a_sedleckiу

Пользователи
 • Content count

  8
 • Joined

 • Last visited

About a_sedleckiу

 • Rank
  Водитель

Информация

 • Город
  Kropivnickiy
 • Автомобиль
  X-trail t30
 • Имя
  Андрій
 1. Замки дверей и мороз

  На минулих вихідних лив дощ, а з понеділка нежданно прийшла зима та... Замерзли всі 5 замків, при чому не резинки ущільнювача, а саме замки, ну точніше не тільки резинки :( Хто має який досвід боротьби з цим явищем? Відігрів протягом півтори доби в теплому боксі проблему вирішив частково- 3 з 5 замків продовжують примерзати.
 2. Большой расход топлива.

  Якщо чесно, то серйозно не вникав для чого, але майстра хвалять багато людей. Тай результат відчув відразу. Буду на ТО розпитую що для чого. Скоро золоди-треба заїхати підняття температуру переходу.
 3. Большой расход топлива.

  Як пояснив майстер- довприск бензину зменшує температуру сгорівших газів, що в свою чергу і береже клапана. Доречі цікава тема, якщо знайдуться фахівці
 4. Большой расход топлива.

  Багато часу минуло та все ж таки... 2003 рік, 2,0 автомат Після покупки в Одесі гнав в Кропивницького, по трасі близько 10 л бензину. Літом поставив газ і у змішаному режимі виходило 14-15 літрів газу але не вистачало потужності. Звернувся до газивщиків, ті підренулювали, додали домішевання 5% бензу після 3,5 тис обертів. Став звіром, але 16-17 літрів!!! + потроху змуншується рівень бензину, геть потроху, але ж... Гума 215 70 r16+ клімат Це норм?
 5. Опишу випадок від якого в шоці всі майстри о великого БОШ сервісу: Придбав нові гальмівні колодки, RH здається, ну і, не відкладаючи у довгий ящик, вирішив установити. Надивившись відосів у Ютюбі як браві хлопці за півгодини міняють всі по колу взявся за роботу! Робота зайняла цілий день. То направляючі не відкручувались, то колодки не вставали, поки обслужив всі рухомі деталі... Завершив у вечорі, їхати з гаражу додому, а гальмують лише переднє праве та заднє ліве! Я в шоці! Я розумію що два контури, але вони ж передній та задній, а не діаганалні!!! Наступного дня взявши підмогу взялися прокачувати гальма. І знову шок- прокачуються лише ті колеса, що і гальмують, решта при накачування педаллю та відкручуванні гвинта для прокачки не реагують, рідина з них не біжить... Дзвоню знайомому майструють з вищевказаного БОШ сервісу і пояснюю проблему на що він каже, що такаго не може бути і що я десь накосячив. Їду до них. Та сама історія... Колективно майстри приходять до висновку, що полетів головний гальмівний і відправляють у стіл заказів за новим. 7000 грн. Я в шоці! Шукаю сам- 4500 грн Умовою майстра розібрати мій і якщо буде потреба, поставити ремкомплект за 400 грн на що слухаю про те що ремкомплекти ставили ще в 90х, що це не допомагає і ТД і ТП... Але все таки розбираємо і... Він в ідеалі, дзеркало без раковин, сальники і решта гумових виробів. Знімаємо ємність для гальмівної рідини і 1-й контур (передній) рідина з бачку не тече, другий контур ( задній ) трішки прокапує. Промиваємо бензином, продуваєм стиснинем повітрям, збираємо назад, заливаємо рідину, прокачали спочатку блок абс, потім всі колеса і все працює! Всі в шоці! Такого, кажуть, ще не бачили! Ось так, а міг попасти на гроші а в решті решт 500 грн робота та 90 нова рідина! Може комусь допоможе мій 'унікальний' випадок. Вірогідніше за все коли вдавлював поршні субпортів бруд з циліндрів, трубок чи ще з відкудись забив вихід з бачку, він там ще з великою кількістю перегородок, та просто головному не вистачало рідини щоб видавити обидва поршні контурів, і давило лише один.
 6. Гнилі пороги/ задні арки

  На тижні проводив ревізію багажника і виявив іржаві притоки з лівої сторони з під обшивки. Не сподобалося і вирішив зняти її. І, о горе мені, виявив наскрізне корозію, ткнув пальцем і... дірка! При мийці керхером і роботах по заміні колодки з зовнішнього боку жодних проявів корозії не замітив. 3 хвилини видалення трухлого металу і діра наскрізь збільшилась до 5 на 5 см! 5 хвилина паніка, 10 хвилин на пошук адекватного сварщика і 55 кілометрова поїздка до Кропивницького! Зачистка до металу визначила що ДІРА більша. Вирізали болгаркою шмат 15 см на 20, дві латки з зовнішнього та внутрішнього боку з їх грунтуванням та послідовною обробкою герметиком і проблема вирішена! Цінник 300 грн ( по знайомству), а так 400 грн + матеріали.