Niralax

Пользователи
 • Content count

  5,899
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  65

Everything posted by Niralax

 1. Друзі, у нас з'явились власники Т-32. Дійсно, цікаво - яких позитивних та негативних змін надали японці своїй старій лінії ікстрейлів новою моделлю? Всі свої враження від нового авто, які стосуються технічних характеристик, інтер'єру, екстер'єру, ходових якостей - просимо відображати тут.
 2. Собственно, стало интересно, кто какую музыку слушает, каким группам отдает предпочтения в любимых стилях, на какой громкости, как часто?
 3. Ремонт T-30 2005г.в. QR20DE ~ 195к

  бачив злите 0в20 з хонди.... Ну що я тобі скажу... Сім раз відмір...
 4. Что играет в Ваших иксах?

  якись нігадяй присадив? )))
 5. Ремонт T-30 2005г.в. QR20DE ~ 195к

  а масло яке? )))
 6. круть. А які коні ставив?
 7. Что играет в Ваших иксах?

  @Аксакал, ось цей трек кайфовий, побільше б такого на сучасній сцені
 8. я по стану здоров'я з карпатами в прольоті...
 9. заодно подумай про файного масажиста
 10. Т-31 и масло

  5-30 є, можу передати. 0-20 теж є, але це вода... Не для нашого клімату і не для наших палив... і таки так, ти правий - 5к і спостерігати. Бо неможна нікому вірити. Бадяжать усе підряд...
 11. зазори клапанів? Дуй до нас! У мене є яблучний сік )))
 12. Т-31 и масло

  у нас на СТО десятки клієнтів на такому маслі катають і одні позитивні відзиви. Зараз почали впроваджувати ще одне перевірене масло - VATOIL. Цінова категорія однакова з Вульф, відзиви на найвищому рівні. Я собі на заміні мастила перед поїздкою до Греції залив Shell HX-7. Воно в два рази дорожче вата і вульфа, але я від нього в лютій ненависті. Мотор працює шумно, відчуваю звуки клапанів, рівень за 5к км впав з середини впав майже до мінімум... Ніколи такого ще не було. Наступне масло заливаю Ватойл.
 13. Что играет в Ваших иксах?

  блін, як і завжди, люто оргазмую! дякую!
 14. @DeniusValiant, катаюсь з DOD, три роки, політ успішний...
 15. і тут же, сьогодні, привезли журнал на сто, з Еліту. Просто стаття в тему.
 16. ТО-4 60000 км.

  @Алекс_серый, якщо бюджет дозволяє, то так. Якщо ж бюджет не дозволяє, то потім будеш жалкувати, що не виділив бюджет.
 17. Сань, на різних авто за 20 років перепробував різного. І брембо, і феродо, і всякі "оригінальні"... Зараз на СТО спостерігаю за клієнтами, які хочуть ставити щось своє. На справді, скільки клієнтів, стільки і думок. Комусь і ТРВ хєрові, а комусь і АВЕ ідеальні, тому не можу сказати, що краще. Я лиш висказав свою думку, що поставив собі в парі колодки+диски виробника Роадхауз і залишився задоволений. Ставив перед виїздом в Грецію. На трасі все ідеально. Перших 500 км провів в режимі плавних гальмувань, притирав. В Греції перед Солоніками було екстренне гальмування. Поведінкою авто залишився мегазадоволений. В цілому - ніяких скрипів, шумів, вібрацій немає. Сьогодні дав авто проїхатись нашому одноклубнику. Його думка така - в нього гальмування краще, ніж у мене. Тому ще раз підтвердив думку - кожному своє...
 18. стосовно пилу - заїдеш на каву і подивишся на колеса )))
 19. проїхав 3500 км. Враження - це поки що найкраще зі всього, що я пробував. Ніякого писку, на трасі з 150кмг чудово зупиняють завантажене авто, ніяких хрустів, гупотінь чи вібрацій по авто при гальмування немає. Підійде пора міняти зад - візьму такий же комплект.
 20. Т-31 и масло

  Залишилось в назві теми добавити, що масло оливкове...
 21. Т-31 и масло

  облом, але тут не сезон вже )))