Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 07/13/2019 in all areas

 1. 1 point
  Сказать по правде... Не будет тут уже слётов. Пока что я наблюдаю тут исключительно перевалочную базу для клепания рогов, но не клуб, не друзей, как было года 2 назад, может больше. Понятно, что такие форумы, что есть, не очень ликвидны нынче. Потому однажды один чувак создал тупо группу в мессенджере, и за несколько недель все перетекло туда. ЧТО там сейчас творится - могу только догадываться. Любая тема по машине как-то рубилась на корню, а разговоры и фото - только о бухле. Изо дня в день. Лично я послал все это дело в топку, сказал, что у всех есть мой номер кому буду нужен, всегда можно обратиться, когда я дома (моряк). Потому, пока нет нового костяка, новой кампании, большой кампании, никто никуда не будет ездить на слеты. Помню, когда-то просто собрался за полчаса и поехал в винницу попариться в баньке, и на след день, или через, домой. Были на Кинбурне, были в Виннице 2 раза, Одесса(бугаз). Мелкие слеты были то там, то сям. Тут остались старожил Борик, с которым мы никогда с 2011 в глаза не виделись, Виталик и Саня - родоначальники и клубные стошники, да я. Остальные заходят редко. От аксакалов я видел сообщения раз в пару месяцев. Клубную символику я снял давно.
 2. 1 point
  Дійсно щось немає тут поїздок((. На попередньому форумі ( машині) пів уа обїздив і в Білорусію проїхав з клубом. На Іксі теж вде трохи поїздив Карпати, Закарпаття і тд вдоль і впоперек. Знаю багато гарних місць. Правда люблю трози сунутися на позашлях. ( клятий передній звіс, пару разів задівав). На наступні вихідні планую в район Шацька, якщо що давайтеся чутися В серпні, якщо вийде по роботі моде рвану південь, схід поколешу А також короткі виїзди роблю в єс Якщо ж ідеї, пишіть
 3. 1 point
  День добрый! Вот мой Хитрила, приобрел у харьковского дилера Атлан-М (кстати - рекомендую). Фотки с самых первых, сразу, после разгрузки с автоВоза + расход + резина, которая стоит. купил резиновый коврик над докаткой (нижний), чтобы всякие огнетушители с аптечкой в поворотах не перекатывались из края в край. Дилер подарил металлические накладки на пороги (теперь женские каблуки не будут их портить). Ну и коврики в салон - тоже подарок от дилера. Думаю в ближайшем будущем немного проантикорить всякие полости и забронировать фары-капот )а может и полностью - пока не решил, борюсь с жабой) хобби - практическая стрельба.
 4. 1 point
  Дима

  Прикольное видео - 2

  Поменять масло на погуще, и ещё поездит)
 5. 1 point
 6. 1 point
  Дивлячись, що для Вас є проблема. Доставили звичайно, "без переплат" ;) Встановлення потребує перепаковки роз'ємів. Просто втикнути як є - не самий кращий варіант.
 7. 1 point
  Мы любим проводить время с какой-нибудь компанией на природе. Но только у нас 2 правила. 1) Без нашего любимого x-trail мы никуда не ездим. 2) Никакого алкоголя
 8. 1 point
  @mutineer Я замовляв CB008 + SM001. Дослівно (я в них питав яку саме вибрати): and we suggest you to order 4G cb008 sma001 , the SMA001 is the adapter for original GPS antenna Ставив сам, тому нікого не можу порадити. Голова НЕ підтримує супутникове радіо (Sirius XM Radio). Голова НЕ має 3G/4G модема на борту! В голові стоїть підсилювач TDA7850 ... "коса" розпінована так, що звук на "косу" знімається з підсилювача (!!!) голови з натяком, що далі мусять бути одразу динаміки. Якщо у Вас авто з підсилювачем BOSE, то треба перепаковувати "косу", щоб звук не йшов з підсилювача на підсилювач. (!!!) Повідомте це інсталятору одразу, поки він не зробив фатальну помилку. (!!!) Може банально згоріти підсилювач BOSE! Я собі косу повністю перепакував/перепаяв, щоб без зайвих з'єднань (там на тюльпанах звук і відео). Лишнє викинув, щоб не заважало. Голова вміє вмикати зовнішній підсилювач - контакт №13 "AMP". У рідній голові є кронштейни (bracket) для кріплення голови. Я їх намагався приліпити до цієї голови ... не вистачило мені наполегливості (требі розрахувати положення, сверлити, різати різьбу), а продавець сказав, що (цитую): about the bracket , our device fixed by clamp, no need to use the bracket. Ну, ноу нід, так ноу нід. Голова легка - в принципі клемпи мусять тримати. Відео як запрограмувати клавішу на примусове увімкнення around view 360° monitor function: https://www.sendspace.com/file/f9h2y3 Пароль для доступу в меню спеціальних налаштувань (factory setting): 126 УВАГА!!! Якщо завести авто з відімкненим блоком індикації подушки пасажира (той, що під блоком керування кліматом) - загориться помилка подушок на приборці. "Тушиться" виключно Консалтом. Клема з акума на ніч, сервісні режими - до лампочки! Я пробував. Офіціали пояснюють це тим, що питання подушок дуже важливе, тому помилка записується надійно і просто так не стирається. 4G модем (WiFi роутер) застосовую такий Huawei E8372. Купляв тут: https://ru.aliexpress.com/item/Unlocked-Huawei-E8372h-153-e8372-4g-wifi-dongle-4G-Wifi-4G-LTE-Wifi-Modem-PK-E8372/32781966474.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4dtbaynN PS: we can put 100 usd value on invoice ;))) PPS: будуть питання - питайте, поки ще не забув. :)
 9. 1 point
  Якось так (заміна голови): https://www.aliexpress.com/item/Dasaita-10-2-Android-8-0-Car-GPS-Radio-Player-for-Nissan-X-Trail-Qashqail-2014/32851032491.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4dceTefR Назва станції виводиться на приборку. З підтримкою рідного around view monitor control unit (360°). Ну і рідними кнопками на рулі по can-шині, звісно. Задня камера також по can-шині вмикається. Одразу попереджаю - для підсилювача BOSE прийдеться перепакувати "косу-перехідник" від голови до рідних проводів. (Втикнувши як є я дивом не спалив підсилювач)