Omni

Модераторы
 • Content count

  96
 • Joined

 • Last visited

About Omni

 • Rank
  Опытный X-Trail-овод
 • Birthday 03/19/1981

Информация

 • Пол
  Мужчина
 • Город
  Київ
 • Автомобиль
  Rogue
 • Имя
  Толік

Recent Profile Visitors

 1. Тільки на защіпках і прикривається боковими панелями. Спочатку були сумніви відносно "без кронштейнів", але практика показала, що цього достатньо - стоїть надійно.
 2. Ошибка слепых зон (BSW)

  Закрили питання? Якщо ні, то які конкретно коди помилок? Без кодів далі робити нічого.
 3. Якщо номер співпадає - я б брав. Якщо не співпадає - треба дивитися.
 4. Клімат-Контроль °F => °C

  Поки що ніколи цим займатися.
 5. Рідна голова має додаткові кронштейни. До сабжа кронштейни не підійшли. Я звернувся до виробника, мовляв, що за діла - кронштейни не стають. Відповідь: кронштейни не потрібні. Ок, поставив без кронштейнів ... пару раз вже доводилося виймати - металевий корпус не відвалися і не люфтить. Коротше кажучи - ставити без кронштейнів. Нічого не пиляв, не сверлив, не рухав корпус відносно LCD. Політ нормальний.
 6. Satellite antenna signal - супутникове радіо SXM. https://uk.wikipedia.org/wiki/Sirius_XM_Holdings
 7. Дивлячись, що для Вас є проблема. Доставили звичайно, "без переплат" ;) Встановлення потребує перепаковки роз'ємів. Просто втикнути як є - не самий кращий варіант.
 8. Пересипав голову на плату з DSP. Плати досить різні (прийшлося трохи паяльником попрацювати): Візуально змінилися меню Amplifier: Перше враження - треба брати з Built-in DSP! Саб реально качає. При чому тепер можна зробити так, щоб ну дуже качав ... аж гремить все :)) Але ще прислухаюся. Шукаю до чого придратися. Вивів від прикурювача, через понижаючий напругу модуль (з 12В на 5В), живлення на WiFi роутер. І заодно "+" прикурювача завів на АСС голови. Тепер голова оживає разом з розеткою, незалежно від того - запущений двигун, чи ні. Наприклад, просто двері відкрили. Тухне коли "гасне" розетка. Тобто тепер, коли з машини виходиш, приходиться вимикати ... поки що звикаю ;)
 9. Вітаю. 1. Так, вмикається. 2. Так, тільки в режимах запалення/заведена. 3. Лежить плата з Buil-in DSP вже місяць-півтора - ніяк руки не дійдуть розібратися.
 10. Дякую, що втрутилися. Я не осмілився видалити :)
 11. Русификация приборки => https://x-trail-club.com.ua/topic/3112-русификация-приборки/ Ключи => https://x-trail-club.com.ua/topic/3088-ключи-к-rogue/ Группа в телеграм => https://x-trail-club.com.ua/topic/3113-группа-nissan-rogue-в-телеграмм/
 12. Там балаган :) Я більше 2х тижнів не протримався. Але для оперативного вирішення питань - норм.
 13. Русификация приборки

  Відповіді по ключам перенесені у відповідну тему:
 14. Omni з днем народження!

  Дякую! :)