Omni

Модераторы
 • Content count

  86
 • Joined

 • Last visited

About Omni

 • Rank
  Опытный X-Trail-овод
 • Birthday 03/19/1981

Информация

 • Пол
  Мужчина
 • Город
  Київ
 • Автомобиль
  Rogue
 • Имя
  Толік

Recent Profile Visitors

415 profile views
 1. Дякую, що втрутилися. Я не осмілився видалити :)
 2. Русификация приборки => https://x-trail-club.com.ua/topic/3112-русификация-приборки/ Ключи => https://x-trail-club.com.ua/topic/3088-ключи-к-rogue/ Группа в телеграм => https://x-trail-club.com.ua/topic/3113-группа-nissan-rogue-в-телеграмм/
 3. Там балаган :) Я більше 2х тижнів не протримався. Але для оперативного вирішення питань - норм.
 4. Русификация приборки

  Відповіді по ключам перенесені у відповідну тему:
 5. Omni з днем народження!

  Дякую! :)
 6. Виокремив теми: - ГБО на Rogue - Карты Европа+Украина для штатного Головного Устройства Rogue - Датчик дистанції (ICC Distance Sensor) [DTC: C1A12]
 7. ГУ от Incar

  Із того, що я бачу на фотках - ГУ не розрахована на те, що ще є зовнішній підсилювач. І як наслідок - не вміє його вмикати. Це вирок. Якщо 14 днів не пройшло - здайте її і забудьте. Звісно ж, можна придумати "костиль" - самому вмикати підсилювач ... або поставити реле з алгоритмом: завівся двигун - увімкнувся підсилювач (незалежно від того, увімкнена голова чи ні). Але це вже колхоз буде. Ну або відкрити голову і на платі знайти вихід відповідний, і вивести його позаду на корпус. Але це вже "прощавай гарантія". Плюс знайти виконавця. ... і виходів лінійних нема. Ті виходи що на схемі - вони вже підсилені (45Вт). Їх не можна на підсилювач BOSE пускати. Висновок: здати назад і забути.
 8. Вітаю. 1) на НЕзаведеній машині я чую. Ті хто не в курсі, що треба чути, підсаджуються в машину і не чують :) Деякі, навіть після "ну ти послухай" - все рівно не чують. На заведеній машині я не чую. Звісно, якщо голова увімкнена. Вимкнена голова вимикає підсилювач і на динаміках пусто. 2) можна. В мене вимикається. Беруші? :)) Шуткую. Розказуйте, що ставили, як підключали, як нарушали :)))
 9. ГУ от Incar

  Погуглив - не знайшов схему підключення. Знайшов на подібні Incar'івські. Наприклад, 7120. Поки що роблю висновок, що ГУ банально не вміє включати підсилювач BOSE. В рідній голові є вихід, яким вона вмикає підсилювач - пін 1 - коричневий провід. (біля товстого 19го піна - синій провід) Якщо цей контакт нікуди не підключений, то підсилювач BOSE мовчатиме, і як результат - звуку нема і не буде. Ну і звук треба знімати не з вбудованого підсилювача голови, а з лінійних виходів. Скидайте схему підключення - наліпка на голові з розпіновкою, щоб вже поставити остаточний діагноз. (можна на пошту omniforum(собака)gmail.com )
 10. Повідомлення про ГУ от Incar виніс в одноіменну тему:
 11. ГУ от Incar

  Вітаю. Дуже багато невідомих. 1) до заміни звук був? запобіжники перевіряли? 2) куди ставили (рік випуску авто)? що до цього стояло? авто з рідним підсилювачем (BOSE) чи без? 3) що саме ставили? хоча б посилання дайте ... а краще схему підключення, яка мусить йти разом з ГУ. 4) звуку нема взагалі? навіть не шипить/фонить? як правило, якщо динаміки електрично закомутовані, то вони завжди фонять, якщо прислухатися.
 12. Да. Також на приборку виводиться назва радіостанції.
 13. В налаштуваннях голови (в меню factory, здається) є пункт - таймер вимкнення. Логічно припускаю, що це саме те, що нам треба, але з якихось причин таймер не працює. Маю надію, що в обнові прошивки вони цей баг виправили і цей пункт запрацює.
 14. Доречі, я псіханув, і купив у них плату з DSP ($70). Прийдеться трошки процесор попаяти, як прийде - на платі розпіновка під проц інша. Ну і в цілому, щось не дуже вірю, що звук буде кращий ... але будєм посмотрєть, як то кажуть. :)