Перейти до вмісту

Фотографія

Розібраний вузол зі сторони пасажира

• Please log in to reply
72 replies to this topic

#1 well-wisher

well-wisher

кандидат в Гуру форума

• Пользователи
  • 502 Повідомлень:
  • ГородЖитомир
  • Автомобиль:T30, АКПП, 2002

Відправлено 27 вересень 2016 - 14:58

Вийняв пічку. Ремонтую. Замінюю паралонний ущильнювач.
Кого цікавлять фото якогось вузла, кажіть поки все розібрано.
https://goo.gl/photo...BfEXL4cKd3owvu8
  • 0

Т30 2.0, АКПП, 2002

#2 loboris63

loboris63

Дед

• Пользователи
  • 2 270 Повідомлень:
  • ГородКиев
  • Автомобиль:Т-30, 2,5, A\T

Відправлено 27 вересень 2016 - 17:07

А що з нею сталося? 

• 0

Самый лучший учитель - это жизненный опыт. Берет дорого, но объясняет о-о-очень доходчиво. :punish

#3 Vitaha

Vitaha

Гуру X-Trail форума

• Пользователи
  • 2 589 Повідомлень:
  • ГородКиев
  • Автомобиль:T30

Відправлено 27 вересень 2016 - 20:05

О.. Улитку разорвал? Увлекательное занятие. Особенно обратная сборка)) 

• 1

#4 well-wisher

well-wisher

кандидат в Гуру форума

• Пользователи
  • 502 Повідомлень:
  • ГородЖитомир

Відправлено 27 вересень 2016 - 20:09

https://goo.gl/photo...Gnk7MHXRUs3UEXA
  • 0

Т30 2.0, АКПП, 2002

#5 well-wisher

well-wisher

кандидат в Гуру форума

• Пользователи
  • 502 Повідомлень:
  • ГородЖитомир

Відправлено 27 вересень 2016 - 20:21

Все поки ціле. Нічого не поламав особливо. Крильчатка злетіла з вісі двигуна. Якщо памятаєте, то в мене двигун з Ніви, вісь в нього товстіша та з шліцами, тому рідну крильчатку прийшлось розсверлювати щоб набпхнули на цю вісь. Але пройшов чи то рік чи то два і вона злетіла. Тому зараз перероблюю капітально. Поки заказав м'уюфточку перехідну, і чекаю її то вирішів повністю зняти увесь цей вузол, помити його від бруду бо колись попередній володар їздив без фільтру салону і тому все дуже брудне. Замінив часткого паралон який зтрухлявів на ущильнювач, купив в будматеріалах, ущильнювал для дверей та вікон. Не паралон а щось схоже на взпінену резину. Має бути краще.
Для того щоб зняти то все, прйшлося добряче порозбирати, але тормеду не чипав, а от ебу прийшлося зняти, хоча воно дуже легко знімається.

Хто може мені показати фото РІДНОГО фільтру салону. Той що я весь час купляю, прямокутний він абсолютно не підхрдить. На фото видно де він має бути, кути два мають бути зкруглені. Впихаючи те що ми пхаємо туди воно нормально не лягає, залишається багато шракин через які дме пилом у салон.
Якщо не підберу правильного фільтра, то зроблю сам з паралошу, саме зараз зроблю трафарет для нього.
  • 0

Т30 2.0, АКПП, 2002

#6 well-wisher

well-wisher

кандидат в Гуру форума

• Пользователи
  • 502 Повідомлень:
  • ГородЖитомир

Відправлено 27 вересень 2016 - 20:25

Ще питання, що за штир гострий стерчіть посередині, на тому місці де пічка була? На фото твм його видно.

Ще питання, хто замінював підсвічення у кліматконтролі. В мене половина не світиться. Туди можна світлодіоди впихнути більш яскраві? Може сині? Хто має досвід?
  • 0

Т30 2.0, АКПП, 2002

#7 well-wisher

well-wisher

кандидат в Гуру форума

• Пользователи
  • 502 Повідомлень:
  • ГородЖитомир

Відправлено 27 вересень 2016 - 20:30

Ще питання, запхнув мобілку в отвір нагрфвача, що йде далі, і там море бруду. Але тож нагрівач, а де бруд з кондиціонера? Той що весь час смердить як гнила ганчірка? Де той поддончик, в який зтікає конденсат і з якого має йти трубка на вулицю? Хочу обовязково і його почистити, але ще не знайшов. Мабуть треба розібрати боковину зі сторони водія
  • 0

Т30 2.0, АКПП, 2002

#8 Vitaha

Vitaha

Гуру X-Trail форума

• Пользователи
  • 2 589 Повідомлень:
  • ГородКиев

Відправлено 27 вересень 2016 - 21:16

Ти, як завжди, комплексно підійшов до питання)))

По фільтру - ось рідний 27277-4M425-500x500.jpg

Щодо паралону або їзди без фільтра - забудь. Просто забудь про це) (не роби як з датчиком минулого разу).  Поясню. В X-Trail регулятор оборотів моторчика пічки базується на резиторі (всередені польовий транзистор + термопред).

По перше. Це  недешева штука. Можеш подивитись тут резистор (ЦЕНА) . По друге. Він вилітає якщо потік повітря в системі не відповідає нормі та додає навантаження на мотор (забитий фільт, використаний матеріал із іншою щільністю, і т.д.) Або якщо моторчик забивається брудом. (До речі коли моторчик забиівється брудом сухим,а там саме такий, це може призвести по пожежі. Із власного досвіду Пожежі не було, але надиміло багато))) ). є особливість як саме може перегоріти резистор. Якщо згорить термопред (а там 2 Ампера  і 150градусів ) - то ще норм. Але якщо транзистор не просто згорить, а закоротить - тоді він обійде термопред і буде гнати температуру вище і вище. (якщо не викинув -завтра зафоткаю тобі такий. Оціниш сам до яких наслідків це може призвести) Я думаю що в будь якому випадку 200-300 грн - не та ціна щоб купити резістор, або спалити нахрен машину...  Подивився фото - все там нормально і стандартно) Не переймайся) (Це щодо заокруглень)

2. Щодо штиря на фото. Взагалі не зрозумів...  Покажи конкретну фото де він. 

3. підсвічування. Замінював на діоди кругом. Навіть в кнопках зеркал і безпосередньо в приборці з повним розбиранням. Клімат взагалі без проблем. Раджу брати не яскарві діоди (вночі сліпить) + з великим кутом розсіювання (інакше пятнами світить).  Можливо додатково доведеться їх тонувати або докидувати резистор по закону ома - це залежить від того що  тобі потрібно. По технології кріплення - викручуєш патрон із лампочкою, а на його місце паяєш. Все)

4. Боковина зі сторони водія не допоможе.. Там доведеться все розбірати. Або просто поїхати на прфілактику  кондиціонера і хай вони добаються. Запах -це бактерії які викликають одну із форм пневмонії.

Якось так.

Щось мені ця ситуація  нагадує... дежавю... 

• 1

#9 loboris63

loboris63

Дед

• Пользователи
  • 2 270 Повідомлень:
  • ГородКиев

Відправлено 27 вересень 2016 - 21:37

Я, конечно не так глобально)))))))..., но осмелюсь посоветовать по поводу запаха из кондея. Всегда, после пользования кондиционером, включаю печку и обороты вентилятора на максимум. Пока доезжаю до гаража с открытыми окнами, там всё высыхает и никакого запаха на следующий раз. Подтверждено девятилетней эксплуатацией.)))))

• 0

Самый лучший учитель - это жизненный опыт. Берет дорого, но объясняет о-о-очень доходчиво. :punish

#10 Vitaha

Vitaha

Гуру X-Trail форума

• Пользователи
  • 2 589 Повідомлень:
  • ГородКиев

Відправлено 27 вересень 2016 - 21:49

Угу. В еще можно купить балон для очистки. Кондюк на максимум. Обороты на максимум. Окна закрыть. Цыркуляция воздуха внутри. Балон активируем, кидаем в салон и ждем минут 15-20. Потом открываем и проветриваем. Оно там все убивает. 

• 0

#11 loboris63

loboris63

Дед

• Пользователи
  • 2 270 Повідомлень:
  • ГородКиев

Відправлено 27 вересень 2016 - 22:05

А у меня БЕСПЛАТНЫЙ вариант. Ну, разве, чуть-чуть вспотеть, но мне всё равно, потому что до дома по жаре топать приходится. :heat

• 0

#12 well-wisher

well-wisher

кандидат в Гуру форума

• Пользователи
  • 502 Повідомлень:
  • ГородЖитомир

Відправлено 27 вересень 2016 - 22:22

Хлопці, я добре знаю про кондиціонери. Я вдома свій розібрав на молекули і чистив сам. Запах з'являється приблизно на 4-5 році нормальної експлуатації кондиціонера. Бо там збирається вже така кількість органічного бруду, що його достатньо для життя бактерій. Коли кондей працює активно все це зволожується, і поки не просохне, то смердить. Балончики, дезінфекція, і т.п., то всьо я робив, коли не розбирав пічку. Але зараз вона в мене розібрана. І я більше цього робити сподіваюсь скоро не буду, тому хочу комплексно поробити все що можна. Радіатор пічки почищу, повимиваю все що зможу, навіть керхера туди мені всунуть і змиють, а я в цей час миючим пилосмоком воду збирати буду. Але я дуже хочу капітально почистити саме охолоджувач, бо я впевнений що він там капець який брудний. І той бруд ніякі псевдопрофілактики не допомагають, або допомагають дуже частково.

• 0

Т30 2.0, АКПП, 2002

#13 well-wisher

well-wisher

кандидат в Гуру форума

• Пользователи
  • 502 Повідомлень:
  • ГородЖитомир

Відправлено 27 вересень 2016 - 22:30

Штир:

Прикріплені файли

• 0

Т30 2.0, АКПП, 2002

#14 well-wisher

well-wisher

кандидат в Гуру форума

• Пользователи
  • 502 Повідомлень:
  • ГородЖитомир

Відправлено 27 вересень 2016 - 22:47

c10634068570.jpg

як подібне почистити балончиками через сопла чи просто кинувши в салон ?

• 0

Т30 2.0, АКПП, 2002

#15 loboris63

loboris63

Дед

• Пользователи
  • 2 270 Повідомлень:
  • ГородКиев

Відправлено 28 вересень 2016 - 07:13

:shok

• 0

#16 Niralax

Niralax

Гуру X-Trail форума

• Администраторы
  • 5 922 Повідомлень:
  • ГородВинница
  • Автомобиль:X-Trail 2.0 CVT 2012

Відправлено 28 вересень 2016 - 08:22

мені здається, чи там щось шевелиться???

• 0

de omnibus dubitandum

ab275307.gif

#17 Korgos

Korgos

Гуру X-Trail форума

• Пользователи
  • 1 545 Повідомлень:
  • ГородКиев
  • Автомобиль:Begemoth xitrila 2,0 CVT

Відправлено 28 вересень 2016 - 08:23

Кочмар
  • 0

Не хочу вас расстраивать, но у меня все хорошо!!!!!!!!

#18 lozferok

lozferok

Мастер

• Пользователи
  • 449 Повідомлень:
  • ГородКиев
  • Автомобиль:X-Trail Т30 + Micra K11

Відправлено 28 вересень 2016 - 08:37

вот тут с Виталей не соглашусь, родной оригинальный фильтр салона стоит космических денег!

есть аналоги не хуже, стоимостью до 100 грн и тоже угольные. Тут главное правило - менять фильтры каждые 10 тыс.км или два раза в год - после зимы и после лета. И тогда ничего плохого с резистором не случиться.

• 0

Захочешь — найдешь и время и возможность.
Не захочешь — найдешь причину.

#19 well-wisher

well-wisher

кандидат в Гуру форума

• Пользователи
  • 502 Повідомлень:
  • ГородЖитомир

Відправлено 28 вересень 2016 - 11:34

Я купляв двічі або навіть тричі на рік по 120-140 грн фільтра салона. Але, вони нам не лягають. Вони вигинаються, утворюючи діру. І через неї йде бруд. Витягніть свій фільтр, побачите заломані дальні вугли, і вздовж заднього ребра буде перелом посередині. Коли фільтр встановлено, праве і ліве ребро зтиснуті і тому середина прогинається. Вони нам не підходять. Я жалкую що свій в такому стані вже на знятому вузлі вам не продемонстрував. А взявся зразу різати фільтра, намагаючись вкласти його краще. Зрозумів що то не можливо особливо з порізаним фільтром, в ньому сенсу нема, то викінув його
  • 0

Т30 2.0, АКПП, 2002

#20 well-wisher

well-wisher

кандидат в Гуру форума

• Пользователи
  • 502 Повідомлень:
  • ГородЖитомир

Відправлено 28 вересень 2016 - 11:43

Може я купляв аналоги, а вони були довші і трохи ширші ніж треба?
  • 0

Т30 2.0, АКПП, 2002

0 людей читають цю тему

0 користувачів, 0 гостей, 0 схованих користувачів