Omni

Модераторы
 • Content count

  97
 • Joined

 • Last visited

About Omni

 • Rank
  Опытный X-Trail-овод
 • Birthday 03/19/1981

Информация

 • Пол
  Мужчина
 • Город
  Київ
 • Автомобиль
  Rogue
 • Имя
  Толік

Recent Profile Visitors

 1. Розказую як було в мене. Може це чимось допоможе. Отже, був удар спереду - радар дивився кудись в асфальт і в сторону. Я його зняв, розібрав, вирівняв алюмінієвий радіатор радара (був трохи погнутий), зібрав назад до купи, підключив. Світиться помилка. Ну ок. Багато гуглив, дивився відео, як виставляють такі радари - там дійсно все складно: мішені, лазери, проекції. Багато вичитав сервіс мануалів. Поспілкувався з оф. дилером - ми зараз не знаємо як, але ти залишай машину, будемо розбиратися. Не залишив. Взяв пару рівнів, виставив машину на рівне, вирівняв радар по рівнях. Світиться помилка. Клему з АКБ знімав-ставив, глушив-заводив, пробував скидати помилки всякими приблудами. Нічого не допомагало. Помилка світилася і все. Засумував, забив :))) Наступного дня їду я собі на роботу, і спостерігаю як підсвічуються біля дзеркал індикатори сліпих зон, коли радари бачать там машини ... і щось тиркнуло мене вимкнути цю систему (зліва внизу кнопка є). Вимкнув, та й доїхав до заправки. Заправився, від'їхав в сторону і пішов за кавою. Перед машиною метрів 50 не було ніяких перешкод. Завів, поїхав, і ... ну щось не так ... дивлюся на приборку - помилки нема, а система сама увімкнулася. Того ж дня вискакую за містом на трасу і пробую користуватися адаптивним круїзом - працює, чорт забирай. Працює адекватно і передбачено. Машини попереду у своєму ряду бачить. На машини, що їдуть у сусідніх рядах не реагує. Бачить як легкові, так і вантажівки. Трохи згодом я ще й взнав, що радар бачить і пішоходів, що вискакують перед машиною - машина сама гальмує, при чому настільки різко, що я перший раз аж злякався. Також сигналізує про швидке зближення з машинами, що переду їдуть. Отже, я зробив такий висновок. Коли система зловила помилку радара, то вона постійно світить помилку, поки цю систему примусово не змусити ініціюватися. Після того, як я завів машину - система сама увімкнулася, ініціювала датчики, передній радар "просвітив" кудись вперед, побачив цього разу не тільки асфальт - можна пробувати працювати в штатному режимі. Після цього я ще проїхав 4,5т.км по Європі на круїзі. Впевнено заявляю, що круїз працює адекватно. Спробуйте. PS: схоже ці радари працюють за принципом ефекту Доплера з конусним випроміненням. Тобто точного виставлення мм-в-мм не потребують.
 2. Тільки на защіпках і прикривається боковими панелями. Спочатку були сумніви відносно "без кронштейнів", але практика показала, що цього достатньо - стоїть надійно.
 3. Ошибка слепых зон (BSW)

  Закрили питання? Якщо ні, то які конкретно коди помилок? Без кодів далі робити нічого.
 4. Якщо номер співпадає - я б брав. Якщо не співпадає - треба дивитися.
 5. Клімат-Контроль °F => °C

  Поки що ніколи цим займатися.
 6. Рідна голова має додаткові кронштейни. До сабжа кронштейни не підійшли. Я звернувся до виробника, мовляв, що за діла - кронштейни не стають. Відповідь: кронштейни не потрібні. Ок, поставив без кронштейнів ... пару раз вже доводилося виймати - металевий корпус не відвалися і не люфтить. Коротше кажучи - ставити без кронштейнів. Нічого не пиляв, не сверлив, не рухав корпус відносно LCD. Політ нормальний.
 7. Satellite antenna signal - супутникове радіо SXM. https://uk.wikipedia.org/wiki/Sirius_XM_Holdings
 8. Дивлячись, що для Вас є проблема. Доставили звичайно, "без переплат" ;) Встановлення потребує перепаковки роз'ємів. Просто втикнути як є - не самий кращий варіант.
 9. Пересипав голову на плату з DSP. Плати досить різні (прийшлося трохи паяльником попрацювати): Візуально змінилися меню Amplifier: Перше враження - треба брати з Built-in DSP! Саб реально качає. При чому тепер можна зробити так, щоб ну дуже качав ... аж гремить все :)) Але ще прислухаюся. Шукаю до чого придратися. Вивів від прикурювача, через понижаючий напругу модуль (з 12В на 5В), живлення на WiFi роутер. І заодно "+" прикурювача завів на АСС голови. Тепер голова оживає разом з розеткою, незалежно від того - запущений двигун, чи ні. Наприклад, просто двері відкрили. Тухне коли "гасне" розетка. Тобто тепер, коли з машини виходиш, приходиться вимикати ... поки що звикаю ;)
 10. Вітаю. 1. Так, вмикається. 2. Так, тільки в режимах запалення/заведена. 3. Лежить плата з Buil-in DSP вже місяць-півтора - ніяк руки не дійдуть розібратися.
 11. Дякую, що втрутилися. Я не осмілився видалити :)
 12. Русификация приборки => https://x-trail-club.com.ua/topic/3112-русификация-приборки/ Ключи => https://x-trail-club.com.ua/topic/3088-ключи-к-rogue/ Группа в телеграм => https://x-trail-club.com.ua/topic/3113-группа-nissan-rogue-в-телеграмм/
 13. Там балаган :) Я більше 2х тижнів не протримався. Але для оперативного вирішення питань - норм.
 14. Русификация приборки

  Відповіді по ключам перенесені у відповідну тему: