Перейти до вмісту

Фотографія

Вибір авто

7 replies to this topic

#1 tarickb

tarickb

Новичок

• Пользователи
  • 3 Повідомлень:
  • ГородIvano-Frankivsk
  • Автомобиль:x-trail

Відправлено 29 листопад 2016 - 10:00

Всім привіт,  постало питання, що сімї потрібне авто, тобто в дружини є робочий автомобіль, то до цього часу вистачало, але сімя росте тож дружина піде в декретну відпустку, ми залишимося без авто,а потрібно щось більше ніж фабія, ну нас вже 3 чоловік а ще буде бебі, так що звичайний седан на перші роки відпадає сам собою, також їздити по селах туди сюди, речі для дитини і таке інше ... хочу щось високе і з повним приводом бо цієі зими ми не доїхали в село, тож прийшлось вертатись. Придивився мені х-trail 2.2dci в роках 2002-2004.О авто за кордоном тож я її залишу не іноземній реєстрації, мене цікавить як ці мотори та ПНВТ, які в них можуть бути геморої, на що дивитись при покупці, пробіги в них від 150000 до 250000 км, шкіра чи пряпку брати, хоч відав б перевагу шкірі, а і ціни десь на наші кревні 100т.гр

Дякую

• 0

#2 Vitaha

Vitaha

Гуру X-Trail форума

• Пользователи
  • 2 589 Повідомлень:
  • ГородКиев
  • Автомобиль:T30

Відправлено 29 листопад 2016 - 12:34

Хм. В мене малий виріс в іксі)  Катались багато і усюди. І в спеку і в заметілі. Звичайно ж не крузак 100, але ікс витримав усе))) .  

Щодо шкіри/тряпки. Поки дитина росте на сидіннях буде все що завгодно))) Тобто чистити краще шкіру. Практичніше.  Правда авто бильше 10 років - стан шкіри вже не той. Але все рівно краще ніж тряпка. 

По двигуну нічого особливого. Двигун як двигун)) Зробити діагностику да і все.  

Взагалі просто зробити діагностику нормальну коробки та мотору. Все інше теж, аже тільки щоб не переплатити. Тому що все інше лікується відносно безболісно. 

• 0

#3 tarickb

tarickb

Новичок

• Пользователи
  • 3 Повідомлень:
  • ГородIvano-Frankivsk

Відправлено 29 листопад 2016 - 13:38

Хм. В мене малий виріс в іксі)  Катались багато і усюди. І в спеку і в заметілі. Звичайно ж не крузак 100, але ікс витримав усе))) .  

Щодо шкіри/тряпки. Поки дитина росте на сидіннях буде все що завгодно))) Тобто чистити краще шкіру. Практичніше.  Правда авто бильше 10 років - стан шкіри вже не той. Але все рівно краще ніж тряпка. 

По двигуну нічого особливого. Двигун як двигун)) Зробити діагностику да і все.  

Взагалі просто зробити діагностику нормальну коробки та мотору. Все інше теж, аже тільки щоб не переплатити. Тому що все інше лікується відносно безболісно. 

ну коробку хочу ручну тож з нею немало б  бути проблем, по прохідності мій турик в 12році пер всюди( коли сніг випав у березі чи то квітні) практично бампером сніг розганяв, але мені потрібно великий багажник коляска,речі ... живемо у Франику ,до дружини в гори потрібно їздити

Що там з інтеркулером , та каталізатором чи це не в цих моторах,  знаю що все лікується тільки щоб планово, а не десь серед дороги в холодну пору ще й з малим  

• 0

#4 Niralax

Niralax

Гуру X-Trail форума

• Администраторы
  • 5 929 Повідомлень:
  • ГородВинница
  • Автомобиль:X-Trail 2.0 CVT 2012

Відправлено 29 листопад 2016 - 20:23

ну нас вже 3 чоловік а ще буде бебі,
тобто зараз у вас сім'я 3 людини без бейбі? Гарна сім'я ))) Все ж Івано-Франківськ ближче до Швеції, ніж Вінниця )))
  • 0

de omnibus dubitandum

ab275307.gif

#5 Pasechnik

Pasechnik

Юзверь

• Администраторы
  • 5 462 Повідомлень:
  • ГородКиев-Борисполь
  • Автомобиль:Турбо трактор Т5 и Mini Cooper 1,5 twin turbo

Відправлено 29 листопад 2016 - 20:42

Юрчик, надо отдельную доску сделать и туда все темы скинуть :)

• 0

Детство это та счастливая пора, когда ночью бежишь из туалета и радуешься, что тебя не съел Бабайка.

#6 tarickb

tarickb

Новичок

• Пользователи
  • 3 Повідомлень:
  • ГородIvano-Frankivsk

Відправлено 30 листопад 2016 - 09:26

ну нас вже 3 чоловік а ще буде бебі,

тобто зараз у вас сім'я 3 людини без бейбі? Гарна сім'я ))) Все ж Івано-Франківськ ближче до Швеції, ніж Вінницяее

так зараз 3 , ну часом і виходить що ми в лішку у трьох )),  малий ранком приходить ... ((, а до швеції то не знаю напевни як дивитись по карті то може ближче..

Мене  цікавить як мотор 2,2dci  в яких км що починає відходити , на що звернути увагу при купівлі... 

• 0

#7 Саня

Саня

Клубный СТОшник

• Пользователи
  • 2 611 Повідомлень:
  • ГородКиев
  • Автомобиль:Т34

Відправлено 30 листопад 2016 - 16:41

смотреть форсунки , интеркуллер и маховик. остальное не дорого и особых проблем не создаёт. 
зы. хотя машинки оттуда обычно в хорошем тех состоянии , даже если гнилые на сквозь )) 

• 0

(067) 9611515 

Запчасти Nissan X-Trail 

#8 Younde

Younde

Общающийся

• Пользователи
  • 46 Повідомлень:
  • ГородКиев

Відправлено 30 грудень 2016 - 00:15

Всім привіт,  постало питання, що сімї потрібне авто, тобто в дружини є робочий автомобіль, то до цього часу вистачало, але сімя росте тож дружина піде в декретну відпустку, ми залишимося без авто,а потрібно щось більше ніж фабія, ну нас вже 3 чоловік а ще буде бебі, так що звичайний седан на перші роки відпадає сам собою, також їздити по селах туди сюди, речі для дитини і таке інше ... хочу щось високе і з повним приводом бо цієі зими ми не доїхали в село, тож прийшлось вертатись. Придивився мені х-trail 2.2dci в роках 2002-2004.О авто за кордоном тож я її залишу не іноземній реєстрації, мене цікавить як ці мотори та ПНВТ, які в них можуть бути геморої, на що дивитись при покупці, пробіги в них від 150000 до 250000 км, шкіра чи пряпку брати, хоч відав б перевагу шкірі, а і ціни десь на наші кревні 100т.гр

Дякую

Еще бы советовал обратить внимание на турбину, она тоже бывает выходит из строя. К стати не забудьте проверить электронику, можете купить себе блютуз адаптер ОБД2 и прочитайте ЭБУ с смартфона или планшета и тогда будет спокойны, что чек энжин не горит и никто не снимал лампочку. 

Если авто на заграничных номерах, то пригоните его на Украину и найдите такой же кузов с документами. Или просто точно такой же x-trail после ДТП и перекиньте все с нерастаможенного на этот кузов. Как раз смотрел на  https://avtobazar.ua...posle-dtp/kiev/ и в принципе можно найти такой кузов после аварии. Сам так делал не раз и даже зарабатывал деньга на этом деле. Просто потом на таможню нужно предоставить справку о том, что машина попала а ДТП и не подлежит ремонту.

• 0

Відповісти

0 людей читають цю тему

0 користувачів, 0 гостей, 0 схованих користувачів