ponoch

Пользователи
 • Content count

  137
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

ponoch last won the day on May 3 2017

ponoch had the most liked content!

About ponoch

 • Rank
  Спец по X-Trail
 • Birthday 12/05/1979

Информация

 • Пол
  Мужчина
 • Город
  Kyiv
 • Автомобиль
  T30 колумб 2.0i 4wd
 • Имя
  Andriy
 1. Замки дверей и мороз

  дякую, але зараз таке із посиланням: 404 — Страница не найдена :( тільки побачив ваше повідомлення. Сам погуглив і от така тема є: https://www.drive2.ru/l/2572043/ https://www.drive2.ru/l/469322691099230916/
 2. Замки дверей и мороз

  Є така проблема. Якщо двері із замерзлим замком відкрив то вони не закриваються. Тільки тримати двері на місціі та клацнути кнопку закривання всіх дверей на водійському місці. Замок закриється і ці двері не відкриються поки не відігріються (ні з салону, ні з вулиці). Я колись замок відкритої двері на морозі клацнув рукою - потім їхав із прив'язаними мотузкою дверима в гараж і феном на морозі дув в замок щоб можна було хоча б закрити ці двері. Якби ви ще фотки поробили як і що ви робили :) Чи може є посилання де глянути що із цим робити.
 3. Новый форум!

  Сегодня я наконец залогинился :)) Пока глюков не нашел.
 4. Гнилі пороги/ задні арки

  Спасибо за контакт. Для прикола поискал в гуглокартах. Там один отзыв с фотками. На фотке подъемник и на нем Т30 ))) Эт не ты часом там зависал? ) пс: кстати... недавно прогнило соединение средней части выхлопной (так, которая самая длинная) и части с глушителем. Так совпало и если вдруг кому надо там рядом (на карте недалеко по той же улице от этого Истар)есть HelpAuto. Перцы ушлые, цены странно формируются (с потолка видимо), но понравлось то, что за 15 минут мне вырезали и вварили гофру на место прогнившего соединения. Вышло это мне в 900 грн. Вдруг кому-то понадобится.
 5. Веталь - маньяк! :)) Вспомнился анекдот по теме разборки игрушек: Семья компьютерщиков. У папы комп, у мамы комп, и маленькому сынишке комп купили. Он сидит за ним 24 часа в сутки, предки волнуются — типа ребенок развивается однобоко, надо его как-то отвлечь от компьютера! Решили купить ему какое-нибудь животное. Долго думали, какое именно, купили черепаху. Проходит несколько дней, папа с мамой видят — ребенок сидит в своей комнате, вертит в руках черепаху, ковыряет в ней отверткой: - Ну должна же эта х&йня как-нибудь разгоняться! зы: по теме - теперь точно можешь на СТО по совместительству работу работать ))
 6. Ну у нас в т30 відчувається коли вентилятор вмикається... ще й гул є тож вважаю, що тут можливо такий конструктив. Якщо у морозну пору завестися й виїхати на трасу і херачити по ній то гаряче повітря на швидкості з'являється хвилин десь після 20 (не тепле... тепле на ходу буде йти раніше). Можливо японці так задумали що спочатку треба зробити гарно мотору а потім вже прокладці між кермом та сидінням :) То ж цією зимою просто не заморачувався. Тільки цією зимою нова проблема - це велика кількість конденсату в салоні. Просто якийсь жах. І залізяка, яка під ногами у водія (прикручена 8ма гайками під килимом) знову почала конкретно іржавіти. Вже якось її фарбував.
 7. Ну в принципі нічого радикального не змінилось. Тепло є, але не одразу і не пече на холостих. Як рухаюсь - тепле повітря є. Короче схоже що звик. :)
 8. Сходження (розвал) робив всі рази (рази три) на Автоальянсі... ну офіціали. Наче проблем не спостерігав. Ціна мене влаштувала.
 9. Прикольное видео - 2

  не реклама ))) просто теж цікаво....
 10. Прикольное видео - 2

  Ну я так вважаю чувак просто зняв як це виглядає, а не якісь деталі. Мені було цікаво подивитись )
 11. Что играет в Ваших иксах?

  FFDP - The Pride! - імхо зе бест! ) Та і взагалі гурт драйвовий! )
 12. Десь в мануалі наче написано, що блимати 4wd на приборці може під час перегріву муфти. Коли по кінбурну у пісках їздив на повному - то на рівних ділянках дороги просто вимикав повний привід щоб не отримати таку халепу.
 13. Схоже здох мій старенький відеореєстратор. Поліз дивитись - безліч всього і шо його вибрати шоб надовго та якісно. Не цікавить девайс із аккумулятором - реально нафіг він там не треба... тільки потім замінювати прийдеться. Може хтось щось порадить?
 14. По першій зсилочці нема жодних питань...спасибі...друга не працює...може є щось подібне для дизеля???буду вдячний... Спробуйте https://cardiagn.com/ і там вибрати відповідне авто... )