Гость Pasechnik

Фотографы есть? Обсуждаем тут.

Recommended Posts

http://free-marta.livejournal.com/665832.html

А давайте поділимось кращими фотками з мобільних? Я ось все більше вникаю у світ мобілографії. Адже не важливо те, чим ти знімаєш. Важливо опинитись в потрібний час у потрібному місці. Ну і розглядіти кадр.

Поделиться сообщением

А давайте поділимось кращими фотками з мобільних?
Юрасю, презентуй менi свою круту мобiлу, а потiм вже пропонуй... :biggrin

Поделиться сообщением

Юрасю, презентуй менi свою круту мобiлу, а потiм вже пропонуй...

lg g3 

LG-G3.jpg

Апарат рутований, прошита камера від лж ж4:

lg_g4_camera_contol_interface-100584467-

Поделиться сообщением

Хочу ЛЖ

lg g3 d855 32gb нині всього за 350$ можна придбати. Вважаю, що для швидких репортажів цілком достатньо такої камери. Не завжди обладнання в декілька штук баксів на шиї зручніще )

Поделиться сообщением

Я б себе GoPro взял бы для таких целей. Ф-ции фотографирования у неё тоже есть )
А вот что-то красивое, над чем потом не зазорно в CameraRAW поработать лучше громоздкой техникой снимать )) Вечерком черкну в тему про фотожелезо. 

2 Юрій: "Презентувати" мабуть малось на увазі - "подарувати", а не зробити презентацію ))   

Да, несколько интересных кадров именно с телефона есть, дома пороюсь уже. 

Поделиться сообщением

2 Юрій: "Презентувати" мабуть малось на увазі - "подарувати", а не зробити презентацію ))

та буть-які світлини, викладені в мережу без претензій до права власності - це вже подарунок )))

Да, несколько интересных кадров именно с телефона есть, дома пороюсь уже.

чекаю із задоволенням і нетерпінням )))

Я б себе GoPro взял бы для таких целей. Ф-ции фотографирования у неё тоже есть ) А вот что-то красивое, над чем потом не зазорно в CameraRAW поработать лучше громоздкой техникой снимать )) Вечерком черкну в тему про фотожелезо.

ГоПро файно справляється з відео. Але, нажаль, з фото трішечки проблематично, тому що важко користуватись без вбудованого видошукача. Використовувати смартфон, як екран для гопро - дуже не зручно, та ще й затримка в передачі зображення декілька секунд.

В прошивці від лж ж4 є можливість зберігати рав на телефоні. Правда потрібно карточку пожирніще і 10 клас, бо буде тупити при збереженні.

Також паралельно користуюсь XCam LG - вижимає більше від рідної прошивки з камери.

Поделиться сообщением

Юрій: "Презентувати" мабуть малось на увазі - "подарувати", а не зробити презентацію
Вот это я и имел в виду,а Юрась культурно обошёл эту тему...)))

Поделиться сообщением

то я и имел в виду,а Юрась культурно обошёл эту тему...)))

тю, я щось не зовсім вас обох зрозумів )))) Я пробачаюсь, якщо когось образив відсутністю телефону з фотоапаратом. 

Поделиться сообщением

Да не надо извиняться, Юр, телефоны-то с камерами есть у всех, но по качеству снимка...у многих  для засвидетельствования факта годны только, а вот сделать произведение исскуства - не получится. , 

Поделиться сообщением

Ну, моя Xperia SP не может похвастаться супер-пупер качеством, но оногда нечто годно удавалось клацнуть

Закат красивеннейший. Один из случаев когда жалею об отсутствии зеркалки с собой

IuaXndNXRZs.jpg

р. Десна, километров 15 от Чернигова

kpebjT6qtP4.jpg

Этих товарищей узнает кто-нибудь? ))) 

Bexakrmux44.jpg

А это шведское недорогое жильё, Стокгольм, окраина, рядом с заводом Эрикксон, Telefonplan

krxbrWBcwwQ.jpg

Все фото без каких-либо доп фильтров и обработки, даже на телефоне. 

Поделиться сообщением

мой закат на Сони ИксПериа, пару-тройку недель назад:

20435b14317d.jpg

2bdb7b9d0e5c.jpg

Поделиться сообщением

Классно ! Надо свои,"покопать" :-)

Поделиться сообщением

Пару кадров самсунгом...

30607216.jpg

30871169.jpg

29129984.jpg

29397471.jpg

30460225.jpg

28180593.jpg

28180638.jpg

25704673.jpg

26570683.jpg

26549372.jpg

26628924.jpg

27204350.jpg

ну и т.д.

всё без обработок...

Поделиться сообщением

Пару кадров самсунгом...

ну и т.д.

всё без обработок...

Оооооо! Шикарно! Продовжуй! Що за самсунг?

Поделиться сообщением

Наверное с 4 ?! Недурно :-)

Поделиться сообщением

to Niralax - Самсунь, скорее всего, не дешевле твоей Лыжи...))

Юра, я дуже вибачаюсь, но вопрос к тебе, как к админу - можно ли не цитировать в сообщении все предыдущие фото, какими бы они красивыми не были? Смотреть два раза одно и тоже как-то не комильфо...

to ANDY - очень "вкусные" фото, смотреть натощак просто невозможно. А природа ваще улёт. А что за предмет на четвёртой сверху фотке?  Кормушка? Пепельница? Остатки ракетной боеголовки?)))

Поделиться сообщением

to Niralax - Самсунь, скорее всего, не дешевле твоей Лыжи...))

подивився екзіф - Samsung Galaxy S III GT-I9300, 8мп.

Це ще раз підтверджує той факт, що неважливо чим ти фотографуєш, важливо побачити кадр, відчути його на виведеному зображенні. Ну і опинитись в потрібний час у потрібному місці.

Юра, я дуже вибачаюсь, но вопрос к тебе, как к админу - можно ли не цитировать в сообщении все предыдущие фото, какими бы они красивыми не были? Смотреть два раза одно и тоже как-то не комильфо...

Я теж прошу пробачення, відповідав з телефону на світлофорі, тому не зручно було відформатувати цитату. Поправив. 

to ANDY - очень "вкусные" фото, смотреть натощак просто невозможно. А природа ваще улёт. А что за предмет на четвёртой сверху фотке?  Кормушка? Пепельница? Остатки ракетной боеголовки?)))

Згоден ) Знаючи, чим захоплюється Енді, можу зробити пару припущень стосовно того об'єкту )))

Поделиться сообщением

подивився екзіф - Samsung Galaxy S III GT-I9300, 8мп.

Ого, аж восемь мегапикселей, лет десять назад у фотоаппаратов было меньше))

Поделиться сообщением

Ого, аж восемь мегапикселей, лет десять назад у фотоаппаратов было меньше))

ну так ксперія з2 ще рік назад презентувала 22мп. Правда толку з них було мало, фотки виходили з перешарпом і низької якості... Кількість мп впливає тільки на можливість роздрукувати у великому форматі картинку. 8мп - це сітка точок приблизно 3840?2160. Ось тут цікавий момент - у когось є такі монітори, щоб повністю розмістити таку кількість пікселів? Ні, стандартно 1920х1080.

ХТЦ намагались порвати це порочне коло і випустили матрицю 4ультапікселя. Правда, у них вона вийшла фейлова, хоча ідея мені дуже сподобалась. Якщо не друкувати плакати на бігборди, а лише дивитись знімки з екранів та фотокарток стандартного розміру, то таких кількостей пікселів вистачатиме з головою! 

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас

• Сейчас на странице   0 пользователей

Нет пользователей, просматривающих эту страницу