Лидеры форума


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 01/15/19 in all areas

 1. 2 points
  +38О9З8796I32 Владимир. Район аэропорта Жуляны. Занимается электроникой, думаю должен помочь (на Хонды ставил нестандартные головы). С ним же и по охране советую поговорить, если не установлена.
 2. 2 points
  Omni

  Service Manuals

  Service Manual'и по Rogue'ам: https://www.nicoclub.com/FSM/Rogue/ Скачати всі файли в одну папку, залежно від року випуску. Починати дивитися з файла FWD.pdf
 3. 2 points
  Дорогие Друзья ! Поздравляем Вас с прошедшими праздниками. Желаем в Новом году много радостных и счастливых моментов , богатырского здоровья Вам и Вашим семьям, успешной реализации планов и творческих идей ! И чтобы в наступившем году ваше авто вас не огорчало , не забывайте о регулярной диагностике своего железного друга. Вовремя сделанная диагностика поможет сэкономить вам не малые средства. До конца зимы диагностика механических систем вашего автомобиля на нашей СТО проводится БЕСПЛАТНО ! Ну а владельцы газовых автомобилей , не забывайте о проверке зазоров клапанов. Помните, что на средства , сэкономленные на своевременной регулировке клапанов , можно очень не плохо пару недель отдохнуть в Европе. Тем более , что вся Украина уже там отдыхает , сам видел ))) Стоимость проверки зазоров клапанов всего от 600 грн.
 4. 1 point
  Nick Chebur

  Коврики в салон - какие выбрать?

  моє водійське під пятою стерлось до дірки і було брудне капець, вирішив викинути і купити нові, погуглив і брав у цих чуваків перед початком зими avto-kovriki. com.ua ворсовий, м'якенький, по формі і дірочкам для фіксації сіли ідеально, знизу резинове покриття, в комплекті навіть був килимок на тоннель (в моїх старих не було). В принципі звичайні коврики, якщо буде цікаво можу сфоткати.
 5. 1 point
  loboris63

  что с сайтом??

  Проверил, на всякий случай, свою карту. Всё в порядке: лежит на месте, в кошельке.
 6. 1 point
  Саня

  Коврики в салон - какие выбрать?

  Ваня , если резиновые , то вот реально классные коврики - https://x-trail.com.ua/accessories/st1014024.html Качество отличное. Скидку естественно сделаем.
 7. 1 point
  Nick Chebur

  Т-32: плюсы и минусы новинки

  Ух покатав тиждень на новому іксі, купа вражень, з плюсів: Підвіска трошки жорсткіша, але на маленьких нерівностях значно комфортніша і тихіша Салон на голову краще, всякі оббиті шкірою м'які двері і на центральній консолі, приємне кермо, значно краща звукоізоляція. Багажник з електроприводом і відкриванням ногою ващє офігєнна штука. Розпізнавання знаків швидкості, контроль смуги, контроль сліпих зон реально прикольні і корисні речі. Автопарковка ржачна штука і справді працює, хоча буває стрьомно )))) Автоматичне дальнє світло ващє офігєнна штука, працює не абсолютно ідеально, але достатньо добре щоб їздити і балдіти. Для шторки багажника є спеціальне місце, в Т31 цього дуже не вистачає. з мінусів: Салон реально тісніший, хоча напевно до цього треба звикати Функція старт\стоп реалізована гівняно, порівняно з німцями де майже непомітно її роботу, тут тормозна фігня, краще відключити і не мучити машину. Магнітола це жесть, викинути і не жаліти. Третій ряд сидінь бєсполєзний.