well-wisher

Пользователи
 • Публикации

  502
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  5

well-wisher last won the day on 22 октября 2016

well-wisher had the most liked content!

О well-wisher

 • Звание
  кандидат в Гуру форума
 • День рождения 07/09/1974

Информация

 • Пол
  Мужчина
 • Город
  Житомир
 • Автомобиль
  T30, АКПП, 2002
 • Имя
  Олег

Контакты

 • Skype
  well-wisher-vls

Посетители профиля

222 просмотра профиля
 1. Траблы с заводкой на тёплом моторе

  В мене повторюється подібна картина. Допомагає наступна дія. При включені запалення, не заводити двигун, виключити запалення і включити знову. При цьому насос вдруге докачує паливо в систему з баку і тоді авто заводиться з пів тику. В мене віддалений старт встановлений, так от зимою заводиться з першого разу, навіть в лютий холод, а от зараз жарко, то може завестися з 2 чи третього разу. Тому коли заводжу то так роблю. В принципі таке саме було в мене на попередній автівці. Таке мені сказали робити на якомусь сто. Пояснили, що коли жарко, десь утворюється корок з парів палива , і насос не може його прокачати з першого разу. Пояснення звичайно якесь ліве, але метод працював і працює :) буде час і натхнення, розберуся детальніше що воно за магія :).
 2. Расход, заправки и бензин.

  https://photos.app.goo.gl/fDZ0zILueYBSmcvx2 Ось як у мене все встановлено. Якщо поставлю новий фільтр до буде або ок або буде торкаттся двигуна. Треба міряти. Можна якось лівіше, там більше місця, але треба буде різати шланга, а на старому місці кусок трубки з хомутами. А чи можна два фільтри поставити, старий залишити і за ним новий?
 3. Расход, заправки и бензин.

  Діма, все зрозумів, все просто, все зроблю сам за твоїми рекомендаціями. Дякую.
 4. Расход, заправки и бензин.

  Діма, дуже дякую за інформацію. Був у газовщика, сказав 350 грн фільтр, вони його називають "з відстійником", казав про цей ультра. З встановленням 450.казав кокатати старого фільтра до 10 тис, і вже встановить нового. Потім я був в магазині, то там був якийсь за 200 грн. Але я не брав його бо незрозуміла фірма. Змінний картридж до нього 120 грн. Про кути на варіаторі я незнаю що в мене стоїть. Знаю що вони шукали прошивку для мене і заливали в нього і все. На ходу точно нічого не регулювали. Дякую ще раз за інфу! Беру в тебе фільтра, бо де його купити у Житомирі не знаю
 5. Расход, заправки и бензин.

  Діма, виклади фото того що має бути, і як правильно встановлено. В мене два звичайних фільтри. Який з них міняти на циклонний? Дай фото будь ласка, взавтра з ранку поїду ставити.
 6. Расход, заправки и бензин.

  Дуже дякую, взавтра поїду і згвалтую газовщиків, чому вони мені цього раньше не запропонували. Доречі я вже писав що встановив варіатора газового. Двйсно потрібна штука. Рекомендую всім. Буде або краще або без змін. Але точно не гірше. В мене авто стало відчунто резвіше і при уьому витрата на літру менша. Якщо їздити спокійно то можна ще зробити мінус літру або два. Але я так не можу.
 7. Расход, заправки и бензин.

  БРСМ не використовую вже 6 років. Витрати по газу були відчутно більші. Але з газом зараз достатньо проблем. Багато в ньому мастила. Газовщики показували розкриті газові більтри, які повністю забиті мастилом. Володарі цих фільтрів попадали на заміну форсунок. В Житомирі списують цю проблему на заправку "Яркон". Хоча масло присутнє у фільтрах і після інших, просто в меншій кількості. Мені подобається газ окко в Житомирі, на ньому витрата на 1 л менша, але і ціна висока. Не регулярно але заправляю. Також Авіас, анп.
 8. Задняя подвеска.

  Дякую за інформацію. Вчора був ще на одному сто, там ціну назвали 540 за шт, але мені ще треба заварити дірку у кузові, і вже потім ремонт. Знайшов де заварять, і вже потім поїду до вас.
 9. Задняя подвеска.

  Та можна і в Вінницю, я тільки за. Але треба знати скільки грошей зібрати. Щойно від офіціалів. Робота 1800 +820*4 за сайленти Фебест.
 10. Задняя подвеска.

  Бляха, грошей потягне ця заміна.
 11. Задняя подвеска.

  Хто знає? Чи можна замінити сайлетблоки заднього підрамника на Т30, не знімаючи підрамник, а відповідно і всю ходову разом з заднім приводом?
 12. Я встановив варіатора після того як прокатався на газу три роки. З варіатором значно краще. Машина резвіша, витрата газу зменшилася на півтори літри. Зараз в мене 17л, а було від 18 до 20. Але в мене проблемне ебу, воно не виконували потрібних корекцій, тому варіатор в мому випадку все виправив. Якщо є 1 600 грн, то краще встановити, гірше він точно не зробить.
 13. Саня с Днем Рождения

  Здоров'я, поваги, вдачі, з днем народження!
 14. Розібраний вузол зі сторони пасажира

  А запобіжники? Що не спрцюють? А як тоді підключати? Де шукати нормальне підключення? Теоретично, на яке навантаження допустиме, довготривале розрахований наш прикурювач?
 15. Розібраний вузол зі сторони пасажира

  Так, я перепаяв у кліматі усі лямпочки на світлодіоди. На фото гірше результат аніж в реалі. Але засвічення трохи є, бо не було матових діодів, були просио ненаправлені чи як вони їх там називали, шукати не було часу.