Dark Avenger

Т-31 и масло

Recommended Posts

Ну пацаны, я за вас рад, но что есть то есть. У меня тут во Львове Сани нет, к сожалению, и этот момент я как-то упустил =(((( Так что прекращайте тут рукалицо мне делать, и без этого понятно, что затупил =) Пробег 104 000  км.

Від мене до Сані 250км ))) Я ж тобі пропонував 2 роки тому зустрітись, коли був у Львові, я б ще тоді порадив правильно масло замінювати ) 

Тепер експерименти можуть закінчитись плачевно. Ти ж будеш постійно на ходу, намотувати км. Краще одразу розбери і глянь, що там. А то потім дорожче буде. 

Поделиться сообщением

Ну...я ще раз спробую за 3-4 тисячі розкоксувати, і якщо не допоможе, тоді вже розбиратиму. Я після заміни вже 1500 км проїхав.

Поделиться сообщением

Сань, ещё вопросик. Когда залил раскокосвку, надо как-то менять положение поршня в процессе раскокосвки, чтобы химия попала куда надо?

Вань , надо. Но хз , как ты это сделаешь. Надо крутить коленвал через болт , которым прикручен шкив коленвала. Если будешь крутить зажиганием выплюнет всю химию.

Поделиться сообщением

Кстати, есть смысл заливать другое масло сейчас, не 5-40? Сань, что скажешь?

Нет. Ваня , у тебя пробега практически нет, Новый автомобиль. Пробуй всё таки раскоксовку ещё раз. 

Поделиться сообщением

Ребят, спасибо всем за советы. По результатм всех манипуляций отпишусь. 

Поделиться сообщением

Ребят, спасибо всем за советы. По результатм всех манипуляций отпишусь. 

Вань, что молчишь? раскоксовка прошла успешно?

Поделиться сообщением

Всем привет, раскоксовка и чистка результата не дала, жрёт точно так же, как и жрал =(((

Таки надо менять кольца, наверное...

Поделиться сообщением

Ребята подскажите пожалуйста,  Nissan X-Trail 2012, масло поменял на 25000, в феврале 2015года, нат текущий момент май 2016 года проехал 27500 км. Вопрос, масло менять по плану раз в год или ездить хотя бы до конца года?

Поделиться сообщением

Ребята подскажите пожалуйста,  Nissan X-Trail 2012, масло поменял на 25000, в феврале 2015года, нат текущий момент май 2016 года проехал 27500 км. Вопрос, масло менять по плану раз в год или ездить хотя бы до конца года?

раз в год

Поделиться сообщением

, можна не замінювати, поки не їздиш ))) А от перед виїздом прийдеться замінити.  

Поделиться сообщением

Всем привет. Посоветуйте хорошее СТО для Nissan X-Trail T31 кузов 2012 года. Через 2000км плановое ТО 75000, на официале думаю будет дорого.

Поделиться сообщением

В партнерах есть сто.

Поделиться сообщением

Добрый день всем.

Подскажите пожалуйста, у меня t31 2.0 бензиновый, так вот жрет масло сильно. На 1500 км 1,5 литра.( 1000км Тараса, скорость 130-135км/ч. , 500 км по городу, 90-100км/ч.) масло idemitsu zepro 5w40. Иногда на тапок нажимаю, 3000-4000-4500 обороты держу. Устал масло подливать, что-то можете посоветовать, кроме кап ремонта? Ранее на t30 за два года два кап ремонта делал. Тут уже нет никакого желания голову вскрывать....

Поделиться сообщением

@Ale-X, я вперше таке масло чую... а лити стандартне нісановське  масло релігія не дозволяє? ціна доступна, якість гарантована виробником. За 5 років ніяких нарікань, експлуатація така ж сама.

По суті - алгоритм дій приблизно такий:

1. Міряти тиск в циліндрах, викрутивши свічки

2. Перевірити сальники клапанів.

3. Перевірити чи кільця на поршнях в порядку, може запали.

4. Перевірити всі прокладки.

Взагалі вам до толкового моториста потрібно. Будете у Вінниці - ласкаво прошу )

п'ятькоп: можна поїхати до ХАДОвців, вони зі старту скажуть, що кільця закоксувались і зроблять вам майже безкоштовно (їх безкоштовність зазвичай в районі 1000грн) розкоксування кілець і нанесуть по поверхні циліндра наносупержижу, яка уплотнить кільця. Це як лікування геморою гербалайфом, але багатьом допомагає. Сила самовпевнення, мать її...

Поделиться сообщением

@Ale-X, я вперше таке масло чую... а лити стандартне нісановське  масло релігія не дозволяє? ціна доступна, якість гарантована виробником. За 5 років ніяких нарікань, експлуатація така ж сама.

По суті - алгоритм дій приблизно такий:

1. Міряти тиск в циліндрах, викрутивши свічки

2. Перевірити сальники клапанів.

3. Перевірити чи кільця на поршнях в порядку, може запали.

4. Перевірити всі прокладки.

Взагалі вам до толкового моториста потрібно. Будете у Вінниці - ласкаво прошу )

п'ятькоп: можна поїхати до ХАДОвців, вони зі старту скажуть, що кільця закоксувались і зроблять вам майже безкоштовно (їх безкоштовність зазвичай в районі 1000грн) розкоксування кілець і нанесуть по поверхні циліндра наносупержижу, яка уплотнить кільця. Це як лікування геморою гербалайфом, але багатьом допомагає. Сила самовпевнення, мать її...

Масло порадили працівники О.Д. І говорив хтось що навіть не доливає від заміни до заміни, що воно не вигорає, а Нисановське масло вигорає знаю з минулого ікса, тому може хтось може порадити якесь масло? Чи може якусь присадку, чув що могуть допомогти....?

Чи може спробувати нісановське?

В мене це авто лише пів року, а інформації ніякої немає 148000пробіг), масло 6 тис назад поміняв.

Поделиться сообщением

Масло порадили працівники О.Д. І говорив хтось що навіть не доливає від заміни до заміни, що воно не вигорає, а Нисановське масло вигорає знаю з минулого ікса, тому може хтось може порадити якесь масло? Чи може якусь присадку, чув що могуть допомогти....? Чи може спробувати нісановське? В мене це авто лише пів року, а інформації ніякої немає 148000пробіг), масло 6 тис назад поміняв.
ще раз повторюсь. Нісановське оригінальне (!!!!!!) масло ходить ідеально. І ці знаки оклику не даремно. На нісановське масло багато підробок, потрібно знати, де брати його. І ще потрібно розуміти відмінності між оригіналом і підробкою. 

https://www.drive2.ru/l/6853553/

http://avtotehnar.ru/kak-otlichit-motornoe-maslo-nissan-5w40-ot-poddelki/

Поделиться сообщением

Масло порадили працівники О.Д. І говорив хтось що навіть не доливає від заміни до заміни, що воно не вигорає, а Нисановське масло вигорає знаю з минулого ікса, тому може хтось може порадити якесь масло? Чи може якусь присадку, чув що могуть допомогти....? Чи може спробувати нісановське? В мене це авто лише пів року, а інформації ніякої немає 148000пробіг), масло 6 тис назад поміняв.

ще раз повторюсь. Нісановське оригінальне (!!!!!!) масло ходить ідеально. І ці знаки оклику не даремно. На нісановське масло багато підробок, потрібно знати, де брати його. І ще потрібно розуміти відмінності між оригіналом і підробкою. 

https://www.drive2.ru/l/6853553/

http://avtotehnar.ru/kak-otlichit-motornoe-maslo-nissan-5w40-ot-poddelki/

Дякую!

Поделиться сообщением

Алекс, у тебя возможно проблемы с кольцами, такое наблюдается на 2.0, бывают залягают. Я ездил на Ишумитсу, отличное масло, ничего не доливал, мотор правда 2,5 был. В идеале проверь компрессию и попробуй раскоксовку колец, не повредит.

Как вариант вернуться на оригинал, но не думаю что поможет. Опять таки, если не палево залили.

Машину БУ брал я так понял, проверял перед покупкой? Жор масла впринцепе возможен, но не в таких объемах, да и то, если задирать обороты к красной зоне, рваный режим езды и т.д.

Поделиться сообщением

Алекс, а якого року машина? Підозрюю, 2008-2009? Якщо так, то залягли маслозйомні кільця, майже верняково.
У мене 2.0 2008 рік - був жор масла, літр на 1000 км, якраз почався після 80к пробігу. Пробував робити розкоксовку, заливати масло для очистки, то-сьо, це не помогло.
На форумах вичитав, що у 2008-2009 роках на х-трейли ставили якісь хитрі маслозйомні кільця з замками поганої конструкції, тому ці кільця масово залягають. З 2009 року почали ставити кільця нової конструкції і таких проблем вже нема.
Словом - їхати до моториста треба, але думаю, що світить заміна кілець.

Поделиться сообщением

і ще одне, міняти масло на на 15к пробігу, а на 10к, а дехто навіть каже, на 7к.

Поделиться сообщением

@Rain, так і є, міняв масло на половині регламентного періоду - 7.5 тисяч.  

Поделиться сообщением

Алекс, а якого року машина? Підозрюю, 2008-2009? Якщо так, то залягли маслозйомні кільця, майже верняково.

У мене 2.0 2008 рік - був жор масла, літр на 1000 км, якраз почався після 80к пробігу. Пробував робити розкоксовку, заливати масло для очистки, то-сьо, це не помогло.

На форумах вичитав, що у 2008-2009 роках на х-трейли ставили якісь хитрі маслозйомні кільця з замками поганої конструкції, тому ці кільця масово залягають. З 2009 року почали ставити кільця нової конструкції і таких проблем вже нема.

Словом - їхати до моториста треба, але думаю, що світить заміна кілець.

Машина 2008го року.

А як думаєте в яку суму заміна кілець буде коштувати?

Поделиться сообщением

робота по заміні кілець - 6000грн. 

Що точно буде потрібно - нові кільця, прокладки, масло. По факту стане зрозумілим все інше - сальники клапанів, клапана тощо. 

Поделиться сообщением

Машина 2008го року.

ооо, це мій випадок, один в один. Не витрачайтесь на розкоксовку - не допоможе.

Сума залежить від того, що ще додатково треба буде робити, а стандарт - кільця, маслозйомні ковпачки, усякі там прокладки (стандартний ремкомплект двигуна). Мали б в 10к грн вкластись (разом із запчастинами).

Якщо моторист буде знімати двигун, то хай ще гляне на зчеплення, думаю диск, корзину і т.д. можна буде заодно поміняти, бо диск більше 150к км не ходить, кажуть =)

Загалом, процедура зовсім не страшна, єдине важке питання - це знайти грамотного моториста (я пів року шукав).

Після заміни кілець треба покататись 3-4 тис.км. і поміняти масло з фільтром. 

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас

• Сейчас на странице   0 пользователей

Нет пользователей, просматривающих эту страницу