Niralax

Что играет в Ваших иксах?

Recommended Posts

c-cam, це ви собі в тачку флешку формуєте? ) і типу питаєте нас про цікаві композиції?
Виходить, що так, але мене засмутила квота в 10 треків на папку... Я б на папку готичного року не 10 треків, а 10 гіг виділив би )

Поделиться сообщением

щодо квоти 10 треків - можно і по 10 альбомів в кожну папку викласти, але якщо в 320 CBR, то це десь уже на до 32 ГБ флеха вилізе. Ну 16 точно) ... а якщо цих альбомів в мене фізично нема, то їх треба качати і впорядковувати, що трохи дофіга часу займає. 

і насправді мета - ознайомлення з жанром. Не завжди "бест оф" і "олл маст хев" - але, сподіваюсь, принаймі має бути цікаво.

наразі, сформовані блек, спід, вікінг та пауер. При тому, що в цих напрямах орієнтуюся непогано, на вибірку 30-50 хв на папку витрачав.

рок-опера, готік і рнр - імхо, неметал, їх не розглядав. Метал-опера ... ну тіпа може бути... всі 5 (чи скільки їх там) "Авантазій")

UPD!

закінчив дум

потребую допомоги

11_Symphonic

10_Progressive

Изменено пользователем c-cam

Поделиться сообщением

Таки закінчив! 

Всього то 2,2 гіга( Не думав, що так важко і довго. Найскладнішим жанром для впорядкування виявився банальний хеві, а в сімфо і прог я шарив більше, ніж думав)

Побічний ефект - сильно втикнув в дет і МДМ))

Зрозуміло, що можна критикувати моє бачення жанрів, але, начебто, концептуальних помилок я не припустився.

Snymok_ekrana_2017_03_13_v_00_48_09_500.i.gif

папка з операми - ну.. там не зовсім опери, хоча є і такі. Основний критерій видбору туди - мегаконцептуальна, 10 хвилин щонайменше, тєлєга. Виключення тільки для Діо - бо він Бог, і Блекмор з ним! Ну і  Теріону 2 секунди попустив... але підборка просто бомбезна!

https://drive.google.com/file/d/0BxMn5eE9lhGEaTliRDZpMkU1dFk/view?usp=sharing

оскільки компа з віндою нема, то на вірусню не проганяв, хто качне - чекніть, пліз, і відпишіться!

Поделиться сообщением

оскільки компа з віндою нема, то на вірусню не проганяв, хто качне - чекніть, пліз, і відпишіться!

Качнув, но гляну вже завтра.

Поделиться сообщением

чудово. З дому качну і переслухаю. Трохи розгребусь зі справами і теж увечері сяду займатись подібним )))

Поделиться сообщением

Mastodon - 'Emperor of Sand' поселился в Иксе. Релиз альбома был запланирован на 31 марта, но злые пираты всё слили уже ) Да, мужики играют в разных стилях, но тут попахивает прогметалом. Без криков. 

Для ознакомления: 

Клипы у них всегда шикарны )) 

Вот ещё парни возвращают 2007 )) тоже альбом готовят. Без криков. 

Earthists. - Dreamscape

Японамать прог металкор. Тут рычат местами. 

Поделиться сообщением

Весьма неплохой микс

Поделиться сообщением

этис атис аниматис)

Поделиться сообщением

це що за стиль?
Лучше тебе этого не знать...Текст - чушь полнейшая, но как исполнено...Но с Дорном в дуэте это звучит интереснее.

Поделиться сообщением

кто любит атмоблек,

кто не боится криков, рыков (иногда), 

кого не смущает жужжание и бласт-биты...

и несмотря на это - все красиво и мелодично!

в подборке 17 отличных треков, 0.5 Гиг

https://drive.google.com/file/d/0BxMn5eE9lhGEVDZkQ2lrMlJ6bnM/view?usp=sharing

Поделиться сообщением

Народ, підкажіть будь-ласка музички, щоб була у такому ж жанрі, як у цьому кавері, починаючи з 3:20 таймінгу. Особливо колбасить в момент 4:18+... Можна без слів ) 

Поделиться сообщением

Юро, не слухай підробок - орігінал краще )) 

До речі останній альбом Iron Maiden непоганий, але ж по факту дідугани втомились. 

Ну, раз зайшов та відписався - насолоджуюсь останнім StoneSour

2 версії однакової пісні, але ж обидві круті

https://www.youtube.com/watch?v=K73-hmaHPHY

Smash Hit Combo - L33t - тут французіки роздали по повній, альбом двома мовами, крутий. 

В останній час, маючи дефіцит останнього - взагалі за музикою не слідкую, тому так мало рекомендацій. 

Поделиться сообщением

нікогда нє понімал:

1. Iron Maden

2. Uriah Heep

3. Judas Priest

4. Каверы

ну и гну свою линию дальше)

блек. инструментал. 

Поделиться сообщением

Льош, ти розумієш, саме цікаве - я довго фанатів від класичного звучання. Але конкретно в кавері ШтурмЕнДранг мені той програш сподобався в рази більше. Якось він ніби більш наближений до сучасного звучання, до сучасних засобів мультимедіа, динаміків... Я хз як це пояснити, але такий варіант мене сьогодні дуже вразив і я хочу знайти саме такого металсаунду... Я не берусь порівнювати, що краще - оригінал чи кавер. Просто хочу знайти подібного музла в авто.

Поделиться сообщением

В останній час, маючи дефіцит останнього - взагалі за музикою не слідкую, тому так мало рекомендацій. 
як я тебе розумію... ;( таке відчуття, що старію, що життя тікає...

Поделиться сообщением

Льош, ти розумієш, саме цікаве - я довго фанатів від класичного звучання. Але конкретно в кавері ШтурмЕнДранг мені той програш сподобався в рази більше. Якось він ніби більш наближений до сучасного звучання, до сучасних засобів мультимедіа, динаміків... Я хз як це пояснити, але такий варіант мене сьогодні дуже вразив і я хочу знайти саме такого металсаунду... Я не берусь порівнювати, що краще - оригінал чи кавер. Просто хочу знайти подібного музла в авто.

Тут є проста і складна відповіді - майже увесь сучасний звук зараз - суцільна сінтетика та компьютерщіна )) і ми не сприймаймо більш якісний саунд (тут вже аудіофілія пійшла). У випадку музла яке пропонує c-cam, там вона хоч і не для широкого кола - але прозора і чесна ))

Щодо стилю каверу - шукай по тегам "NWAHM" - там гуртів мульйон. 

наприклад ці яскраві представники

Поделиться сообщением

Вот ничего не прет из выше, рамштаин нра , линк бискит , ну ещё пару не помню названий. И то не все избранные песни

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас

• Сейчас на странице   0 пользователей

Нет пользователей, просматривающих эту страницу