Перейти до вмісту

Фотографія

Обслуживание, установка ГБО v.2

• Please log in to reply
209 replies to this topic

#41 Niralax

Niralax

Гуру X-Trail форума

• Администраторы
  • 6 002 Повідомлень:
  • ГородВинница
  • Автомобиль:X-Trail 2.0 CVT 2012

Відправлено 28 січень 2016 - 23:44

Сьогодні заїхав і переналаштував з 4500 на 3200 перехід на бензин. Дякую за поради. 

• 0

de omnibus dubitandum

ab275307.gif

#42 Niralax

Niralax

Гуру X-Trail форума

• Администраторы
  • 6 002 Повідомлень:
  • ГородВинница

Відправлено 11 лютий 2016 - 21:01

Ну що, перші негативи від ГБО )))

1. Зовсім не зрозуміло, як і скільки має влазити в бак. Якщо з бензином все чітко, знаєш свій об'єм, знаєш залишок, то з газом повна нісенітниця. Бак 55л. Має влазити не більше 46. То на БРСМ залили до повного 53. Насварився, наступний раз компенсували 10л грошима, але чомусь до повного вже вийшло лише 40. Сідаю в машину - одна поділка не горить, очевидно спецом не долили до повного, щоб не показати, як намахує їх колонка. В Києві у пустий бак влили 43л. Подивлюсь, скільки на 43л проїду...

2. При рухові інколи з'явились поодинокі ривки, як ніби на секунду перестає поступати пальне в двигун. І потім відпускає. По відчуттю - ніби позаду машини хтось на тросі гальма нажимає... Що з цим робити???

3. На станції мені сказали, що клапана ВЖЕ можна їхати і регулювати, бо при переході на газ у них мають бути інші зазори. Та й взагалі, з пробігом 84к і 4 роки вже варто заглянути туди... Що скажете?

• 0

de omnibus dubitandum

ab275307.gif

#43 Vitaha

Vitaha

Гуру X-Trail форума

• Пользователи
  • 2 589 Повідомлень:
  • ГородКиев
  • Автомобиль:T30

Відправлено 11 лютий 2016 - 21:09

1. Газ заливають в літрах. Але з постійним перерахунком кілограм/літр. Намахують люто з цим. В залежності від температури середовища 1 кілограм в закупці може бути 1 літром і двома) Ну колонки це взагалі інша тема. В мене була заправка на якій я іноді заправлявся і колонка взагалі не крутила. Чувак собі бабло брав та й усе за принципом "200 грн даш сьогодні ?".   

2. Можливо так і є. В тебе не автомат а cvt. Якби автомат можна на втрату потужності списати. А так хз... Або паливо не поступає або збоїть іскра.

3.  Нічого не скажу)

• 0

#44 ANDY

ANDY

кандидат в Гуру форума

• Пользователи
  • 642 Повідомлень:
  • ГородВинница
  • Автомобиль:Т31 2,5 CVT LPG

Відправлено 11 лютий 2016 - 21:14

2. При рухові інколи з'явились поодинокі ривки, як ніби на секунду перестає поступати пальне в двигун. І потім відпускає. По відчуттю - ніби позаду машини хтось на тросі гальма нажимає ... Що з цим робити ???

Свечи давно менял?

• 0

#45 Niralax

Niralax

Гуру X-Trail форума

• Администраторы
  • 6 002 Повідомлень:
  • ГородВинница

Відправлено 11 лютий 2016 - 21:15

1. Газ заливають в літрах. Але з постійним перерахунком кілограм/літр. Намахують люто з цим. В залежності від температури середовища 1 кілограм в закупці може бути 1 літром і двома) Ну колонки це взагалі інша тема. В мене була заправка на якій я іноді заправлявся і колонка взагалі не крутила. Чувак собі бабло брав та й усе за принципом "200 грн даш сьогодні ?".   

так в чеках же літри, на табло літри і в бакові літри. Кілограмами вони завозяться в ємність для продажу. Така ж ситуація з бензином та дизелем. Я займався пальним - вночі розбуди, розкажу щілність дизеля і вплив температури на кількість літрів )))

2. Можливо так і є. В тебе не автомат а cvt. Якби автомат можна на втрату потужності списати. А так хз... Або паливо не поступає або збоїть іскра.

та яка втрата? Розумієш, як воно відбувається... їду, їду, їду, потім ніби на секунду клац хтось позаду за жопу, аж морда опускається донизу... І потім так само відпускає... І їдеш, ніби нічого не відбулось...

3.  Нічого не скажу)

Кажи, все що думаєш кажи. Я ж тут соціальний експеримент проводжу )))

• 0

de omnibus dubitandum

ab275307.gif

#46 Niralax

Niralax

Гуру X-Trail форума

• Администраторы
  • 6 002 Повідомлень:
  • ГородВинница

Відправлено 11 лютий 2016 - 21:15

2. При рухові інколи з'явились поодинокі ривки, як ніби на секунду перестає поступати пальне в двигун. І потім відпускає. По відчуттю - ніби позаду машини хтось на тросі гальма нажимає ... Що з цим робити ???

Свечи давно менял?

15к км назад.

• 0

de omnibus dubitandum

ab275307.gif

#47 Vitaha

Vitaha

Гуру X-Trail форума

• Пользователи
  • 2 589 Повідомлень:
  • ГородКиев

Відправлено 11 лютий 2016 - 21:45

та яка втрата? Розумієш, як воно відбувається... їду, їду, їду, потім ніби на секунду клац хтось позаду за жопу, аж морда опускається донизу... І потім так само відпускає... І їдеш, ніби нічого не відбулось...

та почекай.. Тобі потрідно визначитись: ефект галбмавяння схожий на гальмування двигуном чи інший спосіб? Якщо це гльмування двигуном - паливо не поступає..

Кажи, все що думаєш кажи. Я ж тут соціальний експеримент проводжу )))

та ні)) У не дуже хочу свою "упереджену" думку навязувати. Та й я свій експеремент уже закінчив) Проводь - це цікаво) 

Свечи давно менял?

15к км назад.

О! Якраз пора нові підбирати. Тільки оригинал і ірідіум - ОД рекомедує для газу))) (не вримався)

• 0

#48 Pasechnik

Pasechnik

Юзверь

• Администраторы
  • 5 497 Повідомлень:
  • ГородКиев-Борисполь-Винница
  • Автомобиль:Турбо трактор Т5 и Mini Cooper 1,5 twin turbo

Відправлено 12 лютий 2016 - 08:34

Ну що, перші негативи від ГБО )))

1. Зовсім не зрозуміло, як і скільки має влазити в бак. Якщо з бензином все чітко, знаєш свій об'єм, знаєш залишок, то з газом повна нісенітниця. Бак 55л. Має влазити не більше 46. То на БРСМ залили до повного 53. Насварився, наступний раз компенсували 10л грошима, але чомусь до повного вже вийшло лише 40. Сідаю в машину - одна поділка не горить, очевидно спецом не долили до повного, щоб не показати, як намахує їх колонка. В Києві у пустий бак влили 43л. Подивлюсь, скільки на 43л проїду...

2. При рухові інколи з'явились поодинокі ривки, як ніби на секунду перестає поступати пальне в двигун. І потім відпускає. По відчуттю - ніби позаду машини хтось на тросі гальма нажимає... Що з цим робити???

3. На станції мені сказали, що клапана ВЖЕ можна їхати і регулювати, бо при переході на газ у них мають бути інші зазори. Та й взагалі, з пробігом 84к і 4 роки вже варто заглянути туди... Що скажете?

1. У меня стабильно 40-42 литра, не больше. Причем от заправки это не зависит. Деления на датчики не о чем не говорят. Вернее говорят что у тебя есть газ еще, но как с бензином замер не получится. Я на одном делении (последнем) проезжаю до 150 км. Забил. есть 2 пробега суточных, скидываю один и вижу сколько проехал, в среднем на баке 300 +/- 10 км.

2. Я тебе в телефонном режиме говорил, пусть проверяют настройки и смотрят форсунки. На томасетовских одна залипала. Поменяли по гарантии все в норм вошло.

3. Кто сказал нужно? В инструкции по эксплуатации про регулировку и слова нет. По 300к проезжают и не проверяют. Считаю бредом. Можешь конечно заехать на проверку, для успокоения. Но я бы не тратил зря деньги.

• 0

Детство это та счастливая пора, когда ночью бежишь из туалета и радуешься, что тебя не съел Бабайка.

https://www.facebook.com/CTO.CARMAN/

#49 Taras

Taras

Специалист

• Пользователи
  • 228 Повідомлень:
  • Городг. Винница
  • Автомобиль:X-Trail,2.0, CVT

Відправлено 12 лютий 2016 - 12:45

До газовиків на діагностику!!! Я не повірив Профігазу вінницькому....

• 0
Водитель — самый опасный узел машины

#50 Cergo

Cergo

кандидат в Гуру форума

• Пользователи
  • 704 Повідомлень:

Відправлено 12 лютий 2016 - 12:58

1. По заправкам никогда не парился , засечь пробег на полном баке и всегда лей до полного , у меня на полном 430 км , если где залью до полного и не проеду 430 км то на эту заправку ни ногой , но таких заправок практически уже нет (6я машина на газу , раньше да газ разный был сейчас приблизительно одинаково) 

2. Как любит писать Саня первым делом диагностика газовщиков причем можешь посадить в машину и покатать с ноутом пусть смотрит что там в момент дерганья происходит 

3. У меня первый икс 96 т проехал пока не вылез трабл , на регулировку записался Но машина за день продалась , так что не скажу клапана или нет были причиной , кстати мои газовщики (спасибо Гене ) говорят что по степени разряженности в цилиндрах можно понять нужно лезть к клапанам или нет 

• 0

#51 ANDY

ANDY

кандидат в Гуру форума

• Пользователи
  • 642 Повідомлень:
  • ГородВинница
  • Автомобиль:Т31 2,5 CVT LPG

Відправлено 20 лютий 2016 - 15:46

самі газові форсунки не вічні і ймовірно на 30к потребують заміни

глупость.

Ты сначала прокатай 30 к, а потом посмотришь когда их надо менять... 

• 0

#52 Niralax

Niralax

Гуру X-Trail форума

• Администраторы
  • 6 002 Повідомлень:
  • ГородВинница

Відправлено 20 лютий 2016 - 16:06

ANDY, on my way. ) 2300 вже пройшов ) 

• 0

de omnibus dubitandum

ab275307.gif

#53 Taras

Taras

Специалист

• Пользователи
  • 228 Повідомлень:
  • Городг. Винница
  • Автомобиль:X-Trail,2.0, CVT

Відправлено 20 лютий 2016 - 17:36

Niralax, ти вирішив питання з посмикуваннями, що було? 

• 0
Водитель — самый опасный узел машины

#54 Vitaha

Vitaha

Гуру X-Trail форума

• Пользователи
  • 2 589 Повідомлень:
  • ГородКиев

Відправлено 21 лютий 2016 - 19:44

Мы все немножко увлеклись. 

Данная тема сугубо для технических деталей. 

http://x-trail-club....ud-na-temu-gbo/ вот тут все дискуссии/мнения/приколы и так далее.

Все что было "а-ля поговорить" унес отсюда. 

Давайте больше не будем тут разводить вот это самое)))  

• 0

#55 Udav

Udav

Эксперт

• Пользователи
  • 169 Повідомлень:
  • ГородКиев
  • Автомобиль:Renault Koleos (T-31) 2,5 л МКП

Відправлено 22 травень 2016 - 12:01

Сьогодні заїхав і переналаштував з 4500 на 3200 перехід на бензин. Дякую за поради. 

Это по трассе на бензе ехать придется?

4500 - много, 3200 - мало. 3500 - 4000 в самый раз imho (т.е. чуть больше, чем обороты, соотв. крейсерской скорости на высшей передаче на трассе).

Емкость бака - отдельная история. В мой пустой 54 л в норме влазит 48-49. Плотность жидкости от температуры настолько не зависит, конечно, а вот давление газа растет пропорционально температуре. В среднем зимой влазит на пару литров больше, чем летом. Еще 1 фактор - конденсат, из -за которого эффективный объем бака уменьшается. Явление временное, он постепенно вымывается (но заправки, на которых такое замечено, лучше избегать).

Зазоры выпускных клапанов я регулирую раз в 30 тыс., как правило оказываются маловаты.

• 0

Не успокаивай себя: "это можно сделать завтра".
Завтра тоже будет только один день.

#56 Белый

Белый

Начальник транспортного цеха

• Пользователи
  • 855 Повідомлень:
  • ГородКиев
  • Автомобиль:T-31 2.5 CVT LPG, juke 1.6 cvt

Відправлено 23 травень 2016 - 01:41

Это по трассе на бензе ехать придется?
4500 - много, 3200 - мало. 3500 - 4000 в самый раз imho (т.е. чуть больше, чем обороты, соотв. крейсерской скорости на высшей передаче на трассе).
Емкость бака - отдельная история. В мой пустой 54 л в норме влазит 48-49. Плотность жидкости от температуры настолько не зависит, конечно, а вот давление газа растет пропорционально температуре. В среднем зимой влазит на пару литров больше, чем летом. Еще 1 фактор - конденсат, из -за которого эффективный объем бака уменьшается. Явление временное, он постепенно вымывается (но заправки, на которых такое замечено, лучше избегать).
Зазоры выпускных клапанов я регулирую раз в 30 тыс., как правило оказываются маловаты.
А где ты их регулируешь?
  • 0

#57 Udav

Udav

Эксперт

• Пользователи
  • 169 Повідомлень:
  • ГородКиев

Відправлено 23 травень 2016 - 10:46

Саня контактами поделился, могу в ЛС кинуть

• 0

#58 Alexandr

Alexandr

Познающий

• Пользователи
  • 28 Повідомлень:
  • ГородКиев
  • Автомобиль:Т31, 2.0 мех

Відправлено 24 травень 2016 - 08:46

могу в ЛС кинуть

И мне, плиз. 

• 0

#59 Udav

Udav

Эксперт

• Пользователи
  • 169 Повідомлень:
  • ГородКиев

Відправлено 25 травень 2016 - 11:23

Отписал всем интересующимся

• 0

#60 Niralax

Niralax

Гуру X-Trail форума

• Администраторы
  • 6 002 Повідомлень:
  • ГородВинница

Відправлено 03 червень 2016 - 00:36

4500 - много, 3200 - мало. 3500 - 4000 в самый раз imho
хто як давить на гашетку... У мене по трасі рідко більше 3к. При звичайному рухові, без обгонів - 2500 при 110кмг.
  • 0

de omnibus dubitandum

ab275307.gif

0 людей читають цю тему

0 користувачів, 0 гостей, 0 схованих користувачів