well-wisher

Розібраний вузол зі сторони пасажира

Recommended Posts

JAPAN PARTS FAA-NS4

Параметры

ВЫСОТА, ММ 30

ДЛИНА, ММ 200

ШИРИНА, ММ 219

MAPCO 65530

Параметры

ВЫСОТА, ММ 30

ДЛИНА, ММ 216.5

ИСПОЛНЕНИЕ ФИЛЬТРА Салонный фильтр тонкой очистки

МАТЕРИАЛ Бумага

ОСНАЩЕНИЕ / ОБОРУДОВАНИЕ для автомобилей с кондиционером

ШИРИНА, ММ 199

KAMOKA F411901

Параметры ВЫСОТА, ММ 30 ДЛИНА, ММ 216 ШИРИНА, ММ 199

Поделиться сообщением

це ті що я купляв, і розміри яких знайшов. Всі вони більші ніж наше місце 190 на 195, та ще й кути відняти треба. Може це чрез рік авто? 2002 і 2007 може різні?

Поделиться сообщением

сейчас у меня стоит

Sakura CAC-18120

Высота 1 [мм]:
30 мм
Длина 1 [мм]:
215 мм
Ширина 1 [мм]:
200 мм
подходит идеально. на двухсторонний скотч я посадил на него дополнительно паралон.
Загибов или дырок не увидел после его установки, думаю его размеры можно использовать как стандарт.
вечером , если найду, промеряю старый оригинальный.

Поделиться сообщением

вот тут с Виталей не соглашусь, родной оригинальный фильтр салона стоит космических денег!

есть аналоги не хуже, стоимостью до 100 грн и тоже угольные. Тут главное правило - менять фильтры каждые 10 тыс.км или два раза в год - после зимы и после лета. И тогда ничего плохого с резистором не случиться.

Гена, ну почему же "не соглашусь", просто мы об одном на разном языке) Я имел ввиду оригинал (в контексте запроса от Олега по оришиналу) а так конечно - сакуру/jc и так далее можно реально найти очень бюждетно. 

Поделиться сообщением

Я виклав фото деталі, в яку вкладається фільтр. Зараз ця деталь лежить у мене вдома. І добре видно, який має бути розмір і форма фільтра. Які ще докази мають бути надані, щоб показати що фільтри, які ми беремо, лежать там просто аби бути, а не аби якісно фільтрувати повітря.

Поделиться сообщением

Та не треба доказів ніяких. Все ок. Не підходить -значить не підходить. 

Поделиться сообщением

не нашел старого оригинального фильтра, сегодня сниму перчатник и постараюсь сфотографировать установку фильтра и замерить его размер.

Поделиться сообщением

Гена, меня терзает вопрос... Зачем хранить старые фильтры? Есть какой-то лафхак?

Поделиться сообщением

Фільтр який більший аніж 190 на 195 туди не ляже. Коли його туди запихнути, то задня частина його просто задереця і ляже поверх тих скруглених бортиків. Попереду цього не видно Посадкове місце я на фото показав і приклав рулетку.

215 на 200 

195 на 190

20мм  і 10 мм лишні по відповідним сторонам. Візьміть листок бумаги, намалюйте прямокутник, скругліть ще кути радіус приблизно 30 мм і покладіть наверх фільтр. І спробуйте його стиснути щоб він вліз в прямокутник намальований. І побачите як деформується фільтр і які щілини утворюються.

Поделиться сообщением

До речі, я вчора зібрав свою пічку. Все вийшло добре. Працює тихо, дує нормально. Тимчасово вирізав паралон, поклав на місце фільтра. При великій швидкості, паралон прогинається. Для запобігання зустрічі його з крильчаткою, підклав пластикову рішітку під нього. Все працює добре. Але паралон це поганий фільтр, від пропустить дрібний пил. Фільтр салону схожий на хепа фільтри пилосмоків, які фільтрують дрібні частинки пилу вже після паралонового фільтру.

Спробую підібрати автомобільний фільтр який буде не більшій аніж 195 на 190. 

Поделиться сообщением

Ще, цікаво. Якщо виключити пічку в режмі рецеркуляції повітря, то заслонки залишаються закритими до тих пір поки не включите пічку, навіть якщо переключати на забір повітря зовні. Тільки при вмиканні пічки заслонки відкриються.

Коли збирав пічку, то в зібраному стані вона не стає на місце. Тільки дві окремі частини. 

Причому кріпити верхню не треба, бо тоді неможливо правильно виставити і зібрати дві разом. Запхнути верхню, потім нижню, скрутити їх між собою, переконавшись що нема щілин і все співпало ідеально, потім вже весь вузол кріпити.

Перед тим як повністю знімати пічку треба зняти блок керування двигуном, це дуже просто він в нас виходить як шухляда, коло нього ліворуч контактна колодка теж відкручується, і щоб було більше світла для роботи, то треба зняти накладку на динамік зверху торпеди. Це також одним рухом.

Зібрав я все за годину. Але другий раз можна і швидше.

Клему з акумулятора треба зняти, бо блок керування двигуна знімається.

Поделиться сообщением

Ще, двигун пічки включається і виключається по дроту "-", а "+" подається постійно.

Поделиться сообщением

FILTRON K 1322

195 X 188  практично те що треба. Але як найти недорогий вугільний.

mann filter CU 20 006 

но дорогие они, как найти аналог недорогой?

Поделиться сообщением

А стоит ли гоняться за угольным? Раз в год, накануне зимы, менять обычный бумажный. Стоит фигню. Ивседела.

Поделиться сообщением

Не знайшов я простого недорогого. Я й не женусь за вугільним, який куплю, такий і ставлю.

Поделиться сообщением

@Vitaha,підкажи будьласка, послідовність зняття блоку керування кліматом, бо в мене виходить що під бороди треба розібрати, як не всю. Зняв бокові накладки, зняв рамку навколо кнопки аварійної стоянки, а бачу що треба знімати боковини, а їх тримає ще короб що навколо важіля передач. Так чи ні?

Поделиться сообщением

@Vitaha,підкажи будьласка, послідовність зняття блоку керування кліматом, бо в мене виходить що під бороди треба розібрати, як не всю. Зняв бокові накладки, зняв рамку навколо кнопки аварійної стоянки, а бачу що треба знімати боковини, а їх тримає ще короб що навколо важіля передач. Так чи ні?

Олег, там все досить просто. 1. Знімаєш бокові дві накладки (вони просто на зажимах). 2. Знімаєш рамку навколо аварійки (2 шурупа + зажими). 3. Тепер сама консоль на стійці (Прикурювач+попільниці, сд чейнжер, блок клімата) закріплені на 4 шурупах. Просто їх відкручуєш і тягнеш це все на себе. В мене при цьому заважає важіль АКПП  - я просто ставлю на ручник і перевожу на 1шу передачу. І все. Витягуєш весь цей блок на себе, а потім можна окремо (з боків) викрутити клімат чи чейнжер...    На всякий випадок ось тобі інструкція (я думаю буде корисною) https://drive.google.com/open?id=0B27LlisLXHMJZEdobU1rMlEzTHM . 366 сторінка. Але там просто. Резюме - 2 боковушки, одна рамка навколо аварійки(2 шурупа) , 4 шурупа (щоб відєнати консоль від стійки), тягнеш на себе і все. 

Поделиться сообщением

Вот тут норм! https://www.drive2.ru/l/5415693/ Только он там демонтировал кожух АКПП. Вот этого делать не надо))) Как раз до этого места.)))

Поделиться сообщением

Дуже дякую! Я розумів що консоль може залишитися не розібраною, але що все полізе блоком разом з магнітолою, це я не знав.

Ще питання. Якщо я вже витягну магнітолу, то може є якась можливість причипити до неї щось, щоб грало мп3, та щей, щоб керувалося тими замими кнопками що на кермі? Чи це я занадто з нашої магнітоли хочу?

Поделиться сообщением

Дуже дякую! Я розумів що консоль може залишитися не розібраною, але що все полізе блоком разом з магнітолою, це я не знав.

Ще питання. Якщо я вже витягну магнітолу, то може є якась можливість причипити до неї щось, щоб грало мп3, та щей, щоб керувалося тими замими кнопками що на кермі? Чи це я занадто з нашої магнітоли хочу?

Це можливо. Я колись таку штуку поставив щоб на швидку руку.. http://yatour.com.ua/NISSAN/NISSAN%20YATOUR%20YT-06%20USB.html 

Сам девайс засунув у попільницю і він виглядує на панелі як ніби там з заводу стояв) Просто вихід USB та CD карта. Единний нюанс що це эмулятор чейнджера. Тобто э вимога до структури на флешці. Потрібно створювати папки CD1 CD2 і так далі. В кожну папку закидуєш mp3 (бажано не більше 100. Можна хоть 10тис - грати буде, але у нас магнітола не розуміє що таке більше 99 треків, тому 101 трек буде знову під номером 1). Ну і звісно теги він не підтримує. Просто CD1 Track#1 і так далі. А керується штатно. Ніби CD чейнжер працює. Правда колись я за цю штуку 600 грн віддав і зразу вставив щоб швидко, а зараз під 2 тис. Можливо доцільно пошукати БУ голову з MP3. 

Поделиться сообщением

Це можливо. Я колись таку штуку поставив щоб на швидку руку.. http://yatour.com.ua/NISSAN/NISSAN%20YATOUR%20YT-06%20USB.html 

Сам девайс засунув у попільницю і він виглядує на панелі як ніби там з заводу стояв) Просто вихід USB та CD карта. Единний нюанс що це эмулятор чейнджера. Тобто э вимога до структури на флешці. Потрібно створювати папки CD1 CD2 і так далі. В кожну папку закидуєш mp3 (бажано не більше 100. Можна хоть 10тис - грати буде, але у нас магнітола не розуміє що таке більше 99 треків, тому 101 трек буде знову під номером 1). Ну і звісно теги він не підтримує. Просто CD1 Track#1 і так далі. А керується штатно. Ніби CD чейнжер працює. Правда колись я за цю штуку 600 грн віддав і зразу вставив щоб швидко, а зараз під 2 тис. Можливо доцільно пошукати БУ голову з MP3. 

не, дороге задоволення, все рівно більше радіо слухаю, в сд ченжері всього три диски зараз стоїть. Думав може є якийсь доп вхід в магнітолу, куди можна таке приєднати і вото буде шукати по паузах наприклад. Але то таке, цяцьки.

Блок керування зняв за 3 хв, дійсно все дуже просто.

Поміняю усі лампочки на світлодіоди.

Питання, на яку напругу їх треба брати? Чи є різниця в полярності підключення, бо діод то діод а лямпочка то лямпочка?

Може ще щось в цьому блоці можна вдосконалити, поки він в мене знятий ?

Фото, може колись треба буде. Якщо когось цікавить ще якесь фото, то кажіть, поки розібране то пофотографую

https://goo.gl/photos/Ls5A3iCNALtewRoLA

Поделиться сообщением

Питання, на яку напругу їх треба брати? 

Я б радив наступне: 12V . Кут розсіювання 120 градусів. Матові. Виносні. 8мм. (можна і 5мм)  Колір на свій смак.  Якщо 12V не буде, або буде дуже яскраво - тоді за законом Ома понизити резистором. Але краще 12V щоб не паяти резистори на лапки.  

Чи є різниця в полярності підключення, бо діод то діод а лямпочка то лямпочка?

Ну звичайно ж є. )) Це діод. Він пропускає струм тільки в одному напрямку. Довша лапка +. 

Може ще щось в цьому блоці можна вдосконалити, поки він в мене знятий ?

НЕ ТРЕБА ТАМ НІЧОГО БІЛЬШ ВДОСКОНАЛЮВАТИ))) там тупо плата та дисплей. 

Поделиться сообщением

Забув сказати.  Паяти на живу при включеному живлені треба обережно ))))  Краще так не робити взагалі. Друге. Не раджу гратись такою штукою, як намотувати ніжки діода на патрон від лампочки і знову його закручавати. Роздовбуеться + відлітає.. Краше дістати лампочку з патроном та припаяти на плату діод. 

Поделиться сообщением

Ну і раз ти вже почав - все рівно не зупинишся... 3мм світлодіоди. ЇХ можна добавити в 2WD|AVTO|LOCK , складання дзеркал, кнопка омивача фар, кнопки обігріву сидінь. В приборці теж все можна замінити, але там досить складно кути освітлення підібрати. Там скялині констукції що працюють як світловоди. Якщо вставити діоди - кути міняються і пятна ідуть.  Індикація поворотів. дальнбого світла и так далі - взагалі без проблем. Я не раджу розбирати приборку для перепаювання. Особливо стрілки знімати. А ось повороти, дальне світло і так далі - без пролем.

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас

• Сейчас на странице   0 пользователей

Нет пользователей, просматривающих эту страницу