Перейти до вмісту

Фотографія

Вибір авто

21 replies to this topic

#1 tarickb

tarickb

Новичок

• Пользователи
  • 3 Повідомлень:
  • ГородIvano-Frankivsk
  • Автомобиль:x-trail

Відправлено 29 листопад 2016 - 10:00

Всім привіт,  постало питання, що сімї потрібне авто, тобто в дружини є робочий автомобіль, то до цього часу вистачало, але сімя росте тож дружина піде в декретну відпустку, ми залишимося без авто,а потрібно щось більше ніж фабія, ну нас вже 3 чоловік а ще буде бебі, так що звичайний седан на перші роки відпадає сам собою, також їздити по селах туди сюди, речі для дитини і таке інше ... хочу щось високе і з повним приводом бо цієі зими ми не доїхали в село, тож прийшлось вертатись. Придивився мені х-trail 2.2dci в роках 2002-2004.О авто за кордоном тож я її залишу не іноземній реєстрації, мене цікавить як ці мотори та ПНВТ, які в них можуть бути геморої, на що дивитись при покупці, пробіги в них від 150000 до 250000 км, шкіра чи пряпку брати, хоч відав б перевагу шкірі, а і ціни десь на наші кревні 100т.гр

Дякую

• 0

#2 Vitaha

Vitaha

Гуру X-Trail форума

• Пользователи
  • 2 589 Повідомлень:
  • ГородКиев
  • Автомобиль:T30

Відправлено 29 листопад 2016 - 12:34

Хм. В мене малий виріс в іксі)  Катались багато і усюди. І в спеку і в заметілі. Звичайно ж не крузак 100, але ікс витримав усе))) .  

Щодо шкіри/тряпки. Поки дитина росте на сидіннях буде все що завгодно))) Тобто чистити краще шкіру. Практичніше.  Правда авто бильше 10 років - стан шкіри вже не той. Але все рівно краще ніж тряпка. 

По двигуну нічого особливого. Двигун як двигун)) Зробити діагностику да і все.  

Взагалі просто зробити діагностику нормальну коробки та мотору. Все інше теж, аже тільки щоб не переплатити. Тому що все інше лікується відносно безболісно. 

• 0

#3 tarickb

tarickb

Новичок

• Пользователи
  • 3 Повідомлень:
  • ГородIvano-Frankivsk

Відправлено 29 листопад 2016 - 13:38

Хм. В мене малий виріс в іксі)  Катались багато і усюди. І в спеку і в заметілі. Звичайно ж не крузак 100, але ікс витримав усе))) .  

Щодо шкіри/тряпки. Поки дитина росте на сидіннях буде все що завгодно))) Тобто чистити краще шкіру. Практичніше.  Правда авто бильше 10 років - стан шкіри вже не той. Але все рівно краще ніж тряпка. 

По двигуну нічого особливого. Двигун як двигун)) Зробити діагностику да і все.  

Взагалі просто зробити діагностику нормальну коробки та мотору. Все інше теж, аже тільки щоб не переплатити. Тому що все інше лікується відносно безболісно. 

ну коробку хочу ручну тож з нею немало б  бути проблем, по прохідності мій турик в 12році пер всюди( коли сніг випав у березі чи то квітні) практично бампером сніг розганяв, але мені потрібно великий багажник коляска,речі ... живемо у Франику ,до дружини в гори потрібно їздити

Що там з інтеркулером , та каталізатором чи це не в цих моторах,  знаю що все лікується тільки щоб планово, а не десь серед дороги в холодну пору ще й з малим  

• 0

#4 Niralax

Niralax

Гуру X-Trail форума

• Администраторы
  • 6 002 Повідомлень:
  • ГородВинница
  • Автомобиль:X-Trail 2.0 CVT 2012

Відправлено 29 листопад 2016 - 20:23

ну нас вже 3 чоловік а ще буде бебі,
тобто зараз у вас сім'я 3 людини без бейбі? Гарна сім'я ))) Все ж Івано-Франківськ ближче до Швеції, ніж Вінниця )))
  • 0

de omnibus dubitandum

ab275307.gif

#5 Pasechnik

Pasechnik

Юзверь

• Администраторы
  • 5 498 Повідомлень:
  • ГородКиев-Борисполь-Винница
  • Автомобиль:Турбо трактор Т5 и Mini Cooper 1,5 twin turbo

Відправлено 29 листопад 2016 - 20:42

Юрчик, надо отдельную доску сделать и туда все темы скинуть :)

• 0

Детство это та счастливая пора, когда ночью бежишь из туалета и радуешься, что тебя не съел Бабайка.

https://www.facebook.com/CTO.CARMAN/

#6 tarickb

tarickb

Новичок

• Пользователи
  • 3 Повідомлень:
  • ГородIvano-Frankivsk

Відправлено 30 листопад 2016 - 09:26

ну нас вже 3 чоловік а ще буде бебі,

тобто зараз у вас сім'я 3 людини без бейбі? Гарна сім'я ))) Все ж Івано-Франківськ ближче до Швеції, ніж Вінницяее

так зараз 3 , ну часом і виходить що ми в лішку у трьох )),  малий ранком приходить ... ((, а до швеції то не знаю напевни як дивитись по карті то може ближче..

Мене  цікавить як мотор 2,2dci  в яких км що починає відходити , на що звернути увагу при купівлі... 

• 0

#7 Саня

Саня

Клубный СТОшник

• Пользователи
  • 2 625 Повідомлень:
  • ГородКиев
  • Автомобиль:Т34

Відправлено 30 листопад 2016 - 16:41

смотреть форсунки , интеркуллер и маховик. остальное не дорого и особых проблем не создаёт. 
зы. хотя машинки оттуда обычно в хорошем тех состоянии , даже если гнилые на сквозь )) 

• 0

(067) 9611515 

Запчасти Nissan X-Trail 

#8 Younde

Younde

Общающийся

• Пользователи
  • 46 Повідомлень:
  • ГородКиев

Відправлено 30 грудень 2016 - 00:15

Всім привіт,  постало питання, що сімї потрібне авто, тобто в дружини є робочий автомобіль, то до цього часу вистачало, але сімя росте тож дружина піде в декретну відпустку, ми залишимося без авто,а потрібно щось більше ніж фабія, ну нас вже 3 чоловік а ще буде бебі, так що звичайний седан на перші роки відпадає сам собою, також їздити по селах туди сюди, речі для дитини і таке інше ... хочу щось високе і з повним приводом бо цієі зими ми не доїхали в село, тож прийшлось вертатись. Придивився мені х-trail 2.2dci в роках 2002-2004.О авто за кордоном тож я її залишу не іноземній реєстрації, мене цікавить як ці мотори та ПНВТ, які в них можуть бути геморої, на що дивитись при покупці, пробіги в них від 150000 до 250000 км, шкіра чи пряпку брати, хоч відав б перевагу шкірі, а і ціни десь на наші кревні 100т.гр

Дякую

Еще бы советовал обратить внимание на турбину, она тоже бывает выходит из строя. К стати не забудьте проверить электронику, можете купить себе блютуз адаптер ОБД2 и прочитайте ЭБУ с смартфона или планшета и тогда будет спокойны, что чек энжин не горит и никто не снимал лампочку. 

Если авто на заграничных номерах, то пригоните его на Украину и найдите такой же кузов с документами. Или просто точно такой же x-trail после ДТП и перекиньте все с нерастаможенного на этот кузов. Как раз смотрел на  https://avtobazar.ua...posle-dtp/kiev/ и в принципе можно найти такой кузов после аварии. Сам так делал не раз и даже зарабатывал деньга на этом деле. Просто потом на таможню нужно предоставить справку о том, что машина попала а ДТП и не подлежит ремонту.

• 0

#9 Александр12345

Александр12345

Новичок

• Пользователи
  • 1 Повідомлень:
  • ГородКиев
  • Автомобиль:Ваз 2106

Відправлено 02 липень 2017 - 10:49

Добрый день, подскажите пожалуйста. Хочу купить автомобиль Nissan x-trail t31 2008г., 2.0бензин, с механической коробкой передач. Очень нравиться это авто. Нашёл вариант с пробегом 145000км, на что нужно обратить внимание что бы не купить кота в мешке, а купить надёжное авто?
  • 0

#10 Белый

Белый

Начальник транспортного цеха

• Пользователи
  • 855 Повідомлень:
  • ГородКиев
  • Автомобиль:T-31 2.5 CVT LPG, juke 1.6 cvt

Відправлено 02 липень 2017 - 17:20

Стандартная диагностика двс и ходовой, а есть ли жор масла тебе навряд ли кто скажет. Если нет своих хороших специалистов посмотреть авто, то гони авто к официалу
  • 0

#11 marcus

marcus

Новичок

• Пользователи
  • 1 Повідомлень:
  • ГородЧернигов
  • Автомобиль:skoda octavia tour 1,6+ГБО, Ssang Young Kyron 2.0

Відправлено 09 серпень 2017 - 09:59

Спрошу тут, что бы не плодить темы. 

Есть сейчас Ссанг енг кайрон, на ручке дизель. Машина устраивает, но не устраивает по комфорту (трясет в нем ппц, что уже не делал).

Будет ли в Иксе покомфортнее? До этого ездил на октавии тур, вот с ней и сравниваю. Так же ездил на Аутлендере ХЛ, в принципе - хотелось бы около аута по комфорту быть, мона лучше. 

Спасибо заранее за ответ

• 0

#12 Korgos

Korgos

Гуру X-Trail форума

• Пользователи
  • 1 574 Повідомлень:
  • ГородКиев
  • Автомобиль:Begemoth xitrila 2,0 CVT

Відправлено 09 серпень 2017 - 11:12

На какой икс? 30 от 31 отличается очень сильно.
  • 0

Не хочу вас расстраивать, но у меня все хорошо!!!!!!!!

#13 Дима

Дима

Блудный сын

• Пользователи
  • 4 180 Повідомлень:
  • Городна юге
  • Автомобиль:2002 на ядерном топливе

Відправлено 09 серпень 2017 - 11:12

кайрон на стойках или на рельсах? трясёт из-за ходовки, или двиг даёт вибрацию?

т31 мягкий (по сравнению с т30), особенно сзади - многорычажка, хотя и простая.

ставишь Koni с регулировкой сжатия\отскока, и делов. это если завод не нравится.

на фориках, наск я знаю, с завода задние амморты идут с каким-то умным подавлением кренов. (может зависеть от компл)

ХЛ я не заваливал в повороте, не скажу, хотя у сестромужа он, 3л. ничё так едет.

с ниссана мерс не сделаешь, что бы не делал. я пытался немножко))))

хочешь перину, нужна аудёвская пневма. читал, народ именно её любит. даже у мерсов хуже.

• 0
ab281855.gif

#14 Дима

Дима

Блудный сын

• Пользователи
  • 4 180 Повідомлень:
  • Городна юге
  • Автомобиль:2002 на ядерном топливе

Відправлено 09 серпень 2017 - 11:21

кореш пытался сделать ФВ Кадди пассажир с рельсами сзади помягче. всё равно катапультируешься вверх на лежаках)))

сравнивать пузотёр и кроссовик - вообще неверно.

тебе проходимость с коспромиссом на крены, или комфорт и страх перед ямами

центр тяжести иной,

даже крузаки, гелендвагены и напичканные ренджи с блуждающими ошибками по электронике, кренятся и стучат на наших дорогах.

о одной стороны, там дорогая подвеска, и попосиделка даже поумнее, но центр масс ты не передвинешь, не изменяя высоты машины, или ощущений, не изменяя высоту посадки водителя.

можешь, правда, пол залить свинцом) может снизится.

кстати, по поводу аудёшной пневмы, если надо, можешь спросить Диму - Митяй.

• 0
ab281855.gif

#15 c-cam

c-cam

Специалист

• Пользователи
  • 235 Повідомлень:
  • ГородKiev/Irpin
  • Автомобиль:T-31 2013 2.0 dCi 6MT, Subaru Impreza 2011MY 2.0 AT

Відправлено 09 серпень 2017 - 21:26

ставишь Koni с регулировкой сжатия\отскока, и делов. это если завод не нравится.

не все так просто с конями.  На Т-31 есть два вида коней - FSD и Heavy Track. Первые не регулируются и ресурс их под большим вопросом. 

Вторые регулируются СО СНЯТИЕМ! задние, правда, можно номинально не снимать, но перед - только снимать! а регулировки они периодично требуют - если на совсем соплях не хотим ездить. 

Мне регулировка понадобилась через 8 тык пробега. ЦВ регулировки таким образом составляет +-1000 гривен (снятие-установка+развал)

Со стоковыми амортами Т-31 слишком мягкий, имхо. 

• 0

#16 Niralax

Niralax

Гуру X-Trail форума

• Администраторы
  • 6 002 Повідомлень:
  • ГородВинница

Відправлено 14 серпень 2017 - 23:42

Будет ли в Иксе покомфортнее? До этого ездил на октавии тур, вот с ней и сравниваю. Так же ездил на Аутлендере ХЛ, в принципе - хотелось бы около аута по комфорту быть, мона лучше.  Спасибо заранее за ответ
у нас в родині є таурег 2010 року на повному фарші з пневмопідвіскою. Так ось, я після турка з пневмою в режимі "комфорт" сідаю на свій ікс і різниці не відчуваю... А далі сам вирішуй.

5копійок: якщо питання про комфорт салону, то добавлю, що зі всієї компанії я один на пікніках і рибалках не беру з собою палатку, а просто складаю салон і надуваю матрас...

• 0

de omnibus dubitandum

ab275307.gif

#17 Niralax

Niralax

Гуру X-Trail форума

• Администраторы
  • 6 002 Повідомлень:
  • ГородВинница

Відправлено 14 серпень 2017 - 23:44

хочешь перину, нужна аудёвская пневма. читал, народ именно её любит. даже у мерсов хуже.
8000+ грн задні сайленти по лімфьорду на а4 2006 року... Про роздовбані компресора пневми взагалі мовчу )))
  • 0

de omnibus dubitandum

ab275307.gif

#18 Niralax

Niralax

Гуру X-Trail форума

• Администраторы
  • 6 002 Повідомлень:
  • ГородВинница

Відправлено 14 серпень 2017 - 23:46

о одной стороны, там дорогая подвеска, и попосиделка даже поумнее, но центр масс ты не передвинешь, не изменяя высоты машины, или ощущений, не изменяя высоту посадки водителя.
ага, поворот в 15 градусів і кувирок через боковину - бачили таке на галіках )))

кстати, по поводу аудёшной пневмы, если надо, можешь спросить Диму - Митяй.
і ще запитай у Мітяя вартість такої ауді )))
  • 0

de omnibus dubitandum

ab275307.gif

#19 Niralax

Niralax

Гуру X-Trail форума

• Администраторы
  • 6 002 Повідомлень:
  • ГородВинница

Відправлено 14 серпень 2017 - 23:47

Вторые регулируются СО СНЯТИЕМ! задние, правда, можно номинально не снимать, но перед - только снимать! а регулировки они периодично требуют - если на совсем соплях не хотим ездить.  Мне регулировка понадобилась через 8 тык пробега. ЦВ регулировки таким образом составляет +-1000 гривен (снятие-установка+развал)
не доречно взагалі. Краще поставити більшти чи каябу без регулювань і не морочити собі голову. 
  • 0

de omnibus dubitandum

ab275307.gif

#20 c-cam

c-cam

Специалист

• Пользователи
  • 235 Повідомлень:
  • ГородKiev/Irpin
  • Автомобиль:T-31 2013 2.0 dCi 6MT, Subaru Impreza 2011MY 2.0 AT

Відправлено 14 серпень 2017 - 23:59

не доречно взагалі. Краще поставити більшти чи каябу без регулювань і не морочити собі голову.

Якщо вистачить натхнення, наступною буде KYB NewSR :)

• 0

Відповісти

1 людей читають цю тему

0 користувачів, 1 гостей, 0 схованих користувачів