ponoch

Пользователи
 • Публикации

  135
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  3

Все публикации пользователя ponoch

 1. Новый форум!

  Сегодня я наконец залогинился :)) Пока глюков не нашел.
 2. Гнилі пороги/ задні арки

  Спасибо за контакт. Для прикола поискал в гуглокартах. Там один отзыв с фотками. На фотке подъемник и на нем Т30 ))) Эт не ты часом там зависал? ) пс: кстати... недавно прогнило соединение средней части выхлопной (так, которая самая длинная) и части с глушителем. Так совпало и если вдруг кому надо там рядом (на карте недалеко по той же улице от этого Истар)есть HelpAuto. Перцы ушлые, цены странно формируются (с потолка видимо), но понравлось то, что за 15 минут мне вырезали и вварили гофру на место прогнившего соединения. Вышло это мне в 900 грн. Вдруг кому-то понадобится.
 3. Веталь - маньяк! :)) Вспомнился анекдот по теме разборки игрушек: Семья компьютерщиков. У папы комп, у мамы комп, и маленькому сынишке комп купили. Он сидит за ним 24 часа в сутки, предки волнуются — типа ребенок развивается однобоко, надо его как-то отвлечь от компьютера! Решили купить ему какое-нибудь животное. Долго думали, какое именно, купили черепаху. Проходит несколько дней, папа с мамой видят — ребенок сидит в своей комнате, вертит в руках черепаху, ковыряет в ней отверткой: - Ну должна же эта х&йня как-нибудь разгоняться! зы: по теме - теперь точно можешь на СТО по совместительству работу работать ))
 4. Hello ppl! Уважаемые форумчане, просвятите! X-trail 2005 Columbia + климат-контроль. Зима 2011, утро, температура за бортом -10C. Завожу машину, грею, стрелка ползет, обдув включен на стекло... казалось бы через 10 минут работы двигателя и поползновения стрелки температуры охлаждающей жидкости в сторону повышения воздух из сопел уже должен идти теплее уличного (уточню: автоматом включенный кондер выключаю... лампочка на правой ручке из трех не горит)? Короче говоря - вообще непонятно как можно прогреть быстро салон зимой? Тепло начинает идти после 10ти минут езды... но оно идет. Куда смотреть? Что делать? И что думать? PS: в рено симбол все было просто - включил обдув... стрелка поползла - пошел теплый воздух. А в иксе - ну хоть убейте не понимаю что за фигня такая...
 5. Обогрев салона зимой, непонятка

  Ну у нас в т30 відчувається коли вентилятор вмикається... ще й гул є тож вважаю, що тут можливо такий конструктив. Якщо у морозну пору завестися й виїхати на трасу і херачити по ній то гаряче повітря на швидкості з'являється хвилин десь після 20 (не тепле... тепле на ходу буде йти раніше). Можливо японці так задумали що спочатку треба зробити гарно мотору а потім вже прокладці між кермом та сидінням :) То ж цією зимою просто не заморачувався. Тільки цією зимою нова проблема - це велика кількість конденсату в салоні. Просто якийсь жах. І залізяка, яка під ногами у водія (прикручена 8ма гайками під килимом) знову почала конкретно іржавіти. Вже якось її фарбував.
 6. Обогрев салона зимой, непонятка

  Ну в принципі нічого радикального не змінилось. Тепло є, але не одразу і не пече на холостих. Як рухаюсь - тепле повітря є. Короче схоже що звик. :)
 7. Вопросы по ходовке

  Сходження (розвал) робив всі рази (рази три) на Автоальянсі... ну офіціали. Наче проблем не спостерігав. Ціна мене влаштувала.
 8. Прикольное видео - 2

  не реклама ))) просто теж цікаво....
 9. Прикольное видео - 2

  Ну я так вважаю чувак просто зняв як це виглядає, а не якісь деталі. Мені було цікаво подивитись )
 10. Что играет в Ваших иксах?

  FFDP - The Pride! - імхо зе бест! ) Та і взагалі гурт драйвовий! )
 11. Десь в мануалі наче написано, що блимати 4wd на приборці може під час перегріву муфти. Коли по кінбурну у пісках їздив на повному - то на рівних ділянках дороги просто вимикав повний привід щоб не отримати таку халепу.
 12. Схоже здох мій старенький відеореєстратор. Поліз дивитись - безліч всього і шо його вибрати шоб надовго та якісно. Не цікавить девайс із аккумулятором - реально нафіг він там не треба... тільки потім замінювати прийдеться. Може хтось щось порадить?
 13. По першій зсилочці нема жодних питань...спасибі...друга не працює...може є щось подібне для дизеля???буду вдячний... Спробуйте https://cardiagn.com/ і там вибрати відповідне авто... )
 14. Обогрев салона зимой, непонятка

  Доречі, забув відписати... Провів я подібну процедуру (купив прозорий шланг 4 м. діаметром 18). Поставив тачку мордою до гори, зняв два патрубки з пічки та в пічку. Почепив прозорий шланг (розрізавши його на два куски) закріпивши хомутами. До одного із шлангів було підключено шланг із централізованого водопроводу. Поганяли в один бік воду, в інший... Все зливалось у чисте відро. Ніякого бруду із системи не вилітало. Навіть просто сильно дунувши в шланг із іншого вилітала вода (ну я це про те що засору в радіаторі схоже немає/небуло). Потім погазував гарненько щоб повітря не залишилось. Через пару днів у Сані замінив охолоджуючу рідину. Чекаю холодів...
 15. СТО nissan x-trail

  А там кузовний ремонт та покраска? І шо там за вказаною адресою шукати (сто, гараж, чи ще щось)? Треба трохи робити заднє праве крило в районі арки ближче до порогу...
 16. Кому треба - перезалив мануал на T30 (із закладками) на дропбокс ... https://www.dropbox.com/s/adtoaqw1hs95ru0/NISSAN%20X-TRAIL_man_rus.pdf?dl=0 Також корисний ресурс із мануалами: https://www.cardiagn.com/?s=X-trail є не тільки ікси...
 17. Сейчас в Европе довольно популярна прога Waze... Себе поставил - нормально из пробок по Киеву вытягивает. Прога постоянно допиливается... есть редакторы карт. Кто решил спрыгнуть с яндекса - советую попробовать... моб.интернета кушает немного (из своих наблюдений)...
 18. Просто интересная инфа...

  Хотел ссылку про этот FCV запулить, а она уже есть )
 19. Прикольное видео - 2

  може баян але прикольно:
 20. Саня с Днем Рождения

  Поздравляю с просшедшим! ) Всего всего всего!
 21. попередня була - рено символ (renault symbol 1.4 16 клапанів). гарна машинка... в обслуговуванні не дорого, доволі шустра і великий багажник як для такої невеликої машини.
 22. Что играет в Ваших иксах?

  @c-cam, це ви собі в тачку флешку формуєте? ) і типу питаєте нас про цікаві композиції?
 23. Что играет в Ваших иксах?

  може потім своє щось таке викладешь ) доповню собі підбірку...
 24. Что играет в Ваших иксах?

  https://drive.google.com/open?id=0B9D3bfZGF7q4VVQ5U3dySmxCNEU розмір: 5 гб пасс на архів: xtrail кількість композицій: 635 там і старе, і нове... короче в мене відеореєстратор глушить радіо (при включеному реєстраторі поганий сигнал радіо), тому слухаю свою музочку )