Перейти до вмісту

Фотографія

Розібраний вузол зі сторони пасажира

• Please log in to reply
72 replies to this topic

#41 well-wisher

well-wisher

кандидат в Гуру форума

• Пользователи
  • 506 Повідомлень:
  • ГородЖитомир
  • Автомобиль:T30, АКПП, 2002

Відправлено 03 жовтень 2016 - 19:35

Vitaha,підкажи будьласка, послідовність зняття блоку керування кліматом, бо в мене виходить що під бороди треба розібрати, як не всю. Зняв бокові накладки, зняв рамку навколо кнопки аварійної стоянки, а бачу що треба знімати боковини, а їх тримає ще короб що навколо важіля передач. Так чи ні?
  • 0

Т30 2.0, АКПП, 2002

#42 Vitaha

Vitaha

Гуру X-Trail форума

• Пользователи
  • 2 589 Повідомлень:
  • ГородКиев
  • Автомобиль:T30

Відправлено 03 жовтень 2016 - 20:50

Vitaha,підкажи будьласка, послідовність зняття блоку керування кліматом, бо в мене виходить що під бороди треба розібрати, як не всю. Зняв бокові накладки, зняв рамку навколо кнопки аварійної стоянки, а бачу що треба знімати боковини, а їх тримає ще короб що навколо важіля передач. Так чи ні?

Олег, там все досить просто. 1. Знімаєш бокові дві накладки (вони просто на зажимах). 2. Знімаєш рамку навколо аварійки (2 шурупа + зажими). 3. Тепер сама консоль на стійці (Прикурювач+попільниці, сд чейнжер, блок клімата) закріплені на 4 шурупах. Просто їх відкручуєш і тягнеш це все на себе. В мене при цьому заважає важіль АКПП  - я просто ставлю на ручник і перевожу на 1шу передачу. І все. Витягуєш весь цей блок на себе, а потім можна окремо (з боків) викрутити клімат чи чейнжер...    На всякий випадок ось тобі інструкція (я думаю буде корисною) https://drive.google...ZEdobU1rMlEzTHM . 366 сторінка. Але там просто. Резюме - 2 боковушки, одна рамка навколо аварійки(2 шурупа) , 4 шурупа (щоб відєнати консоль від стійки), тягнеш на себе і все. 

• 1

#43 Vitaha

Vitaha

Гуру X-Trail форума

• Пользователи
  • 2 589 Повідомлень:
  • ГородКиев

Відправлено 03 жовтень 2016 - 20:56

Вот тут норм! https://www.drive2.ru/l/5415693/ Только он там демонтировал кожух АКПП. Вот этого делать не надо))) Как раз до этого места.)))

• 0

#44 well-wisher

well-wisher

кандидат в Гуру форума

• Пользователи
  • 506 Повідомлень:
  • ГородЖитомир

Відправлено 03 жовтень 2016 - 22:09

Дуже дякую! Я розумів що консоль може залишитися не розібраною, але що все полізе блоком разом з магнітолою, це я не знав.

Ще питання. Якщо я вже витягну магнітолу, то може є якась можливість причипити до неї щось, щоб грало мп3, та щей, щоб керувалося тими замими кнопками що на кермі? Чи це я занадто з нашої магнітоли хочу?
  • 0

Т30 2.0, АКПП, 2002

#45 Vitaha

Vitaha

Гуру X-Trail форума

• Пользователи
  • 2 589 Повідомлень:
  • ГородКиев

Відправлено 04 жовтень 2016 - 07:57

Дуже дякую! Я розумів що консоль може залишитися не розібраною, але що все полізе блоком разом з магнітолою, це я не знав.

Ще питання. Якщо я вже витягну магнітолу, то може є якась можливість причипити до неї щось, щоб грало мп3, та щей, щоб керувалося тими замими кнопками що на кермі? Чи це я занадто з нашої магнітоли хочу?

Це можливо. Я колись таку штуку поставив щоб на швидку руку.. http://yatour.com.ua...YT-06 USB.html 

Сам девайс засунув у попільницю і він виглядує на панелі як ніби там з заводу стояв) Просто вихід USB та CD карта. Единний нюанс що це эмулятор чейнджера. Тобто э вимога до структури на флешці. Потрібно створювати папки CD1 CD2 і так далі. В кожну папку закидуєш mp3 (бажано не більше 100. Можна хоть 10тис - грати буде, але у нас магнітола не розуміє що таке більше 99 треків, тому 101 трек буде знову під номером 1). Ну і звісно теги він не підтримує. Просто CD1 Track#1 і так далі. А керується штатно. Ніби CD чейнжер працює. Правда колись я за цю штуку 600 грн віддав і зразу вставив щоб швидко, а зараз під 2 тис. Можливо доцільно пошукати БУ голову з MP3. 

• 0

#46 well-wisher

well-wisher

кандидат в Гуру форума

• Пользователи
  • 506 Повідомлень:
  • ГородЖитомир

Відправлено 04 жовтень 2016 - 10:56

Це можливо. Я колись таку штуку поставив щоб на швидку руку.. http://yatour.com.ua...YT-06 USB.html 

Сам девайс засунув у попільницю і він виглядує на панелі як ніби там з заводу стояв) Просто вихід USB та CD карта. Единний нюанс що це эмулятор чейнджера. Тобто э вимога до структури на флешці. Потрібно створювати папки CD1 CD2 і так далі. В кожну папку закидуєш mp3 (бажано не більше 100. Можна хоть 10тис - грати буде, але у нас магнітола не розуміє що таке більше 99 треків, тому 101 трек буде знову під номером 1). Ну і звісно теги він не підтримує. Просто CD1 Track#1 і так далі. А керується штатно. Ніби CD чейнжер працює. Правда колись я за цю штуку 600 грн віддав і зразу вставив щоб швидко, а зараз під 2 тис. Можливо доцільно пошукати БУ голову з MP3. 

не, дороге задоволення, все рівно більше радіо слухаю, в сд ченжері всього три диски зараз стоїть. Думав може є якийсь доп вхід в магнітолу, куди можна таке приєднати і вото буде шукати по паузах наприклад. Але то таке, цяцьки.

Блок керування зняв за 3 хв, дійсно все дуже просто.

Поміняю усі лампочки на світлодіоди.

Питання, на яку напругу їх треба брати? Чи є різниця в полярності підключення, бо діод то діод а лямпочка то лямпочка?

Може ще щось в цьому блоці можна вдосконалити, поки він в мене знятий ?

Фото, може колись треба буде. Якщо когось цікавить ще якесь фото, то кажіть, поки розібране то пофотографую

https://goo.gl/photo...5A3iCNALtewRoLA

• 0

Т30 2.0, АКПП, 2002

#47 Vitaha

Vitaha

Гуру X-Trail форума

• Пользователи
  • 2 589 Повідомлень:
  • ГородКиев

Відправлено 04 жовтень 2016 - 13:11

Питання, на яку напругу їх треба брати? 

Я б радив наступне: 12V . Кут розсіювання 120 градусів. Матові. Виносні. 8мм. (можна і 5мм)  Колір на свій смак.  Якщо 12V не буде, або буде дуже яскраво - тоді за законом Ома понизити резистором. Але краще 12V щоб не паяти резистори на лапки.  

Чи є різниця в полярності підключення, бо діод то діод а лямпочка то лямпочка?

Ну звичайно ж є. )) Це діод. Він пропускає струм тільки в одному напрямку. Довша лапка +. 

Може ще щось в цьому блоці можна вдосконалити, поки він в мене знятий ?

НЕ ТРЕБА ТАМ НІЧОГО БІЛЬШ ВДОСКОНАЛЮВАТИ))) там тупо плата та дисплей. 

• 0

#48 Vitaha

Vitaha

Гуру X-Trail форума

• Пользователи
  • 2 589 Повідомлень:
  • ГородКиев

Відправлено 04 жовтень 2016 - 13:17

https://www.drive2.ru/b/981666/ Ось тут дуже гарно написано про теорчастину.

• 0

#49 Vitaha

Vitaha

Гуру X-Trail форума

• Пользователи
  • 2 589 Повідомлень:
  • ГородКиев

Відправлено 04 жовтень 2016 - 13:24

Забув сказати.  Паяти на живу при включеному живлені треба обережно ))))  Краще так не робити взагалі. Друге. Не раджу гратись такою штукою, як намотувати ніжки діода на патрон від лампочки і знову його закручавати. Роздовбуеться + відлітає.. Краше дістати лампочку з патроном та припаяти на плату діод. 

• 0

#50 Vitaha

Vitaha

Гуру X-Trail форума

• Пользователи
  • 2 589 Повідомлень:
  • ГородКиев

Відправлено 04 жовтень 2016 - 13:35

Ну і раз ти вже почав - все рівно не зупинишся... 3мм світлодіоди. ЇХ можна добавити в 2WD|AVTO|LOCK , складання дзеркал, кнопка омивача фар, кнопки обігріву сидінь. В приборці теж все можна замінити, але там досить складно кути освітлення підібрати. Там скялині констукції що працюють як світловоди. Якщо вставити діоди - кути міняються і пятна ідуть.  Індикація поворотів. дальнбого світла и так далі - взагалі без проблем. Я не раджу розбирати приборку для перепаювання. Особливо стрілки знімати. А ось повороти, дальне світло і так далі - без пролем.

• 0

#51 well-wisher

well-wisher

кандидат в Гуру форума

• Пользователи
  • 506 Повідомлень:
  • ГородЖитомир

Відправлено 04 жовтень 2016 - 13:59

Дуже дякую за усі поради, я вважав, що не буде 12в, думав що все таки десь воно понижене.
Сьогодні ввечері знайду час попрацювати.

Може знаєш куди в колодках можна подати 12в, щоб вдома перевіряти результат, чи краще цього не робити?
  • 0

Т30 2.0, АКПП, 2002

#52 Vitaha

Vitaha

Гуру X-Trail форума

• Пользователи
  • 2 589 Повідомлень:
  • ГородКиев

Відправлено 04 жовтень 2016 - 14:11

Хм... не знаю. Можна в мануалі який я вчора завантажив глянути. Я просто тестером подивився де +, і маркером наніс позначку. А потім зняв це все і припаяв діоди ..
  • 0

#53 Vitaha

Vitaha

Гуру X-Trail форума

• Пользователи
  • 2 589 Повідомлень:
  • ГородКиев

Відправлено 04 жовтень 2016 - 14:12

До речі відразу зіміряй напругу. Може там і не 12. Давно це було- не пам'ятаю ...
  • 0

#54 well-wisher

well-wisher

кандидат в Гуру форума

• Пользователи
  • 506 Повідомлень:
  • ГородЖитомир

Відправлено 04 жовтень 2016 - 14:25

Перечитав статтю що ти дав, там наводиця приклад в тому що мало взяти діоди на 12в, струм має бути не більше 20мА. То що,треба резистори все таки? Чи може є діоди вже з вбудованими резисторами для обмеження струму? І якщо вони будуть на 12в, а в мережі 14.5в? Ти ставив резистори на 12 вольтові діоди?
Я взагалі колись робив маленьки схемки на стабілізаторі і ще парі деталей, резистор і здається ємність, щоб стабілізувати напругу на камери ну і понизити її. Тут такого не треба?
  • 0

Т30 2.0, АКПП, 2002

#55 Vitaha

Vitaha

Гуру X-Trail форума

• Пользователи
  • 2 589 Повідомлень:
  • ГородКиев

Відправлено 04 жовтень 2016 - 14:50

Насправді діоди на 12 В - це діоди з вбудованим резистором)) Це все не принципово. 12 В без всяких доп стабілізаторів. Ще ні один не перегорів. Ні в поворотниках ні в підсвітках. 

• 0

#56 well-wisher

well-wisher

кандидат в Гуру форума

• Пользователи
  • 506 Повідомлень:
  • ГородЖитомир

Відправлено 06 жовтень 2016 - 14:38

Неможу зрозуміть, як зняти центральну консоль, тримають кнопки обігріву, як їх відлючити від проводів, хочу вже навести і під консоллю порядок. Поставив підсвітку аккп, супер, світлодіодна на 10 світлодіодів т10 цоколь за 16 грн. Клімат блок керування вже теж зі світлодіодами, супер. Головне для мене зрозуміти що як розібрати :) фото пізніше повикладаю.
  • 0

Т30 2.0, АКПП, 2002

#57 well-wisher

well-wisher

кандидат в Гуру форума

• Пользователи
  • 506 Повідомлень:
  • ГородЖитомир

Відправлено 06 жовтень 2016 - 16:18

Вичитав що треба віеднати контакти від кнопок обігріву сидінь, але як це зробити не можу зрозуміть
  • 0

Т30 2.0, АКПП, 2002

#58 Vitaha

Vitaha

Гуру X-Trail форума

• Пользователи
  • 2 589 Повідомлень:
  • ГородКиев

Відправлено 06 жовтень 2016 - 20:21

Я ж казав що не зупинишся... що ти називаєш центральною консоллю? Я не можу зрозуміти що тобі порадити. Що ти саме знімаєш?
  • 0

#59 well-wisher

well-wisher

кандидат в Гуру форума

• Пользователи
  • 506 Повідомлень:
  • ГородЖитомир

Відправлено 06 жовтень 2016 - 20:31

Те що міш сидіннями, все повідкручував, але кнопки обігріву сидінь незнаю як відключити і через це не можу зняти цю байду яке йде разом з підлокітником
  • 0

Т30 2.0, АКПП, 2002

#60 well-wisher

well-wisher

кандидат в Гуру форума

• Пользователи
  • 506 Повідомлень:
  • ГородЖитомир

Відправлено 06 жовтень 2016 - 20:33

Від торбеди до підлокіткика разом з ним, це все хочу зняти, аж зудить :)
  • 0

Т30 2.0, АКПП, 2002

0 людей читають цю тему

0 користувачів, 0 гостей, 0 схованих користувачів