Sergii Protsiuk

Пользователи
 • Content count

  8
 • Joined

 • Last visited

About Sergii Protsiuk

 • Rank
  Водитель
 1. Гнилі пороги/ задні арки

  Передні потрібно шукати по оригіналу, або на шротах. Благо передні крила пластикові.
 2. Гнилі пороги/ задні арки

  Чоловік продає ремонтні елементи. Проблема у відсутності підкрилків. Вирішується придбанням комплекту за 600 грн. Компанії Mega Locker.
 3. Гнилі пороги/ задні арки

  У мене такі ж пошкодження були на внутрішніх арках. Зварювальник і мовіль. Там іде подвійний метал. Щодо зовнішніх арок і нижнього кутика все ще думаю. Напевно буде купуватись ремонтний елемент. Vitaliy Shkurko вище давав контакт. Ціна актуальна на OLX просять по 700 за елемент, але якість сумнівна.
 4. Аккумулятор на Т-30

  Стосовно FIAMM що дешевий - не згодний. На Qashqai 2008 року з салону стояв FIAMM
 5. Зрозумів. Дякую. Буду пробувати реставрувати.
 6. Вітання. З'явилась вібрація при русі на швидкості 90-100 км. Огляд показав, що зносились гумові ущільнення підвісного підшипника карданного вала. Знайшов тему про заміну підвісного підшипника. (Штатно карданний вал йде нерозбірний). Підкажіть , будь ласка, чи хтось проводив таку операцію з дизельним Т30? Якщо ні, зорієнтуйте чи відрізняються карданні вали на дизельних і бензинових Т30?
 7. Гнилі пороги/ задні арки

  Дякую всім за відповіді. Знайшов людину, яка може привезти пороги. Вартість в районі 700 грн/шт. Контакт - 0989288988 Андрій Щодо задніх арок, думаю все ж таки буду реставрувати.
 8. Гнилі пороги/ задні арки

  Вітаю. Підкажіть чи реально знайти пороги і задні арки на Т30? На ШРОТи звертатись не хочеться, сумніваюсь, що вдасться знайти в адекватному стані.