Nick Chebur

Пользователи
 • Публикации

  113
 • Зарегистрирован

 • Посещение

О Nick Chebur

 • Звание
  Спец по X-Trail

Информация

 • Город
  Київ
 • Автомобиль
  крокодильчик
 • Имя
  Ник

Посетители профиля

249 просмотров профиля
 1. вигнанець (изгой) англійською outcast, a rogue це ближче до розбійник бродяга, хоча в цілому слова часто до схожих персонажів використовують :)
 2. Вой на оборотах.

  у мене колись було гудіння коли їдеш накатом, тобто без натискання газу, виявилось що ослабла гайка в редукторі. Гуділо саме так як водопровідний кран.
 3. о, норм варіант, як раз і на 18 радіус є і відгуки норм і ціна не зовсім кусача
 4. ну по ссилці вже добряче поюзана, та і БУ якщо стара може почати травити по тріщинам, я вже з таким зтикався, більше не хочу. З бріджами і данлопами у мене погані відносини в плані їзди по трасі. В цілому я дивлюсь в бік Hankook а яка модель? як в каші на швидкості?
 5. в нашому розмірі Б\У вибір не густий
 6. Знову підніму вічне питання, яку резину зимову використовуєте? :) Але головне хочеться почути відгуки тих хто користується недорогими марками, бо в цілому нокіан і конті мене завжди абсолютно влаштовували, але від цін 5000+ грн за штуку у мене віко смикатись починає.
 7. а я б не парився, як на мене одна з найменш корисних функцій машини
 8. а чо на ікс газ не можна? тут здається пів форума на газу давно. Аутлендер в принципі дуже схожий на ікса майже по всім параметрам, тільки запчастини дорожчі. А паджеро ж повільний ппц, я не розумію як на ньому люди в місті їздять.
 9. ну сильно сперечатись буду, але коли такий пробіг ніякі фільтри не захистять гідроблок від невеликого шару бруду в каналах і зносу клапанів. Те саме і з конусами, підшипниками і ременем. По факту, такий повний сервіс (з заміною елементів які зносились) подовжить життя коробки в півтора-два рази, а вартість теоретично не має перевищити 500 уе. Нажаль я не знаю жодного укр сервісу який спеціалізувався б на варіаторах (хоча вони по факту простіші від класичного автомата), і робив щось подібне. Були б необхідні інструменти і можливість зняти коробку, я б з задоволенням поліз би сам
 10. ну у мене 180 тис і наче все ок з варіатором, хоча в цілому я б на 200 хотів зробити капітальне обслуговування, зняти його почистити гідроблок, подивитись на стан конусів, ремня, підшипників. Проте я б так само зробив з будь яким автоматом.
 11. Т31, кондиционер перестал охлаждать

  все разом 2200 грн (800 грн муфта, 1400 грн діагностика+зняти\поставити+перезаправити фреєон), в четверг в 15:00 машину віддав, в п*ятницю в той самий час забрав.
 12. Т31, кондиционер перестал охлаждать

  Все зробили як і домовлялись, кондєй холодить тепер як треба. Стара муфта здохла, бо просто прогнила вся наскрізь, компресор висить знизу і туди летить купа вологи коли їздиш, так що з часом результат неминучий. Контакти закинув. Якщо щось зламається відпишусь.
 13. На драйв2 зазвичай пишуть що нормально ставити від волги, дають гучний і більш низький фа-фа для ікса, до того ж дешево.
 14. а в налаштуваннях бортового нема? а то в Т31 було, можна було градуси міняти, метрику і теде.