Андрій

Пользователи
 • Content count

  14
 • Joined

 • Last visited

About Андрій

 • Rank
  Водитель

Информация

 • Город
  Кропивницький
 • Автомобиль
  X-trail T30
 • Имя
  Sedoy
 1. Задняя подвеска.

  Коротше, поставив як і стояли - два отворами по напрямку руху, два отворами по діагоналі руху. Сьогодні встановлю підрамник і далі після надходження болтів і сайлентблоків задніх цапф від Олександра зберу все до купи. Щодо експлуатації відпишусь після декількох тис. км ... Якщо доживуть :)
 2. Задняя подвеска.

  Фебест гом...но зрозуміло, але з гуми варіантів немає! Поліуретан варіант але зі збільшенням жорсткості по-перше, а по-друге Фебест куплений вже, не викидати ж! Ремонт здійснюю власноруч тому і грошей по мінімуму втрачу, лише часу шкода! Може на підрамнику походить... Рухи там мінімальні. Поживемо- побачимо. По суті питання як встановити хотілось би відповідь отримати!
 3. Задняя подвеска.

  Ось і мої сайлентблоки відпрацювали своє. Зняв підрамника і одразу з правого заднього випала внутрішня втулка, решта теж не айс. Купив нові Фебести. Звернув увагу що старі якось по різному стоять у підрамнику, отворами по ходу одні і подіагоналі по ходу інші... На нових стоїть зелена точка. Яким чином нові встановити, щоб по науці?
 4. АКПП

  Посилання на Вас, Олександр, випадково здійснилося. Сорі!
 5. АКПП

  Я про те, що багато "фахівців" викладає відео по порядку заміни мастила... А нам, користувачам, не все зрозуміло і висновки необхідно робити на аналізі отриманої інформації. Так потрібно знімати гідроблок, чи ні?
 6. АКПП

  @Саня Ютуб рулить, але знайшов суперечливу інформацію... Дехто міняє фільтр АКПП знявши лише піддон, дехто розповідає, що необхідно знімати гідроблок, оскільки один болт кріплення фільтру має гайку на зворотньому боці гідроблок. Щоб обійти трабли з заміною вирішив спитати фахівців або тих хто робив заміну власноруч. Де правда? Можливо замінити фільтр без зняття гідроблок? Т30 2003 р.в.
 7. АКПП

  Ок, дякую! Ще таке питання- якщо мастило тікає, куди його доливати? В передній редуктор, чи дифферінціал в окремому корпусі?
 8. Большой расход топлива.

  Витрату рахую від заправки до заправки, що влили ділю на пройдений кілометраж
 9. Большой расход топлива.

  Пробки відсутні, але більшість поїздок дім- робота- обід дім- робота- дім по 4 км кожного відрізку. Клімат рідко ввмикаю- на коротких відстанях він безстроковий
 10. Большой расход топлива.

  Витрата почала рости! Вже не вилажу з 18 л газу! Шок! Грішу на АКПП. Зібрався міняти АТФ.
 11. АКПП

  Перед заміною ATF у АКПП вирішив здійснити контрольний огляд, знявши захист двигуна виявив сліди мастила в обох місцях входу передніх напівосей в коробку. На скільки розумію підходять до кінця сальники переднього диференціалу. Шановні форумчани, поділіться досвідом їх заміни. Можливо це зробити самостійно в гаражних умовах? Чи потрібно знімати АКПП? Доцільно робити зазміну ATF до відновлення сальників?
 12. Передні важелі

  +, чекатиму на грошове забезпечення. Дякую!
 13. Передні важелі

  Де купували?
 14. Передні важелі

  Померли передні сайлентблоки передніх важелів, шарові опори на підході... Хто, яких виробників експлуатує, які хто запропонує враховуючи свій досвід, адже оригінал на екзисті кусається!