well-wisher

Пользователи
 • Публикации

  508
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  5

well-wisher last won the day on 22 октября 2016

well-wisher had the most liked content!

О well-wisher

 • Звание
  кандидат в Гуру форума
 • День рождения 07/09/1974

Информация

 • Пол
  Мужчина
 • Город
  Житомир
 • Автомобиль
  T30, АКПП, 2002
 • Имя
  Олег

Контакты

 • Skype
  well-wisher-vls

Посетители профиля

292 просмотра профиля
 1. Гнилі пороги/ задні арки

  Доречі, поки в мене розібраний салон, крила, то кажіть кому що сфотографувати, щоб були фото на майбутнє.
 2. Гнилі пороги/ задні арки

  Дякую за контрольні розміри. Спробую перевірити. Зварювальник сказав що з машини робимо танк т34 :) Як кажуть рубці прикрашають мужика :) Після того що я побачив як ми її розвбрали, я погоджуюсь на будь які експерименти. Для мене зараз головне аби крепко і надовго. Доречі, пороги в нас 0.8-1.0 десь. Я замовив, мені повигінали з 1.5 оцинковані. Бомба виходить.
 3. Гнилі пороги/ задні арки

  https://photos.app.goo.gl/L5x2fk2qnuwKGmda6 Оновив фото. Вже частково поварили. Зробили стакана та майже пороги. Зняли крила передні. Є тріщини. Що ще перевірити, читав що є проблеми з передніми стаканами. Як і де їх знайти аби позавалювати.
 4. Гнилі пороги/ задні арки

  420 грн. Є в неті і за 352. Це задні. З передніми важче. Задні вже купив на розетці.
 5. Гнилі пороги/ задні арки

  можна координати та фото , що воно таке. Бо пороги мні вже виготовили з оцинковки 1.5 мм. Все інше майстер буде варити звичайним металом, потім обробило цинковою грунтівкою. Але каже важко повторити форми, багато згнило. То якщо він ще не почав, зараз поїду дивитися, і буде фото ремонтних деталей, то я йому покажу, може щось скаже купити. Дякую. Мене ще цікавить , яка причина такого вигнивання з однієї сторони? Може десь щось занікає чи забиває водою, то після ремонту треба звернути увагу? Одне місце знайшли, навкого заливної горловини, але то не все. Де ще ?
 6. Гнилі пороги/ задні арки

  Мої проблеми: https://photos.app.goo.gl/UnjEvvPdPWy3bPKt6 Хто і що порадить?
 7. Траблы с заводкой на тёплом моторе

  В мене повторюється подібна картина. Допомагає наступна дія. При включені запалення, не заводити двигун, виключити запалення і включити знову. При цьому насос вдруге докачує паливо в систему з баку і тоді авто заводиться з пів тику. В мене віддалений старт встановлений, так от зимою заводиться з першого разу, навіть в лютий холод, а от зараз жарко, то може завестися з 2 чи третього разу. Тому коли заводжу то так роблю. В принципі таке саме було в мене на попередній автівці. Таке мені сказали робити на якомусь сто. Пояснили, що коли жарко, десь утворюється корок з парів палива , і насос не може його прокачати з першого разу. Пояснення звичайно якесь ліве, але метод працював і працює :) буде час і натхнення, розберуся детальніше що воно за магія :).
 8. Расход, заправки и бензин.

  https://photos.app.goo.gl/fDZ0zILueYBSmcvx2 Ось як у мене все встановлено. Якщо поставлю новий фільтр до буде або ок або буде торкаттся двигуна. Треба міряти. Можна якось лівіше, там більше місця, але треба буде різати шланга, а на старому місці кусок трубки з хомутами. А чи можна два фільтри поставити, старий залишити і за ним новий?
 9. Расход, заправки и бензин.

  Діма, все зрозумів, все просто, все зроблю сам за твоїми рекомендаціями. Дякую.
 10. Расход, заправки и бензин.

  Діма, дуже дякую за інформацію. Був у газовщика, сказав 350 грн фільтр, вони його називають "з відстійником", казав про цей ультра. З встановленням 450.казав кокатати старого фільтра до 10 тис, і вже встановить нового. Потім я був в магазині, то там був якийсь за 200 грн. Але я не брав його бо незрозуміла фірма. Змінний картридж до нього 120 грн. Про кути на варіаторі я незнаю що в мене стоїть. Знаю що вони шукали прошивку для мене і заливали в нього і все. На ходу точно нічого не регулювали. Дякую ще раз за інфу! Беру в тебе фільтра, бо де його купити у Житомирі не знаю
 11. Расход, заправки и бензин.

  Діма, виклади фото того що має бути, і як правильно встановлено. В мене два звичайних фільтри. Який з них міняти на циклонний? Дай фото будь ласка, взавтра з ранку поїду ставити.
 12. Расход, заправки и бензин.

  Дуже дякую, взавтра поїду і згвалтую газовщиків, чому вони мені цього раньше не запропонували. Доречі я вже писав що встановив варіатора газового. Двйсно потрібна штука. Рекомендую всім. Буде або краще або без змін. Але точно не гірше. В мене авто стало відчунто резвіше і при уьому витрата на літру менша. Якщо їздити спокійно то можна ще зробити мінус літру або два. Але я так не можу.
 13. Расход, заправки и бензин.

  БРСМ не використовую вже 6 років. Витрати по газу були відчутно більші. Але з газом зараз достатньо проблем. Багато в ньому мастила. Газовщики показували розкриті газові більтри, які повністю забиті мастилом. Володарі цих фільтрів попадали на заміну форсунок. В Житомирі списують цю проблему на заправку "Яркон". Хоча масло присутнє у фільтрах і після інших, просто в меншій кількості. Мені подобається газ окко в Житомирі, на ньому витрата на 1 л менша, але і ціна висока. Не регулярно але заправляю. Також Авіас, анп.
 14. Задняя подвеска.

  Дякую за інформацію. Вчора був ще на одному сто, там ціну назвали 540 за шт, але мені ще треба заварити дірку у кузові, і вже потім ремонт. Знайшов де заварять, і вже потім поїду до вас.
 15. Задняя подвеска.

  Та можна і в Вінницю, я тільки за. Але треба знати скільки грошей зібрати. Щойно від офіціалів. Робота 1800 +820*4 за сайленти Фебест.