well-wisher

Розібраний вузол зі сторони пасажира

Recommended Posts

Дуже дякую за усі поради, я вважав, що не буде 12в, думав що все таки десь воно понижене.

Сьогодні ввечері знайду час попрацювати.

Може знаєш куди в колодках можна подати 12в, щоб вдома перевіряти результат, чи краще цього не робити?

Поделиться сообщением

Хм... не знаю. Можна в мануалі який я вчора завантажив глянути. Я просто тестером подивився де +, і маркером наніс позначку. А потім зняв це все і припаяв діоди ..

Поделиться сообщением

До речі відразу зіміряй напругу. Може там і не 12. Давно це було- не пам'ятаю ...

Поделиться сообщением

Перечитав статтю що ти дав, там наводиця приклад в тому що мало взяти діоди на 12в, струм має бути не більше 20мА. То що,треба резистори все таки? Чи може є діоди вже з вбудованими резисторами для обмеження струму? І якщо вони будуть на 12в, а в мережі 14.5в? Ти ставив резистори на 12 вольтові діоди?

Я взагалі колись робив маленьки схемки на стабілізаторі і ще парі деталей, резистор і здається ємність, щоб стабілізувати напругу на камери ну і понизити її. Тут такого не треба?

Поделиться сообщением

Насправді діоди на 12 В - це діоди з вбудованим резистором)) Це все не принципово. 12 В без всяких доп стабілізаторів. Ще ні один не перегорів. Ні в поворотниках ні в підсвітках. 

Поделиться сообщением

Неможу зрозуміть, як зняти центральну консоль, тримають кнопки обігріву, як їх відлючити від проводів, хочу вже навести і під консоллю порядок. Поставив підсвітку аккп, супер, світлодіодна на 10 світлодіодів т10 цоколь за 16 грн. Клімат блок керування вже теж зі світлодіодами, супер. Головне для мене зрозуміти що як розібрати :) фото пізніше повикладаю.

Поделиться сообщением

Вичитав що треба віеднати контакти від кнопок обігріву сидінь, але як це зробити не можу зрозуміть

Поделиться сообщением

Я ж казав що не зупинишся... що ти називаєш центральною консоллю? Я не можу зрозуміти що тобі порадити. Що ти саме знімаєш?

Поделиться сообщением

Те що міш сидіннями, все повідкручував, але кнопки обігріву сидінь незнаю як відключити і через це не можу зняти цю байду яке йде разом з підлокітником

Поделиться сообщением

Від торбеди до підлокіткика разом з ним, це все хочу зняти, аж зудить :)

Поделиться сообщением

Подсветка кнопок обогрева сидений

Кнопки поддеваюся тонкой плоской отверткой, отключаются рахъемы. Переключатель кнопки аккуратно снимается (подеваем тонкой отверткой крепления на осях)

Там две лампочки. Одна подсветка (с синим копачком), другая включения (с красным колпачком). Для замены лучше иметь пинцет. (я справился двумя тонкими отвертками).

Неполучається, боюсь поламать, незнаю як їх відключити від проводів

Поделиться сообщением

https://goo.gl/photos/jbHiaKYmEAJLWum88

Ось ці кнопки як відключити, аби зняти консоль, замінити перегорівші лампочки, розібратися чому не працює обігрів в пасажира і почистити від бруду все що під низом.

Поделиться сообщением

Накладка вокруг АКПП, боковушки как при съем климата, а дальше можно весь этот кожух снять. Потом кнопки отстегнуть они на карабинах

Поделиться сообщением

Олег, глянь на http://x-trail-club.com.ua/index.php/topic/2834-prodam-2din-magnitolu/?do=findComment&comment=116717

Очень хороший вариант за такие деньги. С учетом того что мы обсуждали выше.

Поделиться сообщением

Отложил пока все. Езжу разобранний. Украли ноут на работе, много работи полетело, теперь деньги на другое нужни. Магниитола суперовая и айгоу я люблю, по ней много ездил, но не сейчас, все потом. Кнопки тпк и не снял, подеду к електрику пусть он их ломает ;). Что нове сделаю то покажу :). Спасибо за совети и информацию.

Поделиться сообщением

Як кажуть Елементарно все знімається. Так як писалося то не виходило. І добре що не тягнув ті кнопки. 1. Дроти що йдуть до них закріплені стяжкою. 2. На кнопках нема фішок. Фішки значно нижче. Оті дві що на фото відключені то вони ї є. Просто підняти цей тунель і рукою до них дістати зі сторони коробки акп. Про це я так ніде і не прочитав, або не зрозумів. Але далеко не все і перечитував.

Фото додаю, може комусь колись знадобиться.

Тепер що планую зробити.

1. Викинути попільничку. На її місце, поряд з прикуривателем, вставити 2-3 ЮСБ виходи для заряджання всякого різного. Блоки встановлю такі щоб видавали по 2А на кожне ЮСБ.

2. Кнопки вмикання обігріву сидінь також перенесу туди ж. Бо в Т31 вони вже там. А в нас між сидіннями, там весь час кладу то сумку то папери якісь, і весь час випадково вмикається підігрів. Літом часто неможу зрозуміти. чому мені при включеному кондиціонері так гаряче у дупу :)

3. Хто що ще запропонує, поки цей тунель в мене вдома і все розібране?

Ще думав збільшити підлокітник. але згадав що 1000 км їхав без відпочинку і не згадував про підлокітник.

Ручник в мене відрегульований, там нема проблем ніби то.

Що ще?

А, може вріжу ще одне гніздо 12 або 5 В для задніх пасажирів, аби можна було вмикати зарядку і т.п. Але чи не буде забагато навантаження , планував все чипляти на один той що зараз є? 

І що це за блок знайшовся під зим тунелем? ще не читав хто він такий. Може з ним щось вчворити.

https://goo.gl/photos/sLzXURCPNgNWoKxC7

Поделиться сообщением

О. Так все таки перепаяв) http://take.ms/j8OQD

До речі. Прикурювач теж з підсвіткою

"І що це за блок знайшовся під зим тунелем? ще не читав хто він такий. Може з ним щось вчворити." - це блок керування подушками безпеки. Можна таке вчворити, що довго не забудеш)))) 

Поделиться сообщением

Дякую, залишу у спокої. :) усе чиплять на один прикурювач можна? Теоретично до 40-60 Вт навантаження при 12в напруги це ток 5А. Можна?

Поделиться сообщением

Так, я перепаяв у кліматі усі лямпочки на світлодіоди. На фото гірше результат аніж в реалі. Але засвічення трохи є, бо не було матових діодів, були просио ненаправлені чи як вони їх там називали, шукати не було часу.

Поделиться сообщением

Дякую, залишу у спокої. :) усе чиплять на один прикурювач можна? Теоретично до 40-60 Вт навантаження при 12в напруги це ток 5А. Можна?

Не знаю.. Краще не потрібно Зайняв прибора на 1 прикурювач (2 телефона, ноут, автохолодильник). Через 2 години руху загорілась проводка на ходу.  

Поделиться сообщением

А запобіжники? Що не спрцюють? А як тоді підключати? Де шукати нормальне підключення? Теоретично, на яке навантаження допустиме, довготривале розрахований наш прикурювач?

Поделиться сообщением

А запобіжники? Що не спрцюють? А як тоді підключати? Де шукати нормальне підключення? Теоретично, на яке навантаження допустиме, довготривале розрахований наш прикурювач?

казав мені один автоелектрик, якщо хочеш вмикати щось нестандартне - краще кинь напряму від акума в салон через "прєдохранітєль".

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас

• Сейчас на странице   0 пользователей

Нет пользователей, просматривающих эту страницу