ponoch

Пользователи
 • Публикации

  135
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  3

ponoch last won the day on 3 мая 2017

ponoch had the most liked content!

О ponoch

 • Звание
  Спец по X-Trail
 • День рождения 12/05/1979

Информация

 • Пол
  Мужчина
 • Город
  Kyiv
 • Автомобиль
  T30 колумб 2.0i 4wd
 • Имя
  Andriy
 1. Новый форум!

  Сегодня я наконец залогинился :)) Пока глюков не нашел.
 2. Гнилі пороги/ задні арки

  Спасибо за контакт. Для прикола поискал в гуглокартах. Там один отзыв с фотками. На фотке подъемник и на нем Т30 ))) Эт не ты часом там зависал? ) пс: кстати... недавно прогнило соединение средней части выхлопной (так, которая самая длинная) и части с глушителем. Так совпало и если вдруг кому надо там рядом (на карте недалеко по той же улице от этого Истар)есть HelpAuto. Перцы ушлые, цены странно формируются (с потолка видимо), но понравлось то, что за 15 минут мне вырезали и вварили гофру на место прогнившего соединения. Вышло это мне в 900 грн. Вдруг кому-то понадобится.
 3. Веталь - маньяк! :)) Вспомнился анекдот по теме разборки игрушек: Семья компьютерщиков. У папы комп, у мамы комп, и маленькому сынишке комп купили. Он сидит за ним 24 часа в сутки, предки волнуются — типа ребенок развивается однобоко, надо его как-то отвлечь от компьютера! Решили купить ему какое-нибудь животное. Долго думали, какое именно, купили черепаху. Проходит несколько дней, папа с мамой видят — ребенок сидит в своей комнате, вертит в руках черепаху, ковыряет в ней отверткой: - Ну должна же эта х&йня как-нибудь разгоняться! зы: по теме - теперь точно можешь на СТО по совместительству работу работать ))
 4. Обогрев салона зимой, непонятка

  Ну у нас в т30 відчувається коли вентилятор вмикається... ще й гул є тож вважаю, що тут можливо такий конструктив. Якщо у морозну пору завестися й виїхати на трасу і херачити по ній то гаряче повітря на швидкості з'являється хвилин десь після 20 (не тепле... тепле на ходу буде йти раніше). Можливо японці так задумали що спочатку треба зробити гарно мотору а потім вже прокладці між кермом та сидінням :) То ж цією зимою просто не заморачувався. Тільки цією зимою нова проблема - це велика кількість конденсату в салоні. Просто якийсь жах. І залізяка, яка під ногами у водія (прикручена 8ма гайками під килимом) знову почала конкретно іржавіти. Вже якось її фарбував.
 5. Обогрев салона зимой, непонятка

  Ну в принципі нічого радикального не змінилось. Тепло є, але не одразу і не пече на холостих. Як рухаюсь - тепле повітря є. Короче схоже що звик. :)
 6. Вопросы по ходовке

  Сходження (розвал) робив всі рази (рази три) на Автоальянсі... ну офіціали. Наче проблем не спостерігав. Ціна мене влаштувала.
 7. Прикольное видео - 2

  не реклама ))) просто теж цікаво....
 8. Прикольное видео - 2

  Ну я так вважаю чувак просто зняв як це виглядає, а не якісь деталі. Мені було цікаво подивитись )
 9. Что играет в Ваших иксах?

  FFDP - The Pride! - імхо зе бест! ) Та і взагалі гурт драйвовий! )
 10. Десь в мануалі наче написано, що блимати 4wd на приборці може під час перегріву муфти. Коли по кінбурну у пісках їздив на повному - то на рівних ділянках дороги просто вимикав повний привід щоб не отримати таку халепу.
 11. Схоже здох мій старенький відеореєстратор. Поліз дивитись - безліч всього і шо його вибрати шоб надовго та якісно. Не цікавить девайс із аккумулятором - реально нафіг він там не треба... тільки потім замінювати прийдеться. Може хтось щось порадить?
 12. По першій зсилочці нема жодних питань...спасибі...друга не працює...може є щось подібне для дизеля???буду вдячний... Спробуйте https://cardiagn.com/ і там вибрати відповідне авто... )
 13. Обогрев салона зимой, непонятка

  Доречі, забув відписати... Провів я подібну процедуру (купив прозорий шланг 4 м. діаметром 18). Поставив тачку мордою до гори, зняв два патрубки з пічки та в пічку. Почепив прозорий шланг (розрізавши його на два куски) закріпивши хомутами. До одного із шлангів було підключено шланг із централізованого водопроводу. Поганяли в один бік воду, в інший... Все зливалось у чисте відро. Ніякого бруду із системи не вилітало. Навіть просто сильно дунувши в шланг із іншого вилітала вода (ну я це про те що засору в радіаторі схоже немає/небуло). Потім погазував гарненько щоб повітря не залишилось. Через пару днів у Сані замінив охолоджуючу рідину. Чекаю холодів...
 14. СТО nissan x-trail

  А там кузовний ремонт та покраска? І шо там за вказаною адресою шукати (сто, гараж, чи ще щось)? Треба трохи робити заднє праве крило в районі арки ближче до порогу...