Sergii Protsiuk

Гнилі пороги/ задні арки

Recommended Posts

https://photos.app.goo.gl/L5x2fk2qnuwKGmda6

Оновив фото. Вже частково поварили. Зробили стакана та майже пороги. Зняли крила передні. Є тріщини. Що ще перевірити, читав що є проблеми з передніми стаканами. Як і де їх знайти аби позавалювати.

В 06.11.2018 в 13:15, well-wisher сказал:

https://photos.app.goo.gl/L5x2fk2qnuwKGmda6

Оновив фото. Вже частково поварили. Зробили стакана та майже пороги. Зняли крила передні. Є тріщини. Що ще перевірити, читав що є проблеми з передніми стаканами. Як і де їх знайти аби позавалювати.

Итить, пластическая хирургия) ляжки подтянул ;)

Места прилегания к бортам смотри.

Ну, и это тоже может пригодиться. 

http://rasporki.com/info/size/nissan/rasporkistati_16.html

Дякую за контрольні розміри. Спробую перевірити.

Зварювальник сказав що з машини робимо танк т34 :) Як кажуть рубці прикрашають мужика :)

Після того що я побачив як ми її розвбрали, я погоджуюсь на будь які експерименти. Для мене зараз головне аби крепко і надовго.

Доречі, пороги в нас 0.8-1.0 десь.

Я замовив, мені повигінали з 1.5 оцинковані. Бомба виходить.

1 час назад, well-wisher сказал:

Дякую за контрольні розміри. Спробую перевірити.

Зварювальник сказав що з машини робимо танк т34 :) Як кажуть рубці прикрашають мужика :)

Після того що я побачив як ми її розвбрали, я погоджуюсь на будь які експерименти. Для мене зараз головне аби крепко і надовго.

Доречі, пороги в нас 0.8-1.0 десь.

Я замовив, мені повигінали з 1.5 оцинковані. Бомба виходить.

Единственное что, уточни, эти размеры в вывешенном состоянии, или приземлённом.

Ну, и советуют распорку, чтоб стаканы не вело. Но у нее свои недостатки.

Доречі, поки в мене розібраний салон, крила, то кажіть кому що сфотографувати, щоб були фото на майбутнє.

9 часов назад, well-wisher сказал:

Доречі, поки в мене розібраний салон, крила, то кажіть кому що сфотографувати, щоб були фото на майбутнє.

Краще фото двох героїв: твоє, хто наважився на ТАКИЙ ремонт і майстра, який ту всю гігантську роботу виконує.:k05136::k05205:

В 23.09.2018 в 23:06, a_sedleckiу сказал:

На тижні проводив ревізію багажника і виявив іржаві притоки з лівої сторони з під обшивки. Не сподобалося і вирішив зняти її. І, о горе мені, виявив наскрізне корозію, ткнув пальцем і... дірка! При мийці керхером і роботах по заміні колодки з зовнішнього боку жодних проявів корозії не замітив. 3 хвилини видалення трухлого металу і діра наскрізь збільшилась до 5 на 5 см! 5 хвилина паніка, 10 хвилин на пошук адекватного сварщика і 55 кілометрова поїздка до Кропивницького! Зачистка до металу визначила що ДІРА більша. Вирізали болгаркою шмат 15 см на 20, дві латки з зовнішнього та внутрішнього боку з їх грунтуванням та послідовною обробкою герметиком і проблема вирішена! Цінник 300 грн ( по знайомству), а так 400 грн + матеріали.

Андрій як земляку підскажи до кого ти звертався в Кропивницькому по корозії арки багажника?мій тел,0667658502 Валерій

В 23.10.2019 в 13:59, Валет сказал:

Андрій як земляку підскажи до кого ти звертався в Кропивницькому по корозії арки багажника?мій тел,0667658502 Валерій

Не можу зв'язатися з чоловіком, що мені робив, мабуть у ротації в зону ООС, бо він військовий.

Дуже шкода, що не можу допомогти...