well-wisher

Пользователи
 • Content count

  513
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

well-wisher last won the day on October 22 2016

well-wisher had the most liked content!

About well-wisher

 • Rank
  кандидат в Гуру форума
 • Birthday 07/09/1974

Информация

 • Пол
  Мужчина
 • Город
  Житомир
 • Автомобиль
  T30, АКПП, 2002
 • Имя
  Олег

Контакты

 • Skype
  well-wisher-vls

Recent Profile Visitors

392 profile views
 1. Мені не горловину, вона ціла, їй нічого нема. Мені метал чи що в нас там видалили що в лючку. Бачиш там нічого нема. Діра. От мені і треба те. Або щосььпридумати. Там гумову воронку натягнули на горло, д мали якось закріпимо, розтчгнемо, але якось нк виходить, довго думать треба як. Тому я думав знайти щось ближче до рідного або те що підійде. Знайшов, ось цю "чашку".
 2. Ось що маю зараз https://photos.app.goo.gl/nuQzPP8JAnJe5eoW9
 3. Молдинги дверей

  Ось як я закріпив молдінги дверей, не маючи повного набору рідних кріплень. https://photos.app.goo.gl/PVrUU1ffMeq9WQwp8 На швидкість не впливає :) Тримаються добре. Отвір у дверках овальний 8мм, тому молдинги сверлили теж 8мм.
 4. Доброго дня. Підкажіть будь ласка рішення. Навколо заправочної горловини вирізали все. Згнило. Чим можна замінити? Від чого підійде? Бажано пластикове рішення. Дякую.
 5. Доброго дня. Шукаю кріплення, за допомогою яких кріпляться молдинг. Дверей, знизу, на т30. Потрібні всі. Молдінги є. Якщо є рішення чим замінити, теж з задоволенням розгляну. Заздалегідь дякую.
 6. Гнилі пороги/ задні арки

  Доречі, поки в мене розібраний салон, крила, то кажіть кому що сфотографувати, щоб були фото на майбутнє.
 7. Гнилі пороги/ задні арки

  Дякую за контрольні розміри. Спробую перевірити. Зварювальник сказав що з машини робимо танк т34 :) Як кажуть рубці прикрашають мужика :) Після того що я побачив як ми її розвбрали, я погоджуюсь на будь які експерименти. Для мене зараз головне аби крепко і надовго. Доречі, пороги в нас 0.8-1.0 десь. Я замовив, мені повигінали з 1.5 оцинковані. Бомба виходить.
 8. Гнилі пороги/ задні арки

  https://photos.app.goo.gl/L5x2fk2qnuwKGmda6 Оновив фото. Вже частково поварили. Зробили стакана та майже пороги. Зняли крила передні. Є тріщини. Що ще перевірити, читав що є проблеми з передніми стаканами. Як і де їх знайти аби позавалювати.
 9. Гнилі пороги/ задні арки

  420 грн. Є в неті і за 352. Це задні. З передніми важче. Задні вже купив на розетці.
 10. Гнилі пороги/ задні арки

  можна координати та фото , що воно таке. Бо пороги мні вже виготовили з оцинковки 1.5 мм. Все інше майстер буде варити звичайним металом, потім обробило цинковою грунтівкою. Але каже важко повторити форми, багато згнило. То якщо він ще не почав, зараз поїду дивитися, і буде фото ремонтних деталей, то я йому покажу, може щось скаже купити. Дякую. Мене ще цікавить , яка причина такого вигнивання з однієї сторони? Може десь щось занікає чи забиває водою, то після ремонту треба звернути увагу? Одне місце знайшли, навкого заливної горловини, але то не все. Де ще ?
 11. Гнилі пороги/ задні арки

  Мої проблеми: https://photos.app.goo.gl/UnjEvvPdPWy3bPKt6 Хто і що порадить?
 12. Траблы с заводкой на тёплом моторе

  В мене повторюється подібна картина. Допомагає наступна дія. При включені запалення, не заводити двигун, виключити запалення і включити знову. При цьому насос вдруге докачує паливо в систему з баку і тоді авто заводиться з пів тику. В мене віддалений старт встановлений, так от зимою заводиться з першого разу, навіть в лютий холод, а от зараз жарко, то може завестися з 2 чи третього разу. Тому коли заводжу то так роблю. В принципі таке саме було в мене на попередній автівці. Таке мені сказали робити на якомусь сто. Пояснили, що коли жарко, десь утворюється корок з парів палива , і насос не може його прокачати з першого разу. Пояснення звичайно якесь ліве, але метод працював і працює :) буде час і натхнення, розберуся детальніше що воно за магія :).
 13. https://photos.app.goo.gl/fDZ0zILueYBSmcvx2 Ось як у мене все встановлено. Якщо поставлю новий фільтр до буде або ок або буде торкаттся двигуна. Треба міряти. Можна якось лівіше, там більше місця, але треба буде різати шланга, а на старому місці кусок трубки з хомутами. А чи можна два фільтри поставити, старий залишити і за ним новий?
 14. Діма, все зрозумів, все просто, все зроблю сам за твоїми рекомендаціями. Дякую.
 15. Діма, дуже дякую за інформацію. Був у газовщика, сказав 350 грн фільтр, вони його називають "з відстійником", казав про цей ультра. З встановленням 450.казав кокатати старого фільтра до 10 тис, і вже встановить нового. Потім я був в магазині, то там був якийсь за 200 грн. Але я не брав його бо незрозуміла фірма. Змінний картридж до нього 120 грн. Про кути на варіаторі я незнаю що в мене стоїть. Знаю що вони шукали прошивку для мене і заливали в нього і все. На ходу точно нічого не регулювали. Дякую ще раз за інфу! Беру в тебе фільтра, бо де його купити у Житомирі не знаю