Omni

Модераторы
 • Публикации

  81
 • Зарегистрирован

 • Посещение

О Omni

 • Звание
  Опытный X-Trail-овод
 • День рождения 03/19/1981

Информация

 • Пол
  Мужчина
 • Город
  Київ
 • Автомобиль
  Rogue
 • Имя
  Толік

Посетители профиля

320 просмотров профиля
 1. Omni з днем народження!

  Дякую! :)
 2. Виокремив теми: - ГБО на Rogue - Карты Европа+Украина для штатного Головного Устройства Rogue - Датчик дистанції (ICC Distance Sensor) [DTC: C1A12]
 3. ГУ от Incar

  Із того, що я бачу на фотках - ГУ не розрахована на те, що ще є зовнішній підсилювач. І як наслідок - не вміє його вмикати. Це вирок. Якщо 14 днів не пройшло - здайте її і забудьте. Звісно ж, можна придумати "костиль" - самому вмикати підсилювач ... або поставити реле з алгоритмом: завівся двигун - увімкнувся підсилювач (незалежно від того, увімкнена голова чи ні). Але це вже колхоз буде. Ну або відкрити голову і на платі знайти вихід відповідний, і вивести його позаду на корпус. Але це вже "прощавай гарантія". Плюс знайти виконавця. ... і виходів лінійних нема. Ті виходи що на схемі - вони вже підсилені (45Вт). Їх не можна на підсилювач BOSE пускати. Висновок: здати назад і забути.
 4. Вітаю. 1) на НЕзаведеній машині я чую. Ті хто не в курсі, що треба чути, підсаджуються в машину і не чують :) Деякі, навіть після "ну ти послухай" - все рівно не чують. На заведеній машині я не чую. Звісно, якщо голова увімкнена. Вимкнена голова вимикає підсилювач і на динаміках пусто. 2) можна. В мене вимикається. Беруші? :)) Шуткую. Розказуйте, що ставили, як підключали, як нарушали :)))
 5. ГУ от Incar

  Погуглив - не знайшов схему підключення. Знайшов на подібні Incar'івські. Наприклад, 7120. Поки що роблю висновок, що ГУ банально не вміє включати підсилювач BOSE. В рідній голові є вихід, яким вона вмикає підсилювач - пін 1 - коричневий провід. (біля товстого 19го піна - синій провід) Якщо цей контакт нікуди не підключений, то підсилювач BOSE мовчатиме, і як результат - звуку нема і не буде. Ну і звук треба знімати не з вбудованого підсилювача голови, а з лінійних виходів. Скидайте схему підключення - наліпка на голові з розпіновкою, щоб вже поставити остаточний діагноз. (можна на пошту omniforum(собака)gmail.com )
 6. Повідомлення про ГУ от Incar виніс в одноіменну тему:
 7. ГУ от Incar

  Вітаю. Дуже багато невідомих. 1) до заміни звук був? запобіжники перевіряли? 2) куди ставили (рік випуску авто)? що до цього стояло? авто з рідним підсилювачем (BOSE) чи без? 3) що саме ставили? хоча б посилання дайте ... а краще схему підключення, яка мусить йти разом з ГУ. 4) звуку нема взагалі? навіть не шипить/фонить? як правило, якщо динаміки електрично закомутовані, то вони завжди фонять, якщо прислухатися.
 8. Да. Також на приборку виводиться назва радіостанції.
 9. В налаштуваннях голови (в меню factory, здається) є пункт - таймер вимкнення. Логічно припускаю, що це саме те, що нам треба, але з якихось причин таймер не працює. Маю надію, що в обнові прошивки вони цей баг виправили і цей пункт запрацює.
 10. Доречі, я псіханув, і купив у них плату з DSP ($70). Прийдеться трошки процесор попаяти, як прийде - на платі розпіновка під проц інша. Ну і в цілому, щось не дуже вірю, що звук буде кращий ... але будєм посмотрєть, як то кажуть. :)
 11. Зображення з камер, їх комбінації і проекції траєкторій формує спеціальний модуль (around view monitor control unit) в авто. Не голова. На голову заходить вже готове (сформоване) зображення - на порт VIDEO-IN. (Роблю такий висновок тому що: камер чотири, а відео-порт лише один! Датчик кута положення руля знаходиться в рулі, і голова його не читає. Подивився електричні схеми :) ) Кнопка примусового виклику зображення програмується довільно - на Ваш смак. Примусовий виклик зображення є! При натисканні цієї кнопки голова в can-шину відправляє повідомлення: натиснута кнопка "CAMERA". Рідна голова робить те саме. Отой спеціальний модуль з can-шини ловить повідомлення "CAMERA" і в моєму випадку формує зображення перед/зад+360° на вхід голови VIDEO-IN. На вході VIDEO-IN голови з'являється сигнал - голова автоматично починає показувати зображення. Ще раз жмемо кнопку "CAMERA". Модуль виконує другу дію, яка в нього закладена при другому натисканні кнопки "CAMERA". В моєму випадку змінює комбінацію зображень на перед/зад+правий борт. Ще раз жмемо кнопку "CAMERA". Модуль виконує третю дію, яка в нього закладена при третьому натисканні кнопки "CAMERA". В моєму випадку це вимкнення камер - сигнал на VIDEO IN зникає, голова відображає те, що відображала до першого натискання кнопки "CAMERA". Резюмую: 1) голова вміє в can-шину відправляти повідомлення "натиснута кнопка CAMERA". 2) голова постійно слідкує за портом VIDEO-IN і вміє автоматично відображати вхідний відеосигнал з порту VIDEO-IN, як тільки він там з'являється. 3) кількість зображень і їх комбінації не залежать від голови. Всі зображення формує і комбінує спеціальний модуль в авто. (Не виключаю, що цей модуль може бути відсутній у певних модифікаціях авто (якщо взагалі нема рідних камер), або може інакше сприймати повідомлення "CAMERA" і як наслідок - по різному формувати зображення.)
 12. Защита двигателя

  Стояв металевий захист на двох машинах: моя Ford Focus і батькова Chevrolet Lacetti. Я зі своєї зняв у першу ж зиму. Вона наче не сильно занижувала кліренс, але збивала сніг і тупо вивішувались передні (ведучі) колеса. Батькова теж стоїть ржавіє. Вже не пам'ятаю чому він її зняв :) На Rogue точно ставити не буду.
 13. Є оновлення firmware. UPDATE file: https://www.sendspace.com/file/9b1n89 MCU file: https://www.sendspace.com/file/u16bq4 Зі слів продавця: 1. Скачуємо UPDATE file, і копіюємо ZIP файл (не розпаковуючи) на пусту флешку. Вставляємо в USB - оновлення може початися автоматично. 2. Після цього, скачуємо MCU file, розпаковуємо ZIP файл, і копіюємо MCU root file на пусту флешку. Вставляємо в USB - оновлення може початися автоматично. Відео how to update: https://www.sendspace.com/file/xkwmrg PS: я ще не оновлювався Обновився. 1. Флешка мусить бути в не NTFS форматі. В моєму випадку при NTFS оновити не вдалося і голова зависла в термінальному режимі. Прийшлося відключати живлення. Декілька разів пробував - не пішло. В FAT32 пішло з першого разу як діти в школу. 2. Спочатку заливаємо скачуємо UPDATE file, розпаковуємо аж до update.zip файла. От саме update.zip і записуємо на голу флешку. Вставляємо, оновлюємося. Після перезавантаження голова знову ж таки побачить цей файл на флешці і запропоную оновитися - відміняємо. 3. Потім скачуємо MCU file. Розпаковуємо аж до dmcu.img. Ось цей dmcu.img заливаємо на флешку і ще раз оновлюємо. Тема виробника із апдейтами на XDA-developers форумі: https://forum.xda-developers.com/android-auto/mtcd-android-head-units-general/dasaita-mcu-updates-rockchip-px5-octa-t3575155
 14. Користуюся навігацією Waze. В мене варіант 2 - приглушає музику.