Володимир Савченко

Пользователи
 • Content count

  29
 • Joined

 • Last visited

About Володимир Савченко

 • Rank
  Общительный X-Trailовод
 • Birthday 11/19/1967

Информация

 • Пол
  Мужчина
 • Город
  Пирятин
 • Интересы
  Холодильне обладнання (продаж,монтаж,ремонт)
 • Автомобиль
  X-Trail. Fiat Scudo. Cheri Amulet.
 • Имя
  Володимир

Recent Profile Visitors

311 profile views
 1. Троїть на холостих X-TRAIL,Т31,2,5.

  ГБО стоїть.,провіряли на підсос повітря різними методами..,- все герметично..,уже все перевірили..,всі датчики.,- пока всі доріжки ведуть до зірочки з ванусом(незнаю чи правильно назвав)..,- вона нова.,ну номер нетой,що на рідній., іще можить буть бракована..Сьогодні її замінять на стару і все буде ясно..
 2. Троїть на холостих X-TRAIL,Т31,2,5.

  Уже другий раз знімали двигун,провіряли мітки.,все правильно..
 3. Троїть на холостих X-TRAIL,Т31,2,5.

  Всим доброго дня..Двигун робив без жодних нарікань,правда брав масло.,ну то одне питання..,потім почав грітись.,зняли головку,притерли,провірили під тиском, заодно притерли клапана,заміна сальників.,щоб буть спокійними.,-вийняли двигун і притерли блок.Рішили заодно помінять всі зірочки і цепки з натяжними.Все це робив спец. Завели машинку.,почала троїть на холостих.,поміняли свічі,зробили діагностику..,нічого не показало.. Хто може підкаже що робить далі..??? Дякую.. PS: Спец буде ще дивитись і промивають клапан подачі масла на шестерню з ванусом.,-може в ньому проблема.???
 4. Шины

  Зрозумів..,більше асфальт....Єсть іще пропозиція на бу Континенталь з нормальним рисунком за 2300 пара..,- ну 2011рік..? Кажуть що на два сезона хватить..Тоді через два сезона прийдеться мінять всі чотири..? Незнаю..,як правильно поступить..? Може буде правильно взять пару нових за 6тис. і недумать..?
 5. Шины

  Всим доброго..У мене,ще з придбання Т31,стоїть всесезонка TOYO Extensa 225/60 r17..,ну два передніх уже підносились..Думаю брать пару таких самих..,незнаю,чи правильно думаю,чи хз...?
 6. Клубные наклейки

  Хотівби також клубну наклейочку...?
 7. Т31(II).2,5.CVT - Свічки запалювання..?

  Согласен на всі 100%...
 8. Т31(II).2,5.CVT - Свічки запалювання..?

  Чого він непропонує..,я б без питань,замовив би і буду замовлять тепер другі запасні частини,бо свєчі уже заказав...Я з цим згідгий що краще брать у своїх...Буду знать..,я іще новенький у групі,і тільки почав вникати..,що де... Дякую за підказки...
 9. Т31(II).2,5.CVT - Свічки запалювання..?

  Як їх правильно вичислить,де підробка,а де оригінал..?Підробку також можна продавати по 450грн...?
 10. Т31(II).2,5.CVT - Свічки запалювання..?

  А NGK ...?
 11. Т31(II).2,5.CVT - Свічки запалювання..?

  Зрозумів..Якщо ціна до 400грн.,то буде полюбому китайська підробка...
 12. Т31(II).2,5.CVT - Свічки запалювання..?

  Які свічки запалювання будуть краще для Т31.2,5. Коли робив розкоксовку,то побачив,що пора мінять свічки...Стоять DENSO IXEH20TT. Стоїть ГБО...Єсть варіанти,або такі самі,або Nisan 22401 JD01B..? Може хто підкаже,щоб я зробив правильний вибір...
 13. Т31(II).2,5 масло вмісто нісановського 5w40..?

  Ну як мені кажеться,а може так і є,машини з 2000 і десь по 2008,получились самі удачні... Незнаю,може помиляюсь...У мене( робоча) фіат скудо 2,0jtd. 2000р.дизель,турбіна,- нестоїть,паше сутками,постійно з грузом..,- 300 тис.(якщо невідмотували),масло від заміни-до заміни,міняю через- 15тис. Машина ракета..А тут 2011р.,100тис., і куча проблем..???
 14. Розкоксовка поршневих кілець Т31, 2,5CVT.

  А як нащот Тотал...?
 15. Т31(II).2,5 масло вмісто нісановського 5w40..?

  Та що...? Пока небуло часу заніматись своїм бегемотом..,бо їздять другі машини,виручає китаєць амулет(безвідказна машина)та скудік..Та ще й в бегемота негріє пєчка,вобщим одні проблеми..? Мені кажеться,що X-Treil..,-це сплошні понти,-да машина гарна і практична,але вже по відгуках бачу,що вже після 100к це уже сплошні проблеми...??? Потепліло тепер буду заніматись...Відпишусь по результатах...