Sign in to follow this  
gk123

купив Х-Тейл Дизель 2.0 механіка 2013р.

Recommended Posts

всім привіт . хочу і собі завести тут бортжурнал. Авто поки в салоні ще 4 дня, проплатив в салоні завдаток . ніяк не дочекаюся. Колір-сірий металік. А поки купив зимові в неті колеса - Goodyear Ultra Grip Ice plus 215/65 R16 та нові титани до них.

В салоні дозамовив сигналку Магнум 1800 грн + 1 000 установка , і + тоніровку 1350 грн. Ціна машини з новорічними знижками 265 тис. грн

І як назло Моя Нексія відмовляється їхати , стартер не круте , акум сідає , контактна група поплавилася в замку запалювання! Вот знає що зраджую вже їй :))) Як виїду продовжу борт журнал.

пробна поїздка по трасі - 60 км в одну сторону - їхав спокій но і економно -- комп показав 5.0 розхід !

назад їхав вже так як подобається, трохи з обгонами - 5.6 розхід.. непогано виходить !!!

ВІТАЮ!!!  Приємно бачити/читати задоволення людини від придбаного "аксесуару" життя...   :)  приємно, коли придбане, породжує тільки позитивні емоції...   :)  нехай, і надалі, даний "аксесуар" надасть Вам тільки позитивний настрій і задоволення від володіння ним...    :)

як у нас кажуть - гарно зноси та на новий зароби  :drinks

дякую ! поки весь у виборі нових аксесуарів , мухобойки , вітровиків , чехдів і тд.. хочу доставити парктронік , камеру , і щоб в зеркалі заднього виду відображалося все. . цікаво чи з гарантії не знімуть за таке.. а так вроді все класно