Omni

Пользователи
 • Публикации

  61
 • Зарегистрирован

 • Посещение

О Omni

 • Звание
  Общительный X-Trailовод
 • День рождения 03/19/1981

Информация

 • Пол
  Мужчина
 • Город
  Київ
 • Автомобиль
  Rogue
 • Имя
  Толік

Посетители профиля

204 просмотра профиля
 1. Звіряйте частоту мітки і FCC ID з оригінальним ключем. Мусить співпадати. Інакше не пришиється.
 2. Service Manuals

  Service Manual'и по Rogue'ам: https://www.nicoclub.com/FSM/Rogue/ Скачати всі файли в одну папку, залежно від року випуску. Починати дивитися з файла FWD.pdf
 3. https://www.aliexpress.com/item/VJOYCAR-TK20G-China-Best-3G-GPS-Tracker-20000mAh-Removable-Rechargeable-Battery-WiFi-SD-Data-Logger-GSM/32811290521.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4dxyKFEa Або сігналка https://autolis.ru/autolis-systems/autolis-mobile-new Да, вона російська ... але аналогів я щось і не знайшов. :( Ставлять на хаммер-центрі: https://www.hammer-center.com.ua/products/1565-GSM-signalizaciya-AUTOLIS--Mobile-.html
 4. В цілому вірно ... все рівно температура не точна, достатньо умовна, і взагалі не там де треба :))) ... можна сказати, що панель показує температуру в умовних одиницях ... То яка вже тоді різниця - 64 чи 17 ... умовних одиниць :)
 5. Ок, змусили перевірити :))) 27500-4BR0A (те, що на Ваших фотках) - це для російських X-Trail'ів. 27500-7FE0A - це на моєму Rogue. 27500-4EA0A - саме такий part number на панелях клімата на Allegro. Візуально роз'єми однакові. Ок, зараз куплю на Allegro. Як прийде - подивимося в чому там різниця ;)
 6. Вітаю. Перечитав американо-канадські форуми. (В Канаді цельсії, в США - фаренгейти). Якщо машина переміщується з Канади в США (або навпаки), то у власників виникає таке ж питання. В них рішення нема. Офіціали в США і Канаді безсилі. Наші офіціали теж давили кнопки різні - не змогли нічого зробити. Обіцяли звести мене з технологом, який в Рогах розбирається. Поїду на днях муфту підключення заднього мосту міняти - розпитаю. Інтернет вперто мовчить :( Була думка купити в Польщі на розборці блок керування від європейського X-Trail'а, і порівняти з Рогівським... але десь в інтернеті натикався на інфу, що у європейськього X-Trail'а роз'єм не такий. (інфу не перевіряв!) В самому блоці керування, як мінімум в LCD є сегмент °C. Тобто теоретично якось можна переключити. В середині нема жодних перемикачів - я розбирав: Може як потепліє, то спробую зчитати мікроконтролер (якщо він дасть) і проаналізую код. Зараз холодно - мєрзко ковирятися :))
 7. @mutineer Я замовляв CB008 + SM001. Дослівно (я в них питав яку саме вибрати): and we suggest you to order 4G cb008 sma001 , the SMA001 is the adapter for original GPS antenna Ставив сам, тому нікого не можу порадити. Голова НЕ підтримує супутникове радіо (Sirius XM Radio). Голова НЕ має 3G/4G модема на борту! В голові стоїть підсилювач TDA7850 ... "коса" розпінована так, що звук на "косу" знімається з підсилювача (!!!) голови з натяком, що далі мусять бути одразу динаміки. Якщо у Вас авто з підсилювачем BOSE, то треба перепаковувати "косу", щоб звук не йшов з підсилювача на підсилювач. (!!!) Повідомте це інсталятору одразу, поки він не зробив фатальну помилку. (!!!) Може банально згоріти підсилювач BOSE! Я собі косу повністю перепакував/перепаяв, щоб без зайвих з'єднань (там на тюльпанах звук і відео). Лишнє викинув, щоб не заважало. Голова вміє вмикати зовнішній підсилювач - контакт №13 "AMP". У рідній голові є кронштейни (bracket) для кріплення голови. Я їх намагався приліпити до цієї голови ... не вистачило мені наполегливості (требі розрахувати положення, сверлити, різати різьбу), а продавець сказав, що (цитую): about the bracket , our device fixed by clamp, no need to use the bracket. Ну, ноу нід, так ноу нід. Голова легка - в принципі клемпи мусять тримати. Відео як запрограмувати клавішу на примусове увімкнення around view 360° monitor function: https://www.sendspace.com/file/f9h2y3 Пароль для доступу в меню спеціальних налаштувань (factory setting): 126 УВАГА!!! Якщо завести авто з відімкненим блоком індикації подушки пасажира (той, що під блоком керування кліматом) - загориться помилка подушок на приборці. "Тушиться" виключно Консалтом. Клема з акума на ніч, сервісні режими - до лампочки! Я пробував. Офіціали пояснюють це тим, що питання подушок дуже важливе, тому помилка записується надійно і просто так не стирається. 4G модем (WiFi роутер) застосовую такий Huawei E8372. Купляв тут: https://ru.aliexpress.com/item/Unlocked-Huawei-E8372h-153-e8372-4g-wifi-dongle-4G-Wifi-4G-LTE-Wifi-Modem-PK-E8372/32781966474.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4dtbaynN PS: we can put 100 usd value on invoice ;))) PPS: будуть питання - питайте, поки ще не забув. :)
 8. Зрозумів. Просто давно вже не користуюся чохлами. А якщо телефон з підтримкою бездротової зарядки (Qi) і NFC на борту - пластина не заважає? Вона ж наче як екранує.
 9. Під магніт треба пластину клєїти на телефон - вірно?
 10. Маю подібний на іншу машину ... ще не поставив. Зверніть увагу на товщину ножки дзеркала - в моєму випадку вона виявилася більшою ніж відстань між "рогами" камери. Прийдеться допилювати :)
 11. За 2-3 тижня буду пробувати такий - тиць
 12. Стояла рідна Navi. Мінуси: - резистивний тач - минуле сторіччя; - розмір менший; - графіка доісторична; - радіо з американською сіткою (треба шити, або щось робити - я з наскоку не розібрався); - навігація дрєвня, флеш-карта з картами - 100 баксів; - свій софт не поставити.
 13. Конкретно цей тримач (тиць - тільки ножку я розпиляв під провід) не теліпається і смартфон в ньому не стрибає. Не брязкає. Я на заміну йому взяв подібний (тиць) з безпровідною зарядкою. Сам тримач не теліпається, але брязкає і смартфон стрибає. Відкотився назад - на той, що на фото. Що до "не хватає повітря", то при активному користуванні смартфон добряче гріється ... влітку студити його кондиціонером - саме воно - і нема прямого холодного потоку в обличчя. А взимку гарячий потік на автоматі дує в ноги.