під правильним кутом і освітленням). А на IPDM банально нема силової лінії на задню туманку. Підозрюю, що Консалт вміє активувати її ... хоча, якщо в IPDM фізично відсутня силова лінія на задню туманку, то це мінус один силовий ключ, і як наслідок - в BCM не треба закладати функцію задньої туманки.

Поделиться сообщением

8 часов назад, Sergey Martyrosyan сказал:

Мені ці перключалки офіціали запропонували за 20.5 тис.грн

На Allegro їх тьма. А Міст-експрес з Польщі працює справно ;)

Поделиться сообщением

9 часов назад, Omni сказал:

Беручи до уваги вище сказане, кнопочки за Аліекспрес - те, що треба)))

Поделиться сообщением

До речі, зараз маю проблему з переставлянням проводки камери з пошкодженого багажника Рога в новий, встановлений з X-trail: вона там просто не передбачена. А оскільки проводка прокладається перед спаюванням багажника, прокласти нову дуже важко. Тому при замовленні запчастин краще замовляти або від Рога, або уточняти.

Те ж саме з заднім бампером: в європейській версії стоять парктроніки і їх доведеться запаювати, оскільки універсальні занадто малі для таких отворів, а заводські складно поєднати з ЕБУ

Поделиться сообщением

On 22.12.2018 at 4:49 PM, Sergey Martyrosyan said:

Мені ці перключалки офіціали запропонували за 20.5 тис.грн

Если вдруг нужен-мне не пригодился, так и не смогли нормально сделать, заюзал кнопки с али, договоримся)

Поделиться сообщением

8 часов назад, paalomnik сказал:

Если вдруг нужен-мне не пригодился, так и не смогли нормально сделать, заюзал кнопки с али, договоримся)

Спасибо, но тоже хочу обойтись кнопками)))

Кстати, чтобы правильно подсоединить передние и задние противотуманки, что надо кроме самих противотуманок, рамок (какой у них код?) кнопок и проводки?

Поделиться сообщением

В 23.12.2018 в 01:15, Omni сказал:

Зайшов на Allegro, але він на польській мові(((. Англійської там немає? І як відбувається оплата і доставка? Можна напряму з сайту?

Поделиться сообщением

До речі, дуже хочу встановити сервопривід багажника. Може хтось «кинути» ссилкою на б.у. комплект, бо знаходжу тільки окремо амортизатори, окремо кнопку. А щоб разом з проводкою комплект. І що треба ще (зрозуміло, що ключ треба змінювати)?

Попередньо дякую

Поделиться сообщением

4 часа назад, Sergey Martyrosyan сказал:

До речі, дуже хочу встановити сервопривід багажника. Може хтось «кинути» ссилкою на б.у. комплект, бо знаходжу тільки окремо амортизатори, окремо кнопку. А щоб разом з проводкою комплект. І що треба ще (зрозуміло, що ключ треба змінювати)?

Попередньо дякую

Покупал на AliExspress за 400$, полный комплект, пока не установил, может кто-то подскажит где в Киеве установить?

Поделиться сообщением

Всім доброго дня,
Цікавить коли робити заміну масла двигуна ? Регламент x-trail каже що масло слід міняти кожні 15тис км. А ROGUE -  кожні 5тис миль. В кого які думки ?

Поделиться сообщением

@Анатолій Перик, кашу маслом... Я міняю на 7,5, але у мене Ікс вже старенький. А, взагалі, краще контролювати стан масла крапельним способом.

https://goodmaster.com.ua/avtomobil/kak-proverit-kachestvo-motornogo-masla.html

Поделиться сообщением

On 12/24/2018 at 4:47 PM, Sergey Martyrosyan said:

Спасибо, но тоже хочу обойтись кнопками)))

Кстати, чтобы правильно подсоединить передние и задние противотуманки, что надо кроме самих противотуманок, рамок (какой у них код?) кнопок и проводки?

я бампер покупал с противотуманками в сборе, мне просто докинули проводку и завязали на ближний свет, если он выключен то противотуманки не работают, а для задней прям наборы продают на али и на ибее, по кодам не подскажу, все на сто закупали по типу такого https://www.ebay.com/itm/Rear-Fog-Light-Lamps-harness-for-NISSAN-JUKE-ROGUE-X-Trail/273607542461?fits=Year%3A2017|Model%3ARogue|Make%3ANissan&epid=738141497&hash=item3fb447c6bd:g:yNkAAOSw0rRbRs8f:rk:2:pf:1&frcectupt=true

Поделиться сообщением

6 часов назад, Анатолій Перик сказал:

Всім доброго дня,
Цікавить коли робити заміну масла двигуна ? Регламент x-trail каже що масло слід міняти кожні 15тис км. А ROGUE -  кожні 5тис миль. В кого які думки ?

максимум 10 тыс. если задача ездить долго и без проблем, то без вариантов

Поделиться сообщением

Держатель для смартфона, что б по центру стекла висел в пределах досягаемости руки и не мешал обзору особо - кто-то подобрал такой?
У меня что-то пока не очень удачные варианты, или далеко тянуться или как то ощутимо обзору мешает...
Или не привязываться к стеклу, но все-равно по центру авто вешать, при этом не закрывая водуховод или не лепя на торпеду на 2-сторонний скотч "гладкое основание" для присоски - ? 
Слева под стойкой менее предпочтительный вариант размещения)

Поделиться сообщением

Цитата

У меня что-то пока не очень удачные варианты, или далеко тянуться или как то ощутимо обзору мешает...

заморачивался я таким вопросом. Остановился на том, что мешает обзору. На торпеде мало что держится, магниты - фтопку, все падают. 

следующий вопрос будет - такой чтобы снять смартфон одной рукой.

потом вопрос - такой, чтобы не скрипел...

потом вопрос - чем прихватить провода (тут рекомендую решение от 3М - все крепсы отваливаются)

Поделиться сообщением

4 часа назад, anvim сказал:

при этом не закрывая водуховод

Я не прихильник "вітер в харю, а я шпарю" (c) :)))) тому встромив у дефлектор :)
(PS: вибачайте за мою французьку - нікого не хочу образити, але із пісні слів не викинеш)

holder.jpg

Смарт своєю вагою давить на ножку, яка змушує лапкам хватати телефон.
Ставиться і виймається однією рукою.
Є такий же (але іншого бренду і в іншій машині) тримач з бездротовою зарядкою. (в активному режимі бездротова зарядка до лампочки!! Хоча може щось вже змінилося ... нові технології, все таке ... але: 1) скрипить; 2) слабо заряджає 3) "шумить" в радіоефірі)

Поделиться сообщением

@c-cam  спс, а визуально какой? там до стекла расстояние немаленькое, ножка должна быть длинной, жесткой и не уе..щной)). Пока не увидел такого;)

1 час назад, Omni сказал:

Я не прихильник "вітер в харю, а я шпарю" (c) :)))) тому встромив у дефлектор :)
(PS: вибачайте за мою французьку - нікого не хочу образити, але із пісні слів не викинеш)

holder.jpg

Смарт своєю вагою давить на ножку, яка змушує лапкам хватати телефон.
Ставиться і виймається однією рукою.
Є такий же (але іншого бренду і в іншій машині) тримач з бездротовою зарядкою. (в активному режимі бездротова зарядка до лампочки!! Хоча може щось вже змінилося ... нові технології, все таке ... але: 1) скрипить; 2) слабо заряджає 3) "шумить" в радіоефірі)

а оно не телепается на "жалюзях"? на кочках не закрывается/ опускается? можно попробовать такой, если фидбек положительный -таки ближе чем до стекла тянуться и обзор не закрывают. А если будет нехватать "воздуха" - в принципе и на пассажирский можно перевесить)).

А что за магнитолка? Какие преимущества перед штатной, что б захотелось ее поменять??)))

Поделиться сообщением

1 час назад, anvim сказал:

а оно не телепается на "жалюзях"? на кочках не закрывается/ опускается? можно попробовать такой, если фидбек положительный -таки ближе чем до стекла тянуться и обзор не закрывают. А если будет нехватать "воздуха" - в принципе и на пассажирский можно перевесить)).

Конкретно цей тримач (тиць - тільки ножку я розпиляв під провід) не теліпається і смартфон в ньому не стрибає. Не брязкає.
Я на заміну йому взяв подібний (тиць) з безпровідною зарядкою. Сам тримач не теліпається, але брязкає і смартфон стрибає.
Відкотився назад - на той, що на фото.
Що до "не хватає повітря", то при активному користуванні смартфон добряче гріється ... влітку студити його кондиціонером - саме воно - і нема прямого холодного потоку в обличчя. А взимку гарячий потік на автоматі дує в ноги.

Поделиться сообщением

1 час назад, anvim сказал:

А что за магнитолка? Какие преимущества перед штатной, что б захотелось ее поменять??)))

Стояла рідна Navi. Мінуси:
- резистивний тач - минуле сторіччя;
- розмір менший;
- графіка доісторична;
- радіо з американською сіткою (треба шити, або щось робити - я з наскоку не розібрався);
- навігація дрєвня, флеш-карта з картами - 100 баксів;
- свій софт не поставити.

Поделиться сообщением

Лучше магнит в жалюзи , перепробовал многое , но это идеальный вариант и держит крепко и крепить можно как угодно 

Поделиться сообщением

@Omni  с магнитолой ясно, пока моя устраивает)

Аргументы за гравитационный держатель приняты, заказал его, спс)

Поделиться сообщением

А регистратор скрытного типа (не требующего постоянного снятия/установки во-избежание пристального внимания 'пионеров') кто то находил/ ставил?

Я пока только такой вариант знаю (версия на 2 камеры) https://m.ru.aliexpress.com/item/32832991486.html

Поделиться сообщением

8 минут назад, anvim сказал:

Я пока только такой вариант знаю (версия на 2 камеры) https://m.ru.aliexpress.com/item/32832991486.html

Маю подібний на іншу машину ... ще не поставив. Зверніть увагу на товщину ножки дзеркала - в моєму випадку вона виявилася більшою ніж відстань між "рогами" камери. Прийдеться допилювати :)

Поделиться сообщением

5 часов назад, Korgos сказал:

Лучше магнит в жалюзи , перепробовал многое , но это идеальный вариант и держит крепко и крепить можно как угодно 

Під магніт треба пластину клєїти на телефон - вірно?

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас

• Сейчас на странице   0 пользователей

Нет пользователей, просматривающих эту страницу